Zadní blatník

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
jaqkes
Příspěvky: 5
Registrován: 30 čer 2014, 17:59

Zadní blatník

Příspěvek od jaqkes »

Nazdar lidi... Četl jsem, že u mého auta: Hyundai Elantra, 1.6, 79kW, 2002 je to poměrně normální, že mi hnijou zadní blatníky. Bohužel je to v stádiu kdy už by mi to asi nepřešlo technickou, protože se vytvářejí ostré hrany a chce to vyměnit. Ani vybrušení a následný kit by nepomohl...

Ale mám veliký problém tento nahrádní díl sehnat. Ať se dívám jak se dívám, tak jsem buď slepý a nebo blbý. Dokonce hledám i u číňánu na eBay ale nic. Nevíte náhodou kde by se to dalo sehnat(kromě bouraných na bazarech)...? Popřípadě nějakou jinou variantu? Díky moc! Už mi došla inspirace...
Reklama
 

Starlok
Příspěvky: 4
Registrován: 25 črc 2013, 13:27

Re: Zadní blatník

Příspěvek od Starlok »

Nazdárek,
tak tedy určitě si sežeň nějakého dobrého karosáře a nech mu to tam, on si s tím pohraje. Řekni mu(Jestli je normální tak ti to řekne sám) aby klasicky uříznul lemy a navařil nové. Zadní blatníky prakticky neseženeš, kromě nějaké rozřezané bouračky kde jsou stejně vyhnilé. Takto sem to udělal já a musím říct, že si stím perfektně vyhrál a téměř kromě hodně bystrého oka to nepoznáš :)
jurasek
Příspěvky: 6
Registrován: 03 zář 2010, 12:34

Re: Zadní blatník

Příspěvek od jurasek »

Ahoj,mám Elu 2005,zadní lemy zatím OK,ale vidím,že starší vozy reznou.Problém bude v kapse za zadním kolem nad nárazníkem.Drží se tam borbel,zůstává tam vlhkost a blatník prorezne.Já to místo pravidelně vystříkávám vodou(v létě a na podzim nasříkám bitumenový spray na ochranu karoserie).Nanáším ho i na lem blatníko zespoda i zevnitř.Já vím,že tobě už to asi nepomůže,ale ostatním by to mohlo oddálit korozi o pár let.
Odpovědět

Zpět na „ELANTRA“