Mám dotaz na IX 55 a nebo IX 35 ?

Evropský Veracruz

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
ix55
*
Příspěvky: 69
Registrován: 19 srp 2009, 19:02

Re: Mám dotaz na IX 55 a nebo IX 35 ?

Příspěvek od ix55 »

Ahoj , tak co se týče odstupu času tak bych to viděl pořád stejně, jen jsem si skoro až jistý , že 55-tka je spolehlivější. četl jsem o ní moc moc a nikdo neměl zatím s ničím problém (teda jako skutečný problém , pokud neřešíme vrzající sedačku, prasklou žárovku apod.)a to jsou kusy co mají najeté přes 200 tis. na mobile.de jsem nedávno dokonce viděl 55-ku s najetými 450-tis. a borec psal že všechno v cajku. takže to z mých poznatků asi...
Reklama
 

Uživatelský avatar
ix55
*
Příspěvky: 69
Registrován: 19 srp 2009, 19:02

Re: Mám dotaz na IX 55 a nebo IX 35 ?

Příspěvek od ix55 »

viz. zde
Přílohy
ix55...png
ix55...png (211.12 KiB) Zobrazeno 3089 x
fwd
*
Příspěvky: 15
Registrován: 28 pro 2014, 11:08

Re: Mám dotaz na IX 55 a nebo IX 35 ?

Příspěvek od fwd »

Díky za rychlou reakci. Myslel jsem, že 55 je jenom větší 35, ale zřejměje v tom rozdíl.
Dovedl bys porovnat jetou 35, 55 a Santu? Po čem bych se měl dívat? Jde mi o bezpečné auto.
Další otázka je automat, u těch větších lepší volba, ale u ojetin?
Uživatelský avatar
ix55
*
Příspěvky: 69
Registrován: 19 srp 2009, 19:02

Re: Mám dotaz na IX 55 a nebo IX 35 ?

Příspěvek od ix55 »

35tka je nastupce tusconu a podle me je dost mala,pokud jezdite 4 osoby delsi trasy s plnym nalozenim.Santa fe,uz je stary model ale financne dostupny,motory dobre,ale automaty rekl bych nic moc co se spolehlivosti tyce.55tka je je hodne velke auto s uzasnym prostorem pro cestujici i s rakvi na strese auto proste jede a ma xenony,o proti santafe a moznost odvezt 7lidi kdyz na to prijde.byt tebou nejdriv si rozmyslim co vlastne chci,protoze srovnat 35 s 55 je uplne mimo.spotreby tech aut jsou rekl bych +/- 1-1,5l stejne ,coz bych neresil, jen pojistka u 55 je samozrejme vyssi.co se bezpwcnosti tyce tak ty auta jsou bezpecne vsechny,mam dojem ze maji vsechny **** ale je rozdil do nekoho napalit s 2,5t autem ix55 a s 1,5t autem ix35. Nevim rozhodovani je na tobe co od toho auta cekas.finacne jsou dostupne vsechny podle me.jen u santafe budou uz napadeny ceskymi opravari samodomo.u 55tky si na to malo kdo troufne ..
fwd
*
Příspěvky: 15
Registrován: 28 pro 2014, 11:08

Re: Mám dotaz na IX 55 a nebo IX 35 ?

Příspěvek od fwd »

Ahoj,
tak jsem uplynulou dobu sledoval, porovnával atd. Bohužel jetých padesátpětek moc na prodej není. Nakonec vybírám mezi 35 a Nissanem Qashqai. V obou jsem seděl, každý má něco pro i proti. 55 se mně zdá robustnější, i trochu je větší. Bohužel nemá couvací kameru. Jinak výbavy podobné. Nevím, co vybrat...
Odpovědět

Zpět na „iX55“