Alpine INE-S900R

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Uživatelský avatar
frenkiecz
*
Příspěvky: 46
Registrován: 16 říj 2014, 06:59
Bydliště: Podkrkonoší-Hostinné

Re: Alpine INE-S900R

Příspěvek od frenkiecz »

Už jsi aktualizoval mapy?
Když ti někdo život ničí... usměj se ........................... a vem ho tyčí!
Santa Fe 2.0 16v 2WD
Reklama
 

Kylon
*
Příspěvky: 32
Registrován: 07 úno 2013, 15:14
Bydliště: Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Re: Alpine INE-S900R

Příspěvek od Kylon »

ještě ne, nechce se mi je kupovat ..
ted mam starosti s tou kamerou ...
Krásné ubytování na Slovensku jen 100m od sjezdovky :
www.fatrapark2.cz
Uživatelský avatar
frenkiecz
*
Příspěvky: 46
Registrován: 16 říj 2014, 06:59
Bydliště: Podkrkonoší-Hostinné

Re: Alpine INE-S900R

Příspěvek od frenkiecz »

Takovej problém jsem měl s videokamerou do ruky.Šla do kelu,procesor v háji.Cena opravy převyšovala hodnotu kamery.
Když ti někdo život ničí... usměj se ........................... a vem ho tyčí!
Santa Fe 2.0 16v 2WD
miikeshek
Příspěvky: 2
Registrován: 01 bře 2015, 16:54

Re: Alpine INE-S900R

Příspěvek od miikeshek »

Čaute chlapi, mám taky rádio ve fabce a taky už delší dobu kutím nad tím jak aktualizovat mapy.
Nejhorší na tom je že se nedostanu do zadní části k USB aniž bych musel rozkuchat celý předek jelikož jsem měl nejaké komplikace a musel jsem rámeček přilepit.
Tak bych byl rád kdyby to někdo otestoval vůbec jestli když připojíte USB něco dělá abych to nerozdělával zbytečně. (mordování asi 2 hodiny abych si to nezničil)

Pokud by po připojení naběhly nějaké soubory se kterýma by šlo pracovat tak už bych se na to zkusil podívat. A asi bych si rádio připojil doma na baterku a zkusil nějak rozchodit ty mapy možná třeba i jiný navigační program .

http://www.imghosting.cz/images/67DSC_0171.jpg

Díky všem
Uživatelský avatar
frenkiecz
*
Příspěvky: 46
Registrován: 16 říj 2014, 06:59
Bydliště: Podkrkonoší-Hostinné

Re: Alpine INE-S900R

Příspěvek od frenkiecz »

Ja se právě rozmýšlím nad tímhle rádiem a tak jsem chtěl vědět něco o něm-možnost aktualizace,ovládání a tp. Pokud to má USB vstup tak asi dál není problém,problém u tebe je se propojit. Ruku s kablíkem asi za něj nenacpeš....
Když ti někdo život ničí... usměj se ........................... a vem ho tyčí!
Santa Fe 2.0 16v 2WD
miikeshek
Příspěvky: 2
Registrován: 01 bře 2015, 16:54

Re: Alpine INE-S900R

Příspěvek od miikeshek »

frenkiecz píše:Ja se právě rozmýšlím nad tímhle rádiem a tak jsem chtěl vědět něco o něm-možnost aktualizace,ovládání a tp. Pokud to má USB vstup tak asi dál není problém,problém u tebe je se propojit. Ruku s kablíkem asi za něj nenacpeš....
Nene musím to celé rozkopat a do toho se mi moc nechce když nevím na 100 % že ty mapy pujdou aktualizovat a 3000 tis. nebo kolik stoji ty original DVD se mi zrovna dávat moc nechce. Za to mám novou navigaci a 3 aktualizace map . Potřeboval bych zkusit že to někdo připojí na USB co tam jsou za soubory nebo jestli to USB funguje vubec po připojení ke kompu jestli to USB tam není jen jako čtecí pro flashky.
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“