Měklá brzda

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
jindra169
Příspěvky: 1
Registrován: 26 lis 2011, 20:52

Měklá brzda

Příspěvek od jindra169 »

Ahoj potřebuji rychle poradit měnil sem přední destičky a brzdič na terracanu celé sme to odvzdušnil pumpou na výměnu brzd kapaliny, a pedál je mekčí než předtím, nwm zda to bylo že na původním brzdiči byl zadřený jeden píst a brzdilo to jenom jednim nebo jetsli je nějáký speciální postup na odvzdušnování? Dík moc za rady
Reklama
 

Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: Měklá brzda

Příspěvek od kuschall »

Tak pokud se ti nevracel jeden píst tak je to možné, musíč jéct a zkusit to za jízdy zda to brzdí, když tak odvzdušnit klasicky
Uživatelský avatar
Drahos
*
Příspěvky: 77
Registrován: 13 kvě 2011, 19:36

Re: Měklá brzda

Příspěvek od Drahos »

Klasicky odvzdušniť a vymeniť ten starý sajrajt čo v tom je za nový. Mne sa pred týždnom zavzdušnila spojka a neveril by si čo za sračku z toho vytieklo.
Peter16
*
Příspěvky: 28
Registrován: 20 úno 2015, 12:47
Bydliště: Trnava

Re: Měklá brzda

Příspěvek od Peter16 »

Chlapi...prúser.
Mne sa dnes stal pravý opak.
Počas jazdy mi stuhol brzdový pedál a prestalo mi do auta vhánať teplý vzduch a šiel len studený. Ako tak som prišiel do ciela a večer s ním idem do servisu. Brzdilo ten len z obtiažou.
Som fakt zvedavý, čo to bude za závadu :?
mikodim
****
Příspěvky: 1350
Registrován: 02 lis 2013, 11:37

Re: Měklá brzda

Příspěvek od mikodim »

Moze to byt posilovac ze prestal fungovat alebo podlakova hadicka niekde praskla alebo zly spoj na podlaku, .. ale že aj teply vzduch prestal ? :-k Potom napis co to bolo.. že by niečo na hlave odyšlo??
Accent 1.5CRDi,81kW ,2007
Fabia sedan 1.4
Megane classic 1.9dTi
Ibiza 1.9TDi,Xsara break 1.9HDi
Punto 1.1,Passat 1.8,Uno 1.3D
Prisma 1.6B,1.9D,Skoda 125GLS,Olcit
Peter16
*
Příspěvky: 28
Registrován: 20 úno 2015, 12:47
Bydliště: Trnava

Re: Měklá brzda

Příspěvek od Peter16 »

Na koniec to bol klinový remen. Bud sa mi roztrhol alebo sa mi zvliekol. Servisak mi hovoril, že ho nenašiel. Vymenil mi ešte kladku, dolial brzdovej cvakol som 72€ a pokračujeme dalej...
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“