Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Založte si své téma a představte svojí i30 ostatním

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od vorlajz »

spica !!! :)
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Reklama
 

Uživatelský avatar
JoRy
**
Příspěvky: 217
Registrován: 09 kvě 2013, 19:04
Bydliště: Praha

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od JoRy »

Hoši, vy jste ještě neviděli Phantom Black co? :-)
Hyundai i30 combi (07/2013), 1.6 GDI + další příslušenství
(Koupeno a servisováno v Hyundai Centrum Praha - Dolní Počernice)
Spritmonitor: http://goo.gl/Jkij5e
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od vorlajz »

Hh........ I viděli :D
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od mmv »

bony píše: Urcite nedoporucuji napojeni na stropni svetlo. Kamera potom nebude plnit fci. Po nastartovani se ti sama nezapne a po dojezdu sama nevypne.
to je blbost ](*,) ](*,) ](*,) , kamera se zapne již při odemčení to znamená asi 30 fteřin před nastartováním a asi 10 fteřin po zamknutí se zase vypne, když náhodou zapomeneš zamknout, tak se kamera sama vypíná cca po 15 - 20ti minutách, takže jsi schopen případně vidět přicházejícího lapku co ti vykrade nezamčený auto (když ti teda neukradne i tu kameru :-) ... Bony co to tu kážeš za kraviny ???
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od bony »

mmv píše:
bony píše: Urcite nedoporucuji napojeni na stropni svetlo. Kamera potom nebude plnit fci. Po nastartovani se ti sama nezapne a po dojezdu sama nevypne.
to je blbost ](*,) ](*,) ](*,) , kamera se zapne již při odemčení to znamená asi 30 fteřin před nastartováním a asi 10 fteřin po zamknutí se zase vypne, když náhodou zapomeneš zamknout, tak se kamera sama vypíná cca po 15 - 20ti minutách, takže jsi schopen případně vidět přicházejícího lapku co ti vykrade nezamčený auto (když ti teda neukradne i tu kameru :-) ... Bony co to tu kážeš za kraviny ???
V okamžik, kdy máš vypnuté vnitřní osvětlení...? Nevím, jak to máš přesně napojeno, možná se pletu, potom pardón. Je pro mne mnohem rozumnější nasednu do auta nastartuji, kamera jede, dojedu, vypnu motor, kamera se vypne, ne aby začala nahrávat při každém odemčení auta. Neberu v potaz pokud ji mam v režimu standbay, tak se sama zapne v případě, že v prostoru čočky se něco pohne.
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od mmv »

bony píše: V okamžik, kdy máš vypnuté vnitřní osvětlení...? .
nemám to napojené na žárovku, ale před přepínač ve světle (na kabely vedoucí ke světlu) :wink:
.
Do světla ti vedou dva plusy, první plus je od koncáků na dveřích, to znamená tu dobu když třeba necháš otevřené dveře až do zhasnutí (světla) jednotkou BCM nebo zavření dveří, druhé tam je po celou dobu kdy dostává od BCM napětí, (funkce ručního rozsvícení) , tam to mám napojené já, takže s funkcí "odemknout" (případně "otevřít dveře" u nezamčeného vozu) se mi rozsvítí světlo a zapne kamera, funguje to naprosto luxusně a eliminuje to přiblblý tahání kabelu kolem půlky auta (a neblokuje to USB, případně 12V autozásuvku) pro napájení lze zakoupit i takovýto zdroj , je včetně pojistky takže vše je jištěno tak jak má ... já mám trikolor, takže jedinné světlo zhruba veprostřed kabiny, kdo má světlo vepředu, to má úplně lehoučké vzít napětí a dostat ho k přednímu oknu
... ještě k tomu že po nezamknutí dveří se hned kamera nevypne, taky jsem to chtěl nějak řešit, aby to v garáži zbytečně 15 minut nenahrávalo tmu, ale je to naprosto jedno, přemaže to 5 prvních souborů, stejně když budeš chtít něco na zaznamenaném videu zkoumat, kameru (SD kartu) vyjmeš hned , takže se ti tam nic nepřemaže, ve druhém případě se ti to následující den přemaže tak jako tak (dle délky záznamu a velikosti karty)
.
standby (motion detect) jsem nezkoušel, protože si myslím, že to baterka nemůže ustát, dle mého tam je jenom na zálohování hodin a aktuálního nastavení
Naposledy upravil(a) mmv dne 09 bře 2015, 15:38, celkem upraveno 1 x.
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od bony »

mmv píše:
bony píše: V okamžik, kdy máš vypnuté vnitřní osvětlení...? .
nemám to napojené na žárovku, ale před přepínač ve světle (na kabely vedoucí ke světlu) :wink:
.
Do světla ti vedou dva plusy, první plus je od koncáků na dveřích, to znamená tu dobu když třeba necháš otevřené dveře až do zhasnutí (světla) jednotkou BCM nebo zavření dveří, druhé tam je po celou dobu kdy dostává od BCM napětí, (funkce ručního rozsvícení) , tam to mám napojené já, takže s funkcí "odemknout" (případně "otevřít dveře" u nezamčeného vozu) se mi rozsvítí světlo a zapne kamera, funguje to naprosto luxusně a eliminuje to přiblblý tahání kabelu kolem půlky auta (a neblokuje to USB, případně 12V autozásuvku) pro napájení lze zakoupit i takovýto zdroj , je včetně pojistky takže vše je jištěno tak jak má ... já mám trikolor, takže jedinné světlo zhruba veprostřed kabiny, kdo má světlo vepředu, to má úplně lehoučké vzít napětí a dostat ho k přednímu oknu
... ještě k tomu že po nezamknutí dveří se hned kamera nevypne, taky jsem to chtěl nějak řešit, aby to v garáži zbytečně 15 minut nenahrávalo tmu, ale je to naprosto jedno, přemaže to 5 prvních souborů, stejně když budeš chtít něco na zaznamenaném videu zkoumat, kameru (SD kartu) vyjmeš hned , takže se ti tam nic nepřemaže, ve druhém případě se ti to následující den přemaže tak jako tak (dle délky záznamu a velikosti karty)
Tak potom ano. ;-) I když jsem nadále přesvědčen, že natažení kabelu mi zabere méně času než to napojení na světlo.
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od mmv »

10, max 20 minut a nikde nic nekouká, nikde nic nepřekáží, nikde od nikud nic nevypadává, taky jsem to měl natažený kolem půlky auta a jako moc user friendly mi to nepřipadalo, hlavně trčící kabel v oblasti zásuvky k volantu, pak přechod od volantu ke sloupku, pak odhrnutá guma, prostě já to předělal na variantu, nikde nic nečouhá, nikde nic nepřekáží, nikde to nic neblokuje :wink:
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od vorlajz »

co záruka na vozidlo po takové instalaci kamerky? hmm???
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od mmv »

po rozpojení konektoru si myslím, že auto je případně připravený na odstoupení od smlouvy, přece jim tam to napájení nenechám 8) koukám že záruka nadevše ](*,) ](*,) ](*,) sakra #-o #-o #-o teď mě napadlo, že ta kamera je na skle přilepená :? :? :? budu mít záruku na motor ???
:mrgreen: pak dej vědět jak ti to sprasili mechanici vod hjůndaj když to sou takový odborníci :-D
Naposledy upravil(a) mmv dne 09 bře 2015, 21:53, celkem upraveno 1 x.
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od vorlajz »

ale ne tak ptám se, jak je to se zárukou... je jasný, že s motorem to nemá nic společného :)

nemáte náhodou někdo fotku 16" disků z výbavy Style... :) díky ;)
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od bony »

mmv píše:10, max 20 minut a nikde nic nekouká, nikde nic nepřekáží, nikde od nikud nic nevypadává, taky jsem to měl natažený kolem půlky auta a jako moc user friendly mi to nepřipadalo, hlavně trčící kabel v oblasti zásuvky k volantu, pak přechod od volantu ke sloupku, pak odhrnutá guma, prostě já to předělal na variantu, nikde nic nečouhá, nikde nic nepřekáží, nikde to nic neblokuje :wink:
O.k. uzavřeme to, jsou tu dva způsoby, jeden bez zásahu do el. instalace a druhý se zásahem, oba vyjdou časově stejné. Já osobně mám natažený kabel a při troše snažení mi nikde kabel nečouhá ani nevypadává, chce to jen zasunout nic víc.
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od mmv »

myslíš se zárukou drátku co vede ke světýlku ??? nějak nevidím, čeho jinýho se instalace dotkla

to Bony, ale vorlajz to nechce rvát do zapalovače , on to chce na tvrdo a to se obávám, že v servisu bez zdroje 12/5V nedaj
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Uživatelský avatar
Quicker
**
Příspěvky: 208
Registrován: 02 zář 2014, 13:21
Bydliště: Ostrava !!!

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od Quicker »

laufas píše:Taky mame plato a vrze to neskutecnym zpusobem
Vrzající roletka se dá reklamovat :-)
Tucson 2021 1.6 TGDi 110KW Manual STYLE
VW PASSAT B8 110KW Manual
Hyundai i30cw 1.0 88Kw
Hyundai i30cw 1.6 94Kw
Audi A3 2006 1.6i 67Kw
VW Golf V 2004 1.9 TDi 66Kw
VW Golf IV 2000 1.4i 16V 55Kw
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od laufas »

Tenkrat, kdyz kdysi bylo auto jeste v zaruce, jsem reklamoval vrzani na nekolika mistech, ale bylo mi v autorizaku receno, ze to tak bude, ze to jsou plasty proste...
i30 1.4 + kn, 12/2007
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Auta členů“