CD

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
lassev
*
Příspěvky: 39
Registrován: 09 pro 2014, 21:22
Bydliště: Slaný

CD

Příspěvek od lassev »

Ahoj
Mám rádio s navigací a co se mi nelíbí že pokud poslouchám CD(MP3) a po zastavení a znovu zapnutí cca 20min nebo druhý den myslím že je to po těch 15min co se rádio restartuje při zapnutí.Začíná přehrávání opět od první písničky-dost nepříjemné.MP3 USB to nedělá pokračuje tam kde přehrávání skončilo.pokud v režimu CD nastavím volbu náhodně vše tak po dalším zapnutí je nastaveno náhodně vypnuto.
Jak se chová vaše rádio?
Hyundai i40 CW ,Premium 1,7 CRDi, 100kw, manual
Reklama
 

Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Ja po vypnuti auta a druhy den po nastartovani prehravam presne od mista kde jsem minule prestal. Nemam s tim zadny problem.
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: CD

Příspěvek od robertbulko »

Pri bežnom audio CD si NAVI pamätá kde skončí. Data CD s MP3 som neskúšal. :P
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
lassev
*
Příspěvky: 39
Registrován: 09 pro 2014, 21:22
Bydliště: Slaný

Re: CD

Příspěvek od lassev »

robertbulko píše:Pri bežnom audio CD si NAVI pamätá kde skončí. Data CD s MP3 som neskúšal. :P
robertbulko: [-o< A můžeš mi to u tebe otestovat CD s MP3
Hyundai i40 CW ,Premium 1,7 CRDi, 100kw, manual
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Ted jsem to testoval normalne to funguje. Pamatuje si to kde to prestalo.
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: CD

Příspěvek od robertbulko »

lassev píše:
robertbulko píše:Pri bežnom audio CD si NAVI pamätá kde skončí. Data CD s MP3 som neskúšal. :P
robertbulko: [-o< A můžeš mi to u tebe otestovat CD s MP3
Ahoj, tak som to otestoval. Hodil som do NAVI CD s MP3. Počúval som pesničky na ceste na návštevu. Keď som vypínal motor hralo rádio. Tam sme sa zdržali cca hodinu. Keď som pri odchode naštartoval a prepol som z rádia na CD, pokračovala presne tá skladba čo hrala naposledy od miesta kde pred tým skončila. Uvidím v akej to bude polohe zajtra ráno, ale predpokladám to isté.
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: CD

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Problém může být v příliš "složité" struktuře adresářů a podadresářů. Pokud je struktura hlubší než sestava adresářů obsahující pak už jen tracky, tak se v tom rádio po vypnutí "ztratí".
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: CD

Příspěvek od bony »

Mr. HYUNDAI píše:Problém může být v příliš "složité" struktuře adresářů a podadresářů. Pokud je struktura hlubší než sestava adresářů obsahující pak už jen tracky, tak se v tom rádio po vypnutí "ztratí".
To bude ten problem, mel jsem problem i s delkou jmena pisnicky a ruznych podrobnosti u skladby, vse jsem odstranil a nemam zadny problem.
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: CD

Příspěvek od robertbulko »

Dneska ráno som prepol na CD a rozbehlo sa to od 1. MP3. NAVI stratila cez noc info o poslednej prehrávanej skladbe.
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
lassev
*
Příspěvky: 39
Registrován: 09 pro 2014, 21:22
Bydliště: Slaný

Re: CD

Příspěvek od lassev »

bony píše:
Mr. HYUNDAI píše:Problém může být v příliš "složité" struktuře adresářů a podadresářů. Pokud je struktura hlubší než sestava adresářů obsahující pak už jen tracky, tak se v tom rádio po vypnutí "ztratí".
To bude ten problem, mel jsem problem i s delkou jmena pisnicky a ruznych podrobnosti u skladby, vse jsem odstranil a nemam zadny problem.
Složitou strukturu adresářů nemám - vždy jen jeden adresář a žádný podadresář

robertbulko:zajímavé a u mne ráno si to zase pamatovalo když jsem přišel k autu v práci po noční ](*,)
Hyundai i40 CW ,Premium 1,7 CRDi, 100kw, manual
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: CD

Příspěvek od robertbulko »

Myslím, že tu netreba nič riešiť. CD prehrávač v :hyu: NAVI nie je spoľahlivý s pohľadu udržania stopy. USB s tým problém nemá. Riešenie je jasné, používaj USB, alebo originál audio CD. :P
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
skuči
**
Příspěvky: 244
Registrován: 22 říj 2014, 19:58
Bydliště: Kolín

Re: CD

Příspěvek od skuči »

kdykoliv když zapnu jakýkoliv zdroj písnička, začne hrát kde skončil... dokonce jsem se divil i tomu, že jsem vyndal USB, dal ho do jiného auta, kde hrálo, poté dal zpět do I40 a začlo hrát v půlce písničky, kde přestalo ;)
Obrázek Spotřeba HYUNDAI i40 1,7 CRDi 100 kW / 136 HP
Premium White Crystal - manuál, černá kůže
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: CD

Příspěvek od robertbulko »

skuči píše:kdykoliv když zapnu jakýkoliv zdroj písnička, začne hrát kde skončil... dokonce jsem se divil i tomu, že jsem vyndal USB, dal ho do jiného auta, kde hrálo, poté dal zpět do I40 a začlo hrát v půlce písničky, kde přestalo ;)
To čo tvrdíš funguje na 100% tak s USB, ale s CD s MP3 to určite tak nebude. :P
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
lassev
*
Příspěvky: 39
Registrován: 09 pro 2014, 21:22
Bydliště: Slaný

Re: CD

Příspěvek od lassev »

robertbulko píše:
skuči píše:kdykoliv když zapnu jakýkoliv zdroj písnička, začne hrát kde skončil... dokonce jsem se divil i tomu, že jsem vyndal USB, dal ho do jiného auta, kde hrálo, poté dal zpět do I40 a začlo hrát v půlce písničky, kde přestalo ;)
To čo tvrdíš funguje na 100% tak s USB, ale s CD s MP3 to určite tak nebude. :P
Souhlas - CD s MP3 si dělá co chce jednou si to pamatuje a pak zase ne. USB v pohodě asi to opravdu nebude kvalitní navi. [-X [-X
Hyundai i40 CW ,Premium 1,7 CRDi, 100kw, manual
Odpovědět

Zpět na „i40“