Držák na mobil

Moderátoři: frawd, Moderátoři

spid05
*
Příspěvky: 27
Registrován: 02 dub 2015, 09:21
Bydliště: Rychvald

Re: Držák na mobil

Příspěvek od spid05 »

:lol: Takže jesti sem to spravne pochopil tak to nepada a ani kabel to nestahuje dolu. Tak to by bylo fajne :D/
ix20 1.4 CVVT Trikolor 3/2015
Reklama
 

mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Držák na mobil

Příspěvek od mmv »

100%ní to neni, ale za cestu do chorvatska se to nehlo a samozřejmě byl celou dobu telefon napojenej na nabíječku, jak jsem psal, je třeba jednou za čas (v řádu měsíců) podložku (držák) umejt
... ještě pro upřesnění, já tuto vaničku používám přednostně pro HUD funkci navigace, tzn na placato, na stojato v zářezu to z důvodu použitého materiálu podložky (je to velmiiiiii měkké) není nikterak extrémně pevné, ale když nabíjecí kabel moc netáhne, tak i tam to drží relativně slušně. (prostě to není nikde s ničím pevně spojené)
... samozřejmě záleží na velikosti founu, ten žlutej co maj číňani na obrázku odhaduju na 3,5" ... 5" by na svislou instalaci byl asi se stabilitou na hraně, chce to vyzkoušet :wink: proto bych na slepo za to kilo nedal
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
spid05
*
Příspěvky: 27
Registrován: 02 dub 2015, 09:21
Bydliště: Rychvald

Re: Držák na mobil

Příspěvek od spid05 »

:-k Díky. zkusím se na to nekde podivat když tak to obednam a nebo upravim držak ze staré navigace na tel. protože nejdou nahravat nove mapy je k ničemu. Tak ješte uvidim. tak jednu cestu do italie to snad zvladne. :-k
ix20 1.4 CVVT Trikolor 3/2015
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Držák na mobil

Příspěvek od mmv »

:wink: většinou lze nahrát cokoliv kamkoliv :wink:
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Uživatelský avatar
ferda mravenec
*
Příspěvky: 19
Registrován: 13 lis 2011, 08:57
Bydliště: M.B.

Re: Držák na mobil

Příspěvek od ferda mravenec »

mmv píše::wink: většinou lze nahrát cokoliv kamkoliv :wink:
Ale ne vždy už to funguje tak jak by mělo. Nechal jsem si u profesionálů aktualizovat GPS MIO a je to horší než dřív. Např. vůbec nejde zadat cíl dle souřadnic GPS.
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Držák na mobil

Příspěvek od mmv »

mám spíšoblém na starých střepech provozovat novější (aktualizovaný) software :wink:
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Uživatelský avatar
HonzaD
*
Příspěvky: 78
Registrován: 20 črc 2012, 17:41

Re: Držák na mobil

Příspěvek od HonzaD »

Mne by zajímalo, kde koupit tu reflexní folii na sklo, aby HUD display z obyč. mobilu fungoval i ve dne.
Mám navy Sygic i s funkcí HUD, ale ve dne to vidět opravdu není. Poradí někdo ? Dík
Hyundai IX20 Trikolor 1,4CVVT PalmGreen
Odpovědět

Zpět na „ix20“