Po výměně baterie se pustí alarm

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
jirkaho
*
Příspěvky: 37
Registrován: 01 pro 2008, 12:24
Kontaktovat uživatele:

Po výměně baterie se pustí alarm

Příspěvek od jirkaho »

Ahoj potřebuji poradit. Odešla mi originální baterie (6,5 roku). Po 1 dni, kdy předtím jsem ujel 1100 km, tak jsem auto na dal. klíč ani neotevřel.
Když jsem tam teď dal novou baterku, tak po zapojení to začne troubit a blikat. Mám to uprostřed sídliště a ještě teď mě bolí ucho z troubení. Co s tím? Něco jsem zkoušel, ale nechci rušít celé sídliště. V návodu při rychlém hledání jsem nic nenašel.
Nevadí, že jsem to nechal teď jen připojené (auto) k - pólu?

Děkuji
i30 Made in CZ 1,4 CVVT
Reklama
 

Uživatelský avatar
milda h
*****
Příspěvky: 1661
Registrován: 15 led 2012, 21:08
Bydliště: Vysočina NMnM

Re: Po výměně baterie se pustí alarm

Příspěvek od milda h »

Odzkoušené to teda nemám, ale pamatuju si, že mne prodejce upozorňoval, že vždy, když zamknu dálkovým a odemknu klíčkem v zámku, tak se spustí alarm a je potřeba co nejrychleji zasunout klíček do zapalování a otočit, aby se načetl imobilizér a přestane to pištět. Je možné, že tam zůstalo nějaké chybové hlášení v tomto smyslu, ale je to jen moje domněnka.
Takže bych připojil druhý pól a zasunout a otočit do první polohy klíčkem v zapalování.V mezidobi se pištění neubráníš.
Obrázek ix20 1.6 CVVT trikolor Cashmere Brown 12/2011
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Po výměně baterie se pustí alarm

Příspěvek od alarm »

Keď som ho omylom spustil ja, keď som niečo robil z baterkou, tak myslím ,že stichol, keď som stlačil DO.
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Uživatelský avatar
jirkaho
*
Příspěvky: 37
Registrován: 01 pro 2008, 12:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Po výměně baterie se pustí alarm

Příspěvek od jirkaho »

Tak opravdu stačí použít jen DO. Odemčít zamknout. Oba klíče funguji. Asi největší problém je v tom, že na sídlišti je to pásmo zarušené a auto se mi málokdy otevře na první pokus o odemčení i z pár metrů. (ale jen zde, jinde mě vítá na 100m).

Děkuji
i30 Made in CZ 1,4 CVVT
Odpovědět

Zpět na „i30 Elektronika“