Tlumič výfuku

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
klokodon
*
Příspěvky: 62
Registrován: 12 zář 2012, 07:36
Bydliště: Jizerské hory

Tlumič výfuku

Příspěvek od klokodon »

Nazdar,
na středním tlumiči výfuku mám 2 díry. Zaplácal sem to tmelem, ale je to jen otázka pár týdnů, než se objeví nová ďoura, takže potřebuju nový střední tlumič. Jenže samotný tlumič se neprodává, jen celej kus i s katalyzátorem za zajímavý peníze...
Takže nějaký univerzální, ale je jich tolik druhů, že sem absolutně mimo, kterej vzít. Chtěl bych tedy požádat o radu od někoho, kdo už podobnej problém řešil.
Díky.
Hyundai Santa Fe 2.0 CRDI 2003 4x4 83 KW
Reklama
 

Mike.M
**
Příspěvky: 347
Registrován: 05 úno 2010, 15:05
Bydliště: Bystrice 73995
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlumič výfuku

Příspěvek od Mike.M »

Dobry svarec by to dokazal nalatovat. Myslim ze na tech by to mohlo projit, kdyz se to udela dobre.
Hyundai Santa-Fe, 2.4, 16V, DOHC, 4WD, srtibrny
klokodon
*
Příspěvky: 62
Registrován: 12 zář 2012, 07:36
Bydliště: Jizerské hory

Re: Tlumič výfuku

Příspěvek od klokodon »

Než to látat a oddálit smrt o pár měsíců, to radši novej. Nejhorší je, že neznám průměr trubky ani rozměry. V obchodech uvadějí různý rozměry, ale netuším, jestli je to rozměr samotnýho tlumiče bez trubky nebo s trubkou s třeba 5 cm na každý straně, když už to mají tak nafocený.
Hyundai Santa Fe 2.0 CRDI 2003 4x4 83 KW
Biggles
Příspěvky: 1
Registrován: 04 kvě 2015, 12:56

Re: Tlumič výfuku

Příspěvek od Biggles »

Zdravim kolego,řešil sem tenhle problém před pár lety a podařilo se mi ho vyřešit ve Spei výfuky na pha 9 na Proseku.Dali mi tam celej stred bez katu a zadek a i s praci to bylo pár šušní.Jak budu mít čas zkusim najít fakturu.
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Motory“