Vorlajzův Mumínek i30CW 1.6i

Založte si své téma a představte svojí i30 ostatním

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Je treba at se lide ozvou pokud je nekdo laka na nizkou spotrebu a potom to zere. Z reportaze jde videt, ze se to da vyresit jen vymenou nejake listy...Tak nechapu cemu se tak brani.
Reklama
 

Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Vorlajzův Mumínek i30CW 1.6i

Příspěvek od vorlajz »

teď jsem se na tu reportáž podíval... podle mě je to dost zavádějící... ale ok... navíc pan Kuranda byl pěkně velkej... takže mu to logicky musí žrát víc :mrgreen:
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Vorlajzův Mumínek i30CW 1.6i

Příspěvek od bony »

vorlajz píše:teď jsem se na tu reportáž podíval... podle mě je to dost zavádějící... ale ok... navíc pan Kuranda byl pěkně velkej... takže mu to logicky musí žrát víc :mrgreen:
V cem byla jako zavadejici? Neber jaky byl ridic zase jezdil treba sam. A hodnoty jsou pocitany pri zatizeni.
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Vorlajzův Mumínek i30CW 1.6i

Příspěvek od vorlajz »

ale tak všichni víme, že spotřebu ovlivňuje mraky věcí... jezdil s O II 2.0 FSI 110 kW za 9 litrů, ale dokázal jsem tu samou trasu srazit i na 7,2 l... ale jestli udělali ten test a vyšlo to takhle, tak asi bylo něco špatně, když po servisním zásahu to auto jezdí za míň... a s tou nadváhou jsem si dělal legraci... sám mám 114 kg :)

ale... pssst... :mrgreen:

btw... kdy dáme tu kávičku? :) jsi tady ze severu ne? ;)
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
Radim Brožek
**
Příspěvky: 363
Registrován: 16 bře 2009, 15:37

Re: Vorlajzův Mumínek i30CW 1.6i

Příspěvek od Radim Brožek »

Tak podle mne bylo zásadní to, že výměnou "nějaké lišty" se spotřeba upravila a pán si auto nechal.
Tj. dál jezdí asi stejné trasy, stejným stylem a stejně zatížený, jen to žere méně.

Co to je za lištu by mne docela zajímalo. Placebo to snad nebylo, to by se s ním asi o kompenzacích nebavili.
I když zajímavé je, že náhradu má platit dealer. Ten asi neovlivní, co je napsáno v TP. Tohle by měla být zodpovědnost a náklad výrobce.

Je škoda, že si :hyu: kazí jméno. Nejprve si zlikvidují dealery, pak pár takovýchto reportáží a je po prodejích.
i30cw 1.6i Comfort, ESP, Moonlight blue, 04/2009, CZ
Odpovědět

Zpět na „i30 Auta členů“