Porucha parkovací kamery

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Rad3c3k
*
Příspěvky: 36
Registrován: 11 srp 2013, 13:40

Porucha parkovací kamery

Příspěvek od Rad3c3k »

Zdravím,
vypadá to na poruchu parkovací kamery (zobrazení v NAVI). Po zařazení zpátečky se sice kamera zapne a začne zobrazovat, ale každou vteřinu se "restartuje". V praxi to pak vypadá tak, že půl vteřiny vidím černou obrazovku a pak na půl vteřiny problikne obraz z kamery. A takhle pořád dokola. Nestalo se někomu něco podobnýho?

BTW, zatím sem zkoušel kontrolovat kabeláž při otevřeném kufru, vyměnit pojistku a přeinstalovat systém v NAVI. Nepomohlo nic.

Asi je to jednoznačně na reklamaci, ale kdyby náhodou někdo měl podobnou zkušenost a řešení, budu za něj rád.

Díky
Hyundai i30 kombi, 1,6GDI Style - white
Reklama
 

Rad3c3k
*
Příspěvky: 36
Registrován: 11 srp 2013, 13:40

Re: Porucha parkovací kamery

Příspěvek od Rad3c3k »

Tak podle servisu Hyundai (Auto Balvin - Brno) bude závadě zřejmě přímo v kameře. Domluvil sem servis, kde by se to potvrdilo, s tím že poté se objedná nová kamera a v rámci záruky se vymění. Nicméně den na to začala kamera opět fungovat :-D
Hyundai i30 kombi, 1,6GDI Style - white
pthvCZ
*
Příspěvky: 55
Registrován: 06 lis 2012, 09:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Porucha parkovací kamery

Příspěvek od pthvCZ »

Rad3c3k píše:Zdravím,
vypadá to na poruchu parkovací kamery (zobrazení v NAVI). Po zařazení zpátečky se sice kamera zapne a začne zobrazovat, ale každou vteřinu se "restartuje". V praxi to pak vypadá tak, že půl vteřiny vidím černou obrazovku a pak na půl vteřiny problikne obraz z kamery. A takhle pořád dokola. Nestalo se někomu něco podobnýho?

BTW, zatím sem zkoušel kontrolovat kabeláž při otevřeném kufru, vyměnit pojistku a přeinstalovat systém v NAVI. Nepomohlo nic.

Asi je to jednoznačně na reklamaci, ale kdyby náhodou někdo měl podobnou zkušenost a řešení, budu za něj rád.

Díky
Přesně to se mi dělo u mého. Vyměněno v ramci záruky u Pokorného v Brně. Podlě mě se tam dostala voda při umývání auta a zoxidují kontakty a pak to dělá. Bohužel u kombíku mě nejspíše mačkali lidi kameru jako tlačítko otevírání kufru :/ Tím se mohlo porušit těsnění kolem kamery... Nebo jen prostě odešla elektronika kamery...:)
Hyundai i30 combi - 2012, premium, 1.6GDi 99KW, aqua blue
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Elektronika“