Financování Hyundai Free

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Financování Hyundai Free

Příspěvek od Richard555 »

Ale jo , první rok opravdu může být zdarma, ale ne v případě, že tento produkt zrušíš ještě v prvním roce .... bohužel jsem zde už psal o tom, že v případě že se někdo ohání slovíčkem "ZADARMO" je třeba být maximálně obezřetný. Většinou to co je "ZADARMO" je to nejdražší co je možné získat. Určitě jste v TV viděli reklamu na stavebnici tanku T34 jedno číslo za 49,-..... no jo ale zakoupením prvního čísla se zavazujete k odběru dalších čísel ne za 49,- ale za třeba 150,- a dál se to zvyšuje až na nějakých 250,- ...... :roll: prostě model tanku vás vyjde na cca 26000,- přičemž podobný RC model stojí cca 5-7 tisíc ..... a vo tom to je !!!!
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Reklama
 

Uživatelský avatar
honza1989
*
Příspěvky: 18
Registrován: 14 bře 2015, 13:01

Re: Financování Hyundai Free

Příspěvek od honza1989 »

Pro mě slovo ZADARMO znamená jednouše zdarma. Já se na to jasnou otázkou ptal, odpověď byla první rok ZDARMA + poplatek ze smlovy a poplatek za výpověď smlouvy. To je jako když si dáš v hospodě např. pivo na sekeru ...rozhodně to neznamená že to pivo bylo zadarmo, ale že ho prostě zaplatíš později. O tom při sjednávání smlouvy schválně mlčela. Rozhodně ale je lež když tvrdí, že první rok zdarma.. Na tom se doufám shodneme?? :-k
Hyundai ix35, 1.6GDI
Peugeot 407, 2.0i
Renault Laguna, 1.8i
slabostka
*****
Příspěvky: 1729
Registrován: 23 dub 2008, 21:00

Re: Financování Hyundai Free

Příspěvek od slabostka »

Ja milujem chytrých ľudí..... asi preto že ja chytrý nie som.... pán mal peniaze na auto cash ale skúsil vydrbať so systémom tak že zaplatí časť, zvyšok bude rok užívať alebo točiť alebo uloží na úrok v banke, po roku zadarmo zmluvu vypovie a zaplatí zvyšok cash. Zabudol ale na to že PZP a HP nebral ako úver, to je extra platba a tú dostal "zadarmo".
Ako som písal to že nejaká pani čosi povedala je nepodstatné, podstatný je papier a váš podpis. Inak auto beriem za hotové alebo na splátky. Tí najbohatší na splátky lebo vedia so zvyškom podnikať...
A ešte je nasratý.... financovanie na tretinky, štvrtinky? to tiež nieje zadarmo, vždy je niekde niečo na čom zarobí ten čo dáva úver.
A aj pivo na sekeru vám môžu dať- jedno pivo, skúste či vám dajú na sekeru kamion piva s tým že zaplatíte o rok - každý by vám iste uveril že to nerozpredáte so ziskom ale budete sám popíjať.....
Poučili ste sa ale nieže Unicredit ale že kto chce veľa nakoniec nemá nič..... odrbali ste sám seba.
Getz 1.4, 04-2006
Nissan Almera Tino 2.0 cvt lpg 2002
Fiat Punto 1.2 16v cvt 2000
Toyota Auris HSD 2012
Suzuki Vitara 1.4 boostrejet 2018
Toyota RAV4 AWD hybrid 2021
Uživatelský avatar
honza1989
*
Příspěvky: 18
Registrován: 14 bře 2015, 13:01

Re: Financování Hyundai Free

Příspěvek od honza1989 »

Pujčka zadarmo to nebyla však jsem psal o poplatku za sjednání smlouvy a výpověď.. Myslím, že každy v dnešní době snaží o úsporu peněz. Spousta nebankovek dává pujčku bez úroků ovšem za dost obtížně splnitelných podmínek..ale dává. Myslím, že se toto téma stáčí úplně jiným směrem..Já chtěl pouze radu od těch kteří s tímto mají zkušenost né poučení od rádoby chytráků. Těm co poradili děkuji a přeji hodně najetých kilometrů bez nehod :hyu:
Hyundai ix35, 1.6GDI
Peugeot 407, 2.0i
Renault Laguna, 1.8i
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“