Hyundai i30 kombi, 1.6 MPI 88kW, biela

Založte si své téma a představte svojí i30 ostatním

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
milda h
*****
Příspěvky: 1661
Registrován: 15 led 2012, 21:08
Bydliště: Vysočina NMnM

Re: Hyundai i30 kombi, 1.6 MPI 88kW, biela

Příspěvek od milda h »

To nevadí, Axeli, hlavně, že tu informaci má a další člen fóra ji potvrzuje. =D> =D> =D>
Obrázek ix20 1.6 CVVT trikolor Cashmere Brown 12/2011
Reklama
 

Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4963
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: Hyundai i30 kombi, 1.6 MPI 88kW, biela

Příspěvek od Alf6 »

Hezky auto :D/
ja ten syndrom mam ještě ted po 2 letech :D po prvním skrabanecku co jsem nasel jsem myslel, ze se zbori svet..ale casem pribudou další a uz to tak neresis. Kazdopadne ten první nejvic bolí. Navíc u me je to ještě znasobeno tim, ze chci mit auto neustale nablejskane..a to jak z venku, tak i zevnitř a pravidelne pucuji i motor, na kterem by se dalo i jist.

Tak at te auto dobře slouží :D
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
Uživatelský avatar
Milansson007
Příspěvky: 6
Registrován: 19 srp 2015, 15:31

Re: Hyundai i30 kombi, 1.6 MPI 88kW, biela

Příspěvek od Milansson007 »

Čaute!

No, viem si predstaviť, že onedlho začnem chytať stres, že čo ak ma niekto škriabne.. Však nejako to prežijem, existujú rôzne zázračné tyčinky na zakrytie takých škriabančekov :)

Včera som šiel s autom do garáže v Eurovei v Bratislave. Tí, čo to poznáte, asi viete, aké to tam je úzke - pre českých kolegov, je to tam asi tak, že po oboch stranách máte obrubníky asi tak 10 cm od auta, je to tam veľmi tesné.. Mal som lepy, ale našťastie zatiaľ v pohode.. Prvý týždeň s autom zatiaľ s čistým štítom. Už som sa prekonal.. Keď som pred 6 rokmi kupoval toho Focusa, tak 4 dni od kúpy som si tresol nárazník :)

A musím potvrdiť, po týždni, keď 3 x aj pršalo, je to auto už dosť špinavé..Ale beriem to zatiaľ športovo..
Milansson007
Hyundai i30 kombi white, 1.6 MPI 88kW, 2015
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Hyundai i30 kombi, 1.6 MPI 88kW, biela

Příspěvek od vorlajz »

ty úzký vjezdy do garáží a na střechy parkovacích domů jsou všude... a vedle brutálně vysokej obrubník... a na každým sloupu spousty barev... :mrgreen:
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
Milansson007
Příspěvky: 6
Registrován: 19 srp 2015, 15:31

Re: Hyundai i30 kombi, 1.6 MPI 88kW, biela

Příspěvek od Milansson007 »

Čaute chalani,

trošku som sa odmlčal, tak maličký update po necelom mesiaci používania i30-ky (máme ho od 14.08.2015):

- jazdím sakramentsky veľa - za necelý mesiac už takmer 3000 km..
- Neskutočne si užívam to nízke sedenie v aute, pre moje dlhé nohy ako stvorené.. Len sa niekedy ťažko z auta vystupuje :)
- myslím, že ma veľmi dlho neomrzí vnútorné podsvietenie prístrojovej dosky a interiéru - zatiaľ všetko super, nič neklepe, nevŕzga, dávame si pozor, aby sme auto nepoškriabali.. 3xklop
- umývanie bieleho auta je ťažké.. ale zase dobre vidno, ak to človek urobí nafigu.. maska vpredu je super, človek aspoň zistí, koľko hmyzu nabral.. ale ide to dole celkom ľahko, takže pohoda.. Viete mi niekto odporučiť niečo, čo používate na umývanie okien? Ja som na predošlom aute používal obyčajný sprej na sklo z lidla, ten W5 a bolo to super, nebolo veľa čmuhov.. Ale možno budete mať nejaký super tip, vopred vďaka..
- som rád, že som kúpil kombík, ten kufor sa vždy niečím naplní :)
- už som mu pár krát aj tak lepšie vyťal.. Nakoniec ten ťah je celkom v pohode, aj keď jasné, že to nie je porsche alebo tak.. Ja som spokojný.. Jediné, čo sa nikdy nezmení je hluk pri takom veľmi drsnom asfalte alebo už pri vyšších rýchlostiach (140 km/h a vyššie). Ale dá sa na to zvyknúť, žiaden veľký problém.

Dosiahli sme už 7000 najazdených kilometrov.. ťažko sa to v noci fotí za jazdy, fotka je trošku rozmazaná..



Milansson007
Přílohy
7000km.jpg
7000km.jpg (92.82 KiB) Zobrazeno 1589 x
Milansson007
Hyundai i30 kombi white, 1.6 MPI 88kW, 2015
Bohousek
**
Příspěvky: 270
Registrován: 18 kvě 2015, 18:40
Bydliště: Brno

Re: Hyundai i30 kombi, 1.6 MPI 88kW, biela

Příspěvek od Bohousek »

Čert vem asfalt ale to český předplacený schodiště to mi drásá nervy, devět křížů, rousínov, Velké meziříčí atd, to je naprostá tragedie. Moje prvotní postižení z nového auta sice už decentně opadlo ale raději pokud to jde a jedu kousek za brno jedu mimo Déčko protože mám nejen "drahé" auto, ale i chrup :lol: . o jsem do ně nainvestoval to už bych měl nový liťáky s ventilkama TMPS, černý okna, tažný, nosič na kola na tažný, střešní nosič a ještě bůh ví co :D
i30 WG 1.6i CVVT Trikolor FLEET2, steel grey + plná parkovací výbava :)
Škoda fabia 1 1.2htp
VW passat variatn 1.8T 20V
Renault 21 1.8i
Škoda 130 Rapid
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Auta členů“