Více příslušenství pro novou i30 combi

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

tomasvlasak
*
Příspěvky: 90
Registrován: 14 led 2014, 22:36

Více příslušenství pro novou i30 combi

Příspěvek od tomasvlasak »

Ahoj,

i30 mám doma od pátku a teď přemýšlím jaké doplňky ještě přidat. Gumové koberečky mám přímo z autosalonu. Vanu do kufru jsem hledal a vyfiltroval tyto kandidáty
1, 2 a 3
Nejvíce se mi líbí ta první varianta s protiskluzem a mám možnost osobního vyzvednutí s ověřením, zda dobře pasuje. Myslíte, že bude v pořádku nebo raději doporučíte něco jiného?

Dále jsem zahlédl sít do kufru pro nádoby atd. nebo pro zavazadla Máte nějaké doporučení?

Poslední věc plastová krytka proti otlučení dveří

Děkuji za zhodnocení mého výběru a nějaký komentář k tomu, případně klidně i tip na úplně jiné užitečné věci do i30 kombíka
Reklama
 

abdulzabak
**
Příspěvky: 351
Registrován: 26 zář 2014, 16:52

Re: Více příslušenství pro novou i30 combi

Příspěvek od abdulzabak »

vanu mam original hyundai, libi se mi, ze neni plastova ale gumova (ohebna) a libi se mi znak i30, proste jsem neodolal, i kdyz stala 1100. Plastovy mi prijdou naprd.
Site jsem si nechal z oktavky a zatim je moc nepouzivam, nalepky, no to je o vkusu kazdeho soudruha, me se nelibi. Kdyz uz tak bych chtel pruhledny co nejsou videt.
i30 GDI kombi Weekend 2014 Cashmere Brown
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Více příslušenství pro novou i30 combi

Příspěvek od bony »

Všechny z těchto věcí mám, ale ani jednu jsem nevyužil. Vanu jsem prodal, chtěl jsem mít rovné dnu kufru, nechal jsem tam dát zátěžový koberec, který nepropustí tekutinu. Síťku zavazadel jsem ani nevybalil z obalu. A ochrana proti odření na celkem dobrá, ale vůbec se mi nezamlouvá, já nikomu do dveří nebouchám, horší je to u ostatních. Objednal jsem gumové lišty na bok dveří. A ty taky nepokryjí každý náraz do dveří.
tomasvlasak
*
Příspěvky: 90
Registrován: 14 led 2014, 22:36

Re: Více příslušenství pro novou i30 combi

Příspěvek od tomasvlasak »

je pravda, že ten koberec či ubrus, který nepropustí vodu je taky alternativa, ale zas nevím, zda bych sehnal odpovídající barvu ... jinak kolik cca stál ten tvůj koberec? to bude dokonce asi i levnější než přímo vana ne?
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Více příslušenství pro novou i30 combi

Příspěvek od bony »

Koberec do kufru stál asi 25,- Kč v obchodě v odd zbytků a barva je dosti podobná tapecu viz. foto (omlouvám se není vysáto :-) )
Přílohy
20150925_121819.jpg
20150925_121819.jpg (87.66 KiB) Zobrazeno 4433 x
20150925_121806.jpg
20150925_121806.jpg (77.21 KiB) Zobrazeno 4433 x
Uživatelský avatar
huhu46
*
Příspěvky: 87
Registrován: 29 led 2013, 08:37
Bydliště: Brno

Re: Více příslušenství pro novou i30 combi

Příspěvek od huhu46 »

bony píše:Koberec do kufru stál asi 25,- Kč v obchodě v odd zbytků a barva je dosti podobná tapecu viz. foto (omlouvám se není vysáto :-) )
mám v kufru taky zátěžovej koberec (černej)

"bony" kdes to koupil za 25,- a jak byl velkej ten koberec a měl ze spodu gumu?
to je kup jak sviňa

standartně se takovej koberec dělá v šíři 4m
a musíš zaplatit celou šířku,takže do kufru stačí cca 1,1bm x 4
a cena je někde kolem 800,- za celej kus (guma ze spodu)

někdy se najdou zbytky ze zakázek (třeba 1,5x2) a to se pak prodává za zbytkovou cenu
i30 CW 1,6 CVVT stříbrná metalíza r.v.2013
fiat marea weekend 1,6 benzin
škoda favorit
škoda 105
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Více příslušenství pro novou i30 combi

Příspěvek od bony »

Kupoval jsem to v nějaké prodejně v Olomouci, přesně už nevím. Bylo toho přesně do kufru, ořezával jsem z každé strany tak 5 cm. Byl to nějaký zbytek vzorku z velkoformátového vzorníku.
motolukasz
*
Příspěvky: 77
Registrován: 16 dub 2014, 14:29

Re: Více příslušenství pro novou i30 combi

Příspěvek od motolukasz »

No ja si pochvaluji sit do kufru, vzdy tam neco dam a nelita to po kufru. Za me =D>
I30 kombi
GDI 2014.
Martinsp
****
Příspěvky: 1399
Registrován: 25 zář 2010, 09:59
Bydliště: Č. Budějovice

Re: Více příslušenství pro novou i30 combi

Příspěvek od Martinsp »

Jenže vana do kufru má i rantl, takže i když se něco vyleje, tak je čisto. Na doporučení jsem vzal tu plastovou s protiskuzovou úpravou a je perfektní. Nic nejezdí a je normálně ohebná jako guma. Řekl bych že je i lehčí.
Hyundai I30 kombi, 1.6gdi, weekend. Tucson 2022, 1,6 T-gdi, 110kw, 4x4, smart
Honda Jazz, 1,4, 2008- prodaný
Hyundai Getz, 1.3, 2003- prodaný
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

No prave ze je tam ten rantl... ten bych tam nechtel ani za zlate prase. Rantl pouze prekazi svou fci v mem pripade by splnil tam 1max. 2x do roka.
zajic
**
Příspěvky: 178
Registrován: 31 říj 2014, 08:09

Re: Více příslušenství pro novou i30 combi

Příspěvek od zajic »

tomasvlasak píše:Ahoj,

i30 mám doma od pátku a teď přemýšlím jaké doplňky ještě přidat. Gumové koberečky mám přímo z autosalonu. Vanu do kufru jsem hledal a vyfiltroval tyto kandidáty
1, 2 a 3
Nejvíce se mi líbí ta první varianta s protiskluzem a mám možnost osobního vyzvednutí s ověřením, zda dobře pasuje. Myslíte, že bude v pořádku nebo raději doporučíte něco jiného?
Já mám právě tu vanu do kufru s protiskluzem od carvin.cz a zatím 100% spokojenost.
I30 combi, 1,4Tgdi,
Martinsp
****
Příspěvky: 1399
Registrován: 25 zář 2010, 09:59
Bydliště: Č. Budějovice

Re: Více příslušenství pro novou i30 combi

Příspěvek od Martinsp »

Vana zabrání zašpinění když se třeba něco vysype a i když se něco vyleje. Pokud se to stane, tak to jednoduše utřu, nebo vystříkám. To u koberce nedokážeš. Možná vysát, nebo vyklepat. Pak už jen vyhodit. K čemu tam rantl je tedy víme, ale čemu překáží netuším. No tedy když to vezmem po pravdě, tak tam vlastně překáží všechno.
Hyundai I30 kombi, 1.6gdi, weekend. Tucson 2022, 1,6 T-gdi, 110kw, 4x4, smart
Honda Jazz, 1,4, 2008- prodaný
Hyundai Getz, 1.3, 2003- prodaný
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Více příslušenství pro novou i30 combi

Příspěvek od vorlajz »

předpokládám, že ta vana do kufru není slučitelná s tím posuvným systémem v zavazadlovém prostoru... na druhou stranu ten asi všichni nemáte, že?

oka na sítě jsou v každé výbavě?

jinak já právě používám ten systém a fakt mi to vyhovuje a někdy do toho kombinuji síť... a na dně v kufru mám starou zelenou vojenskou deku...

náklad je vždy tak zabezpečený, že by se nikdy nemělo nic vylít... tak snad budu mít štěstí i nadále...

boční ochranné lišty jsem zavrhl, protože mám pocit, že nejsou moc ochranné, v podstatě jsou jenom boční :mrgreen: hh... takže z příslušenství se mi líbí ty průhledný fólie, který se lepí do vnitřku klik, aby se nepoškrábal lak od prstýnků apod, ale chtějí za to v háčkách moc... a co by bylo super, nějaká fólie na zadní nárazník, aby nedošlo k poškození při nakládání věcí do kufr... tu mají v Hyundai taky v tom průhledném provedení...
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
zajic
**
Příspěvky: 178
Registrován: 31 říj 2014, 08:09

Re: Více příslušenství pro novou i30 combi

Příspěvek od zajic »

vorlajz: posuvný fixační systém mám ve výbavě taky - s vanou samozřejmě slučitelný není. Nicméně vana s protiskluzem fixuje převážený náklad docela dobře, takže jsem tu hrazdu vyndal a popravdě mi vůbec nechybí.
I30 combi, 1,4Tgdi,
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Více příslušenství pro novou i30 combi

Příspěvek od vorlajz »

zajíci... já jí mám v zadní poloze a vždycky za to strčím bag s raketama nebo batoh ... z toho důvodu mi vyhovuje... vanu nechci, protože využívám dost i tu mezipodlahu...
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Ostatní“