Kalibrace navigace

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Kalibrace navigace

Příspěvek od karelmrak »

No protože mi tohle neoriginální leží doma v šupleti, tak bych to taky uvítal :D Ale myslím, že v té originál je to úplně jiné než při radiu, všude mi číňani odpověděli, že to nejde, což ještě neznamená, že by to nikdo neudělal... [-X
Reklama
 

Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: Kalibrace navigace

Příspěvek od robertbulko »

karelmrak píše:No protože mi tohle neoriginální leží doma v šupleti, tak bych to taky uvítal :D Ale myslím, že v té originál je to úplně jiné než při radiu, všude mi číňani odpověděli, že to nejde, což ještě neznamená, že by to nikdo neudělal... [-X
Odporúčam ti ten neoriginál predať, kým má ešte cenu. Na 99% ho nebudeš ochotný použiť.

Teoreticky, pod vodičovým sedadlom je zosilňovač, z ktorého vedú káble do reproduktorov. Ak by si bol schopný si od toho neoriginál rádia naťahať káble k tomu zväzku pod sedadlom (samozrejme by si ich mohol napojiť paralelne aj niekde na ceste), mal by si zapojené repráky a mohol by si vyhodiť originál ext. zosilňovač, ktorý ti aj tak bude k ničomu. Neviem ako to bude so zapojením výškových a stredobasových reproduktorov, ktoré sú v predných dverách. Ak je na tom neoriginál rádiu pre predné repráky výstup len na prednú ľavú a prednú pravú stranu (celé pásmo spolu), budeš potrebovať výhybky na rozdelenie signálu. Zadné repráky budú v pohode. Tiež sa budeš musieť pohrať s anténami (FM a GPS). Modul na ovládanie rádia cez volant by mohol fungovať. Bude ešte treba sa pohrať s kamerou, ale to už je len detail. :P
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Odpovědět

Zpět na „i40“