Tažné zařízení na Getze

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Uživatelský avatar
OGYN
**
Příspěvky: 322
Registrován: 26 led 2008, 16:32
Bydliště: Blansko

Mlhovka vs.tažné?

Příspěvek od OGYN »

Napadlo mne,když je takový velký cenový rozdíl mezi pevným a odnímatelným tažným zařízením (asi 3 tis),jestli by nebylo možné zaslepit střední mlhové světlo ,namontovat levnější pevné a mlhovku umístit vlevo pod nárazník ? :roll:
Hyundai i30 1,6i Trikolor Komfort Agua blue met.2013
Reklama
 

tomasp70
Příspěvky: 3
Registrován: 27 srp 2012, 09:29

Re: Tažné zařízení na Getze

Příspěvek od tomasp70 »

@OGYN: podle mě to možné nebude, bude problém projít přes technickou, ale možná se mýlím

Taky bych si právě chtěl tažné na Getze dát a právě nevím, jestli skrze té mlhovky uprostřed nárazníku nebude problém třeba na STK. Máte s tím někdo zkušenosti?
Chtěl bych si koupit toto tažné zařízení. Trochu mě ale zaráží ten povinný řez do nárazníku.
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Re: Tažné zařízení na Getze

Příspěvek od Josef »

U mlhovky uprostřed (po faceliftu) MUSÍ být odnímatelné (bajonet) :!:
Uživatelský avatar
mario_liptov
*
Příspěvky: 71
Registrován: 20 bře 2006, 14:03
Bydliště: Liptov Slovensko

Re: Tažné zařízení na Getze

Příspěvek od mario_liptov »

tomasp70 píše:@OGYN: podle mě to možné nebude, bude problém projít přes technickou, ale možná se mýlím

Taky bych si právě chtěl tažné na Getze dát a právě nevím, jestli skrze té mlhovky uprostřed nárazníku nebude problém třeba na STK. Máte s tím někdo zkušenosti?
Chtěl bych si koupit toto tažné zařízení. Trochu mě ale zaráží ten povinný řez do nárazníku.

Ked som bol montovat tazne (147€), firma ktora mi to instalovala mala na vyber 2 typy tazneho. Drahsi, odmontovatelny a lacnejsi, pevny. Drahsi bol, ale len pre novsi typ GETZu. Oby dva vsak obchadzaju naraznik, cize ziadne rezanie.
Problem so spotrebou vyrieseny. Stal som sa majitelom novuckeho PEUGEOT 2008...

5.9l/100km
3213
*
Příspěvky: 25
Registrován: 14 pro 2010, 21:28
Bydliště: Hořovice okr.Beroun

Re: Tažné zařízení na Getze

Příspěvek od 3213 »

Ahoj majitelé Gétézetek :)
Nabízím k prodeji tažné na Getzíka,nové,kompletní sada vč.elektoinstalace a typového
listu.Je rychlosnímatelné,tudíž vhodné pro oba modely.Cena 2.500Kč
tel.:728743591,foto rád pošlu. Honza Hořovice u Berouna
P.S. spojení koule s tělem tažného,nemusí být jen bajonetem...pro rychlou demontáž... :)
Naposledy upravil(a) 3213 dne 23 lis 2015, 22:14, celkem upraveno 1 x.
pueblo
Příspěvky: 3
Registrován: 18 lis 2015, 10:03
Bydliště: Ústí n.L.

Re: Tažné zařízení na Getze

Příspěvek od pueblo »

Josef píše:U mlhovky uprostřed (po faceliftu) MUSÍ být odnímatelné (bajonet) :!:
Ahoj všem,

mám dotaz ohledně výše napsaného. Požadavek na odnímatelnou kouli před mlhovkou je logický, nicméně viděl jsem nespočet Getzů, které měli pevnou kouli před mlhovkou a známka z technický na značce byla :D

Na webu je spousta nabídek pevných tažných s tím, že prostě bude koule před mlhovkou. Potřebuju na svého Getze tažný, preferuju pevný, ale nevím, jestli mě nevyhodí z technický......

Díky
Hyundai Getz G4EE
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re: Tažné zařízení na Getze

Příspěvek od vipe »

:-k Dělaj to tak že na technickou ho sundaj nebo tam maj +. Horší je to na silnici :-k Ve vyhlášce je to jasně daný za jakých podmínek můžeš mít napevno.
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Cemar
*
Příspěvky: 64
Registrován: 21 dub 2005, 22:02
Bydliště: Chrudimsko

Re: Tažné zařízení na Getze

Příspěvek od Cemar »

Mám neodnímatelné tažné zařízení za mlhovkou a na STK jsem prošel bez připomínek...
Červený Getz 1.1 - třídveřový (byl), bílý Getz 1,4 - pětidveřový (byl), bílý Bayon 1,2 (je)
Odpovědět

Zpět na „GETZ“