Tak Moravu asi nestihnu :-(

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
Peťulka
*
Příspěvky: 21
Registrován: 10 zář 2006, 16:02
Bydliště: Vraclav (Vysoké Mýto)

Příspěvek od Peťulka »

To jsi měl na tu knížku myslet dříve! Mohli jsme mít skvělej dárek k Vánocům :wink: TAk třeba příští rok, když si švihneš. Ale pokud ti to půjde jako s opravou Háčka, tak to nevím nevím, to si ještě počkáme.
Zatím vlastní Hyundai nemám, jen společnou Lantřičku s Pajkem. Ale občas mi ji taky půjčí!!!!
Reklama
 

MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Já myslim že by stačilo posbírat to co sem psal tady a spousta lidí si u toho pobrečí i se zasměje :D

No a můžem pokračovat další kapitolou..

Ivánek mi měnil spojku.. o tom se rozepíšu jinde.. ale pánové.. žijeme fakt v hnusný době, každej na nás chce vydělat a všechno ochcat a bohužel, u mě se to těm ZMRDŮM co mi dávali auto do kupy zase povedlo :-(
Auto rovnaný na stolici.. pochybuju.. nic nešlo sundat a nandat to bylo ještě horší.. všechno křivý..
Měnili sme olej v převodovde... hmmm... byl ho tam jen litr, přitom tam má bejt 2,15l a ještě k tomu nějaká sračka...
Měnili sme brzdovku.. na tu se radši ani nekoukám..
Uraženej jak bych to řek.. prostě kus hliníku ve kterym byl závit na držák nějaký příčky od motoru ke kastli či co.. takže to drží jen na jednom šrubku..
Zohejbanej chladič.. a jen když se člověk podívá trošku přísnějším okem, tak vidí že každý přední kolo je jinde.. ale může to bejt i jinak posazenejma blatníkama.. no uvidim na geometrii..
Závěr: Ivan řek "dej mi patnáct tisíc a dám ti to do kupy"
Takže sem těch 51 prakticky vyhodil z okna.. ach jo
A to nemluvim o prasklejch svodech.. nutný výměně kabelů a svíček.. já se z toho fakt poseru :-(
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
vipe

Příspěvek od vipe »

MartasZ ty máš teda pech. To tvoje přibližovadlo je úplná fabrika na práci. Pevný nervy co jinýho ti přát. :wink:
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Vipe to vystihl presne ....
A kdyby jsi to hned na zacatku dovez k Ivanovi, tak by jsi dnes uz asi zase lital ... Nebo ne ?? :wink:
No at ti preje uz konecne stesti, at to das konecne do kupy ... drzim palec ... :wink:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Mr.Scully
**
Příspěvky: 157
Registrován: 05 led 2006, 12:40
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Scully »

Cece, na tom tvym aute se koukam autoservisy uci pracovat... treba to maji jako vyuku ucnu, a proto se to porad tak nedari dat do kupy. Kdyz mi pred x lety delali studenti stomatologie rovnatka, tak se jim taky otisky mych zubu povedly asi naposesty, skoro jsem se zblil jak alik.
dříve Hyundai Coupé 1.6 / 84 kW [R.I.P.]
teď BMW E46 330i / 170 kW [mazec!]
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

MartasZ píše:...Závěr: Ivan řek "dej mi patnáct tisíc a dám ti to do kupy"...... já se z toho fakt poseru :-(
MartasZi, vím, že po boji je každej generálem, ale myslím si, že doporučení na toho šikulu od Domažlic proběhlo hned ze začátku tý tvý anabáze. Takže tejka už jen rozum do hrsti a vydrž, zcela určitě bude líp. Teď už jde jen o to, kerým směrem se to všecko bude ubírat, aby jsi se nedostal do slepý uličky jako Black Sheep, taťka scoupátek. Kluci, vy máte ty svý kárky snad prokletý... :cry:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

MartasZ píše:Já myslim že by stačilo posbírat to co sem psal tady a spousta lidí si u toho pobrečí i se zasměje :D

No a můžem pokračovat další kapitolou..

Ivánek mi měnil spojku.. o tom se rozepíšu jinde.. ale pánové.. žijeme fakt v hnusný době, každej na nás chce vydělat a všechno ochcat a bohužel, u mě se to těm ZMRDŮM co mi dávali auto do kupy zase povedlo :-(
Auto rovnaný na stolici.. pochybuju.. nic nešlo sundat a nandat to bylo ještě horší.. všechno křivý..
Měnili sme olej v převodovde... hmmm... byl ho tam jen litr, přitom tam má bejt 2,15l a ještě k tomu nějaká sračka...
Měnili sme brzdovku.. na tu se radši ani nekoukám..
Uraženej jak bych to řek.. prostě kus hliníku ve kterym byl závit na držák nějaký příčky od motoru ke kastli či co.. takže to drží jen na jednom šrubku..
Zohejbanej chladič.. a jen když se člověk podívá trošku přísnějším okem, tak vidí že každý přední kolo je jinde.. ale může to bejt i jinak posazenejma blatníkama.. no uvidim na geometrii..
Závěr: Ivan řek "dej mi patnáct tisíc a dám ti to do kupy"
Takže sem těch 51 prakticky vyhodil z okna.. ach jo
A to nemluvim o prasklejch svodech.. nutný výměně kabelů a svíček.. já se z toho fakt poseru :-(
ty vado cece ty jsi koukam podobnej smolar jako ja na ty "mechaniky" :( safra nebejt to k ivankovi tak daleko tak uz tam ma i moje faro :lol:
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Doporučení na šikulu sice proběhlo.. dokonce sme se s Ivánkem i aktivně domlouvali na tom jak se to udělá.. jenže v tu dobu přišli zrovna jeho existenční problémy, takže nakonec sem to musel dát sem...
no jo.. kluci dík.. nějak se z toho vyhrabu jako vždy.. Hlavně že to jezdí.. a nejvíc mě sere, že na ně nijak nemůžu.. ale co.. hlavně už jim ho nedat do rukou :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Doma jsem tátovi říkal to jak ti tam dali málo oleje atak...Prej má známího co má servis...A ten chlápek to dělá taky..Nebo proj dá ojetej díl a započítá si novej....Cghjo..Tohle bude všude.. :roll:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
weena
**
Příspěvky: 206
Registrován: 22 dub 2006, 18:14
Bydliště: Klein Stadt...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od weena »

No a pak si dej auto do servisu.... :cry: :evil:
................................................ :-)
Renault Clio S1200
Hyundai sel do sveta
Škoda 120M (okruhová verze) :-)
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

No už se to tu dost prodiskutotávalo žr servisy jsou na pytel....Ale stejně s tím nic nezmůžem....To je jak s vteřinovým lepidlem..Zrovna včera to bylo vr zprávách,že psaná hmotnost nesouhlasila ani u jednoho testovaného vzorku...Když mluvím za sebe,tak já nebudu vážit lepidlo abych ho potom reklamoval.Zanadávám a smířím se že mi napálili-30kč není mnoho a tak je to se servisem...Taky se snaží obelhat lidi,jenže mi to ani nezjistíme :cry:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Jo .. presne jak pisete .....
Podobne jako moje anabaze s brzdama .... Servis a znackovej a pak tohle ... No ale to uz jsem popsal jinde ... a jak to tak ctu, tak je to vsude stejny ... jsou to svine co chcou kazdyho jen obrat ... a bohuzel se jim to mnohdy podari ... Chjo :cry:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Karlos

Příspěvek od Karlos »

A když už se najde solidní autorizovanej servis, tak za pár let zkrachuje. Jako u nás v Sušici. Šéf autosalonu a servisu byl kamarádský a vždy se snažil pomoci, stejně jako mechanici na dílně. Když nám v Lantře přestal fungovat otáčkoměr, bylo to už po záruční době. Tak nám tam nechal namontovat svůj, ze svého služebního vozu, aby sme nemuseli nic platit a sobě si nechal obědnat nový. Nebo když jsem potřeboval el. schéma tak nám ho v autosalonu bez problémů a bez jakýchkoliv poplatků zkopírovali. Po servisní prohlídce ste si mohli s mechaniky popovídat jak na tom auto je, nebo jste se mohli jít na ni i podívat.
To pak nasere, když zjistíte, že váš oblíbený autosalon i servis již nefunguje. :cry:
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Tak aby toho nebylo málo.. už sem tady zmiňoval svody, tak sme je dneska v práci sundali a že tam máme opravdový mistry svářeče s velkym "S" tak sem si říkal, nebude problém... hmm.. jenže ty svody jsou popraskaný asi na pěti místech, dokonce i uvnitř a i přes přírubu co je ke katu.. takže nesvařitelný.. respektive.. všechno se dá, ale zkroutily by se.. jediná možnost by prej byla sehnat nějakou starší hlavu a svařit to na ní.. ale stejně by to vydrželo jen chvíli.. takže se nedá nic dělat..
Dneska odpoledne sem objednal nový za 3400,- v Kladně a zejtra si pro ně pojedu.. ještě těsnění.. to mezi hlavou a svodama asi 650,- a mezi svodama a katem asi 450,- ach jo.. co ještě? :cry:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Kluci vaše příspěvky mě děsej... podle všeho tady všeobecně funguje ze kdyz chci neco udelat poradne, musim to udelat sam :?
Ja sem sice clovek technicky pomerne zrucnej ale co se aut tyce totalne vypatlanej, nevzdelanej a nezkusenej takze zadny "udelej si sam" u mne neprijde v uvahu :x navic bydlim v Praze takze dalsi minus i kdybych se do toho chtel precejen pustit.
Kua, ted jste mi nasadili brouka do hlavy... tak stary auto jako Scoupe 93 precejen bude chtit nejakou tu udrzbu. :roll:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“