Klepání v přístrojové desce

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
ob3l1x
***
Příspěvky: 663
Registrován: 16 črc 2014, 19:29

Re: Klepání v přístrojové desce

Příspěvek od ob3l1x »

Hyundai Tucson 2016 - 1,6 GDI 97kW 130k - Moon rock STYLE
Reklama
 

aldai30
**
Příspěvky: 161
Registrován: 15 čer 2013, 20:21

Re: Klepání v přístrojové desce

Příspěvek od aldai30 »

To nevypadá špatně. Za ty prachy... Šel bych do toho.
i30 trikolor 1.4 CVVT | rv. 2013
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Klepání v přístrojové desce

Příspěvek od bony »

aldai30 píše:To nevypadá špatně. Za ty prachy... Šel bych do toho.
Zajeď do servisu, pokud ti něco klepe a požádej ať ti to tam dá přímo servis. ;-) Aby to náhodou nebyl neodborný zásah do vozidla aby nepadla záruka :mrgreen:
hyuni30
Příspěvky: 3
Registrován: 02 srp 2015, 12:57

Re: Klepání v přístrojové desce

Příspěvek od hyuni30 »

zdravim mne tiez bucha pristrojovka zvuk ako ked bucha zadne plato o plasty nechapem vobec co to moze byt niededy je dlhsie pokoj a potom zase v priehradkach nic nemam a aj tak viete poradit? a auto mam 5 mesiacov a len problemy lutujem tuto kupu......
Uživatelský avatar
DVDpro
*
Příspěvky: 51
Registrován: 21 dub 2013, 20:52
Bydliště: Praha

Re: Klepání v přístrojové desce

Příspěvek od DVDpro »

Auto je staré 2,5 roku a máme najeto 52 tisíc. Všechno je OK, ale teď jak je ráno mrazík okolo 0-4 stupně tak se objevuje nepříjemný zvuk vrzání, jako když se tahá polystyren po skle. Dělá to když přejedu nerovnost (a trochu při jízdě na kostkách). Zvuk jde od předního skla na pravé straně v místě, kde se potkává s palubní deskou. Problém je, že to přestane dělat po určité době, když se interiér zahřeje. Před týdnem jsem byl na výměně oleje a říkal jim o tom. Technik v servisu se s tím se mnou zkusil projet a jak už to tak bývá, nebylo nic slyšet (auto bylo už ohřáté). Nicméně bylo mě řečeno, že problémy s vrzající palubní deskou už nějaké řešily a vyřešily. Dohodla se další návštěva servisu, až se mě to bude lépe hodit. Nechám u nich auto vychladnout přes noc a hned ráno se s tím projedou. No, pro jistotu mám připravený telefon a až se ten zvuk objeví tak ho zkusím nahrát. Bude se to řešit jako záruční oprava.
  • i30 III kombi 1.4T-GDI Style, Premium / Stellar Blue od 2019
  • i30 II hatchback 1.4i CVVT TRIKOLOR, komfort+, parking, Steel Gray II, 2013 - 2019
  • Seat Córdoba, 1.4, r.2000
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Klepání v přístrojové desce

Příspěvek od t0x!n »

hodne stesti, tohle se mi objevilo poprve po roce, zacal jsem resit se servisem, samo cesta do nej, auto se prohralo a pri ukazce v servisu to nic nedelalo, tak jsem se domlouval, ze jim to nahraju na telefon jak to bude delat, jejich argumentace byla, ze zvuk telefonu to bude zkreslovat a neni to validni dukaz, takze jedine az jim to budu schopny predvest, tak pote budou resit, preji teda uspesne vyreseni a at servis neposere vic veci jak vyresi, dle meho bude muset jit paluboka dolu, tak aby ti misto toho na nerovnostech nezacly mlatit plasty u uchyceni radia atd., tam to totiz ma rado moc dobre se demontazi vychodit a pak zacne teprve praskajici koncert
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Interiér“