Nový člen rodiny

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Johny-D
*
Příspěvky: 67
Registrován: 27 kvě 2015, 11:41

Re: Nový člen rodiny

Příspěvek od Johny-D »

idam.i klidně si vykládejme i všem možném, k tomu to tady máme <-)

To jsem rád, že si to sedne, upřimně mám strach ze zimy, až bude mrznout co to bude dělat.... No uvidíme.

Jinak co tankujete? Vím, že benzín, ale má význam preferovat nějakou benzínku? Já léta tankuju na Agipu, ale mechanik říkal, že mám zkusit OMV, tak jsem zkusil, cukání je menší, ale také najeto více km, no příští nádrž bude asi zase agip. Chtěl bych tam tankovat pokud možno kvalitní palivo. Což je dnes asi všeobecně problém, nikdy nevíme co tankujeme.

Ještě ke všemu mě lidi z okolí přemlouvají na LPG, ale já nevím, s životností motoru je to pak horší, ikdyž bych nechal namontovat to nejdražší s přimazáváním tak nevím, jestli to má význam pro motor a kolik stojí ta náplň na přimazávání. A ještě záruka,abych o ni nepřišel.

Asi zůstanu na benzínu, najedu cca 2 000 km měsíčně. Jaké máte zkušenosti vy?

vorlajz četl jsem, že cuká i GDI a známý co má Rapida 1,4 TSI taky trošku cuká, tak nevím <-)
Hyundai i30 kombi model 2015, 1,6 MPI, 88kw, trikolor komfort, s přisvětlováním do zatáček ;-)
Reklama
 

copper5252
***
Příspěvky: 911
Registrován: 30 kvě 2015, 16:45

Re: Nový člen rodiny

Příspěvek od copper5252 »

U paliva je to v čr zcela jedno kde tankuješ ! ja si akorát schovávám učtěnky nic víc :) , bohužel v čr je takovým zvykem nikdy nevíš co natankuješ jestli to je fakt benzin nebo něco podobného :lol: ohledně vody v benzinu se asi nemá cenu bavit , je ji tam tolik kolik se v benzinu "stratí" totiž určité množství vody se v benzinu ""rozmícha"" :evil: :evil: :evil:

co se týká LPG do motoru 1.6 CVVT mpi , bach asi nešl ! podle toho co se tu píše na foru a jinde , ty motory pokud je zdí na LPG tak rády chcípají nebo maji problemy ](*,)

z cukaním za studena je problém skoro u všech aut , mně taky rapid 1.2 tsi za studena cukal až jsem do něho vrazil svíčky densopower byl klid , tak samo to bylo u :hyu: i30 tak mám densopower svíčky a cukaní za studena se skoro stratilo akorát cena svíček je humus :mrgreen:
I20 Active T-GDI 88kw 2016
--------------------------------------------------------------
Nepřeji si aby na moje příspěvky reagoval Mirus30 !!!
a Axel.Foley ! Vendelín ! only_one ! a slabostka!!!!
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8985
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Nový člen rodiny

Příspěvek od idam.i »

Johny-D u mňa GDI necuká.No má už najazdených cez 95.000km. :mrgreen: Roky tankujem Agip 98,no bohužial Agip na Slovensku končí.Rozmýšlam na čo presedlám.Možno skúsim OMV. :-k
Naposledy upravil(a) idam.i dne 01 led 2016, 13:00, celkem upraveno 1 x.
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Nový člen rodiny

Příspěvek od vorlajz »

Me to necuka... tankuji Super Tech 95 na Agipu a přidávám ViF... dobrou zkušenost mam s OMV MaxxMotion 100... ;)
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Johny-D
*
Příspěvky: 67
Registrován: 27 kvě 2015, 11:41

Re: Nový člen rodiny

Příspěvek od Johny-D »

No právě Agip končí i CZ, tak uvidíme co nový majitel vymyslí ;-) Co se týká LPG nebudu to dělaat, nerad bych kazil motor.
Hyundai i30 kombi model 2015, 1,6 MPI, 88kw, trikolor komfort, s přisvětlováním do zatáček ;-)
Johny-D
*
Příspěvky: 67
Registrován: 27 kvě 2015, 11:41

Re: Nový člen rodiny

Příspěvek od Johny-D »

Ahoj, po delší době se zase ozývám. Všechny problémy už jsou vyřešené, auto necuká.

Teď to vypadá že budu řešit roletku v kufru, vůbec se teď v zimě nenavíjí.

Ale co mě víc vadí jsou ližiny - přikládám foto, na jedné straně se hodně odchlipuje, na druhé o něco méně. Horší je že až tam nateče voda a zmrzne, aby z toho nebyl větší problém. Taky se Vám to udělalo? Nebo je to normální jak mi bude určitě řečeno? ;-)

Jinak z výroby mám vzadu přetočené pásy, střelkami k sedačce, ale to si když tak otočím sám, to je jen pro zajímavost
Přílohy
auto.JPG
auto.JPG (120.39 KiB) Zobrazeno 1982 x
Hyundai i30 kombi model 2015, 1,6 MPI, 88kw, trikolor komfort, s přisvětlováním do zatáček ;-)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Nový člen rodiny

Příspěvek od Hardcam »

Tema lyziny se resilo - hledej ;)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Nový člen rodiny

Příspěvek od vorlajz »

ty lyziny má takhle každá i30... počkej na letní počasí, povol lyžiny, nech je ohřát na sluníčku a pak je přitáhni...

ty lyžiny jsou v uvozovkách jenom dekorace... takže když tam nateče voda, nic se neděje... ;)
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Johny-D
*
Příspěvky: 67
Registrován: 27 kvě 2015, 11:41

Re: Nový člen rodiny

Příspěvek od Johny-D »

Dobře, bohužel mi přijde, že je na tom autě víc dekorací, ale jinak jezdí pěkně ;-)
Hyundai i30 kombi model 2015, 1,6 MPI, 88kw, trikolor komfort, s přisvětlováním do zatáček ;-)
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Pokec“