Kabinový filtr - koupě

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od Hardcam »

Skokove? Myslis tech 6 filtru? To prodam denne olejovych na TDI, ale o stovku ho zdrazovat? Prinejmensim zvlastni a pripravi ho to o ksefty. Nicmene, zazil jsem tohle pred Vanoci s tonerem do laserovky, koupeno za neuveritelnych 160 korun, prisel, vyzkousel jsem a ze hned objednam dalsi. A uz to bylo 340 korun.
Reknu ti to takhle - filtr, cos koupil ty, prodavam od 160ti korun dle znacky zcela bezne, ale je to filtr pro Accenta, tys po me chtel filtr do i30 a tak ti nebudu nabizet toto, to je podvod. Takze pro me jsi z tohohle hlediska nevykoumal vubec nic, ani cenu. Ma plastovy lem z obou stran kvuli kteremu nejde do i30 dat - schranka se nezavre, s jednim clenem jsem to na benzince chvili pitvali. Plast jsem vykuchal (ano, nezbytna prasarna) a pak vlozit sel, muzu vyfotit. Vicemene ten molitan pokryva tu rozmerovou ztratu, alespon u tohoto filtru, ale ne po celym obvodu. Nicmene, mam ho v praci na stole a momentalne je pro me bezcenny, kolega chtel presny a ja to nechci ani zadarmo.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Dave405
*
Příspěvky: 91
Registrován: 22 srp 2015, 19:51

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od Dave405 »

Skokově myslím ty další objednávky, co mu došly když jsem tady dal odkaz a byly to řádově desítky filtrů během dne až dvou. Moc jsem nepochopil, proč zde popisuješ filtr s plastovým lemem na Accenta, to asi patří do jiného vlákna jiné modelové řady. Já koupil filtr do i30 s pěnovkou. A ano, vykoumal jsem - uhlíkových filtrů do i30 není na trhu moc a za tuhle cenu nejsou ani obyč bílé (kromě autodily-cardo na dotaz).

Souhlasím ale s tebou v tom, ať si každý koupí co chce a za kolik chce :wink: .

edit: Joo, už asi chápu toho Accenta. Nicméně na jiných trzích je I30 označován jako Elantra. Když mi došly předchozí filtry originál Valeo (vyrobeno pro CZ), byla na obalu uvedena IX35, přesto byl filtr rozměrově stejný od originálu, takže tomu označování nevěnuju moc pozornost, důležité jsou rozměry.
Cruchot65
Příspěvky: 7
Registrován: 29 led 2016, 20:37

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od Cruchot65 »

Bravo Dave =D> =D> konečně se našel někdo,kdo tady zřejmě spoustě lidí otevřel oči...jestě jednou bravo a díky =D> =D>
jjenda
**
Příspěvky: 257
Registrován: 27 bře 2014, 10:44

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od jjenda »

Tak jsem tomu maníkovi napsal a odepsal mi toto.

Dobry den ,
ano, v tuto chvili probeha akce v nase spolecnosti a da se Vam si objednat kabinove filtry za stejnou cenu. ( 160,- Kč)
Prosim Vas o zaslani udaje, kam presne odeslat objednavku, a pripominam,ze odesilame zbozi jen zasilkovnou.
Taky chtel bych Vas informovat,ze ocekueme na zacatku Dubna,vzduchove filtry pro Vase auto za neuverzitelnou cenu.- 150 KC.
Pokud mate zajem, muzete si rezervovat predem,mnozstvi je omezeno.
S pozdravem.
Varlamov Anton
.

Samozřejmě že se jedná o množstevní cenu a ne za jeden filtr.
Jinak se jedná o tento filtr:
FILTR KABINOVÝ, S UHLÍKEM 97133-1E000 HYUNDAI I30,KIA PRO CEE'D II (EUROPURE)

HYUNDAI i30 (CW),KIA CEE'D II
L)197.00 W)238.00 H) 20.00
Kód produktu:EC-705 260 Kč
MAHLE (LAK 447)
MANN (СUK 2131
)

HYUNDAI i 30 (CW) II 1.6 GDI (G4FD) benzin 06/2012>
HYUNDAI i 30 (CW) II 1.4 CRDi (D4FC) diesel 06/2012>
HYUNDAI i 30 (CW) II 1.6 CRDI (D4FB-5P) diesel 06/2012>


Nyní tam mám tento filtr VALEO 715740
Vyska ( v mm ):20
Sirka v mm:194
Délka (v mm):238
I 30, 1,6 CVVT 88 kW HB, Trikolor + Paket Parking + 16", Sleek Silver
Renault Thalia 1.2 silver
Š Felicia 1.3 MPI GL
ex:Mitsubishi Lancer Wagon
Š 1000 MB
Dave405
*
Příspěvky: 91
Registrován: 22 srp 2015, 19:51

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od Dave405 »

Tak teď už jsem jen zvědavý, za jak dlouho tu akci stopne po tomhle zveřejnění :D. Na foru s nožema minulý týden jeden uživatel hodil odkaz na eshop, kde byla akce na nože Victorinox za neskutečnou cenu. Během pár hodin bylo vyprodáno a jen posílali omluvný email. Druhý den už bylo přeceněno na běžné ceny. To je jen ukázka toho, jaké marže mají obchodníci, kteří ví, kde, kdy a kolik toho nakoupit =D> .

Pro lepší pochopení situace, tento nůž se dal koupit za 799,- Kč...slovy: sedmsetdevadesátdevět.

http://victorinoxcz.cz/kapesni-noze-130 ... gerwood-55
Cruchot65
Příspěvky: 7
Registrován: 29 led 2016, 20:37

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od Cruchot65 »

Já jsem zvědavý,jestli dřív stopne tu akci,nebo zmizne tento topic.... :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od Hardcam »

Proc by mel topic mizet?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Cruchot65
Příspěvky: 7
Registrován: 29 led 2016, 20:37

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od Cruchot65 »

A proč zmizelo poslední dobou několik topicu,namátkou jeden o olejích,kde byli odkazy na stránky s nízkými cenami??Nebo ten o žárovkách,kde jsi byl např.členem Vorlajz odkázán do patřičných míst,a nejen ním...Kam před pár měsíci zmizel topic,kde člen Bony dal odkaz na kritické recenze tvého obchodování??Mám pokračovat nebo stačí??
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od Hardcam »

Smazal jsem diskusi o xenonech, ktera nebyla diskusi o xenonech, ale vylevech. To byl mel udelat kazdy mod na jakemkoliv foru.
O topicu s levnymi oleji nevim, ale ty evidentne vis vic, mimochodem, jsou tu desitky odkazu na Granex (vcetne jeho tematu, ac nema domluvenou inzerci a nema s H nic spolecnyho), Cardo, oleje.cz apod., kdyz dle tebe mazu, tak proc tu jsou? Nemusim byt Cruchot aby mi doslo, ze jsi tak trochu nasazenej fejk.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Cruchot65
Příspěvky: 7
Registrován: 29 led 2016, 20:37

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od Cruchot65 »

Nasazenej fejk....to jsi mě pobavil :mrgreen: :mrgreen:
Dave405
*
Příspěvky: 91
Registrován: 22 srp 2015, 19:51

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od Dave405 »

Já teda nevím, odkazy jako neplacená reklama? Chápu Harde, že ti to kazí kšefty, ale forum je od toho, aby se lidé sdíleli ze zkušenostma a pomáhali si v tom, co kde a jak se dá udělat, nebo koupit, nebo se pletu? Na jiných forech je to zcela běžné a nevidím na tom nic špatného. Myslím, že nikdo z nás nemá žádné provize z uváděných shopů, jen chceme dát jiným možnost taky něco zajímavěji koupit/ušetřit. Kdybych byl hajzl, nakoupil bych stovku těch uhlíkových filtrů, kdy by byla cena ještě mnohem lepší než těch nabídnutých 160kč a rozprodal bych je po 200kč nebo víc, ale to mi přijde hrozné svinstvo. Koupil jsem tolik, kolik předpokládám auto vlastnit a hodil tady odkaz, aby si mohli nakoupit i jiní. Každý má na výběr kde a co kupuje. Předpokládám, že zde máš zaběhnutou klientelu lidí, kteří u tebe kupují "zaručené zboží" a nechcou experimentovat. Ale pak jsou i takoví, kteří jdou do experimentu, které sebou přináší nějaký malý risk s výhledem úspory. Každé zboží má svého kupce :wink:
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od Hardcam »

Mozna by sis mel precist, co jsem napsal. Ne napsat to, co zahadne ve stejnou dobu napsal "jiny uzivatel". Odkazy na obchody nemazu. Mimochodem, pravomoc mimo administrace zde ma 30 clenu. Administraci 3.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Dave405
*
Příspěvky: 91
Registrován: 22 srp 2015, 19:51

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od Dave405 »

Přečetl a píšu sám za sebe. Proč mám pocit, že všechno, co nedokážeš sám nakoupit levněji oproti zdejším odkazům je podle tebe špatné, nefunkční, nevyhovující, neoriginální, nekvalitní a prostě padělek?
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od Hardcam »

Vzdyt ano, experimentuj. Napsal jsem, ze filtr je pro Accenta a ze aplikace jineho filtru nez 97133-2H001 muze zpusobit problem pri reklamaci okruhu klima/topeni. Kup si jich tam vazne treba 100 a dej to i do digestore, ale zkus pochopit, ze ne kazdymu to reseni muze vyhovovat a prodejce by nemel filtr primarne urcovat pro Ceed/i30 a mela by tato informace byt znama. Timto argumentem se prece nestavim proti nikomu. Ale kdo chce psa biti, hul si najde. A zalozi si treba 5 nicku. Nebo 10. Anonym
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Dave405
*
Příspěvky: 91
Registrován: 22 srp 2015, 19:51

Re: Kabinový filtr - koupě

Příspěvek od Dave405 »

V tom případě problém způsobují i autorizované servisy a záměrně poškozují zákazníka, aby jim tak způsobili poruchu klima/topení a tím pádem neuznali opravu, jelikož tam sami namontovali neoriginální filtr, což se často děje? :mrgreen:

Asi máš halucinace, ale já nemám čas zakládat milion nicků a nemam důvod vystupovat pod jinou, než vlastní osobou. [-X
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Interiér“