hyundai lantra I 1995 kontrolka rezervy sále mžourá

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Dafe
Příspěvky: 9
Registrován: 10 pro 2006, 15:16
Bydliště: Krkonoše

hyundai lantra I 1995 kontrolka rezervy sále mžourá

Příspěvek od Dafe »

ahoj mám problém s kontrolkou rezervy benzinu ať je tam plná nebo půlka nádrže tak mi kontrolka slabě svítí pořád, když ručička spadne do červéného pole tak už svítí normálně jak má nevíte prosím co stím ?? děkuji
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Potom budes mit v obvodu nekde sptne prikostreny drat ... Bude tam velky odpor .
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
v.Parnik6045
*
Příspěvky: 77
Registrován: 10 pro 2006, 19:08
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: hyundai lantra I 1995 kontrolka rezervy sále mžourá

Příspěvek od v.Parnik6045 »

Dafe píše:ahoj mám problém s kontrolkou rezervy benzinu ať je tam plná nebo půlka nádrže tak mi kontrolka slabě svítí pořád, když ručička spadne do červéného pole tak už svítí normálně jak má nevíte prosím co stím ?? děkuji


Lantra má kontrolka na palivo ??? :shock: Tak to ji mám asi spálenou.. :D
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

No ja mam sice starsi model, ale kontrolku mam .....
a jestli se ti nerozsviti, tak to muze znamenat ze jezdis porad na plnou nadrz, nebo ze "je to rozbity"
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

Vita píše:No ja mam sice starsi model, ale kontrolku mam .....
a jestli se ti nerozsviti, tak to muze znamenat ze jezdis porad na plnou nadrz, nebo ze "je to rozbity"
Dobra rada nad zlato :lol:
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
Dastin

Re: hyundai lantra I 1995 kontrolka rezervy sále mžourá

Příspěvek od Dastin »

v.Parnik6045 píše:
Dafe píše:ahoj mám problém s kontrolkou rezervy benzinu ať je tam plná nebo půlka nádrže tak mi kontrolka slabě svítí pořád, když ručička spadne do červéného pole tak už svítí normálně jak má nevíte prosím co stím ?? děkuji


Lantra má kontrolka na palivo ??? :shock: Tak to ji mám asi spálenou.. :D
Stará Lantra samozřejmě kontrolku má a to přímo u plováku a ten najdeš po vymontování zadního spodku sedáku a pak je tam pod černou gumou a u toho plováku je takový váleček a ten má vliv na to jestli se kontrolka rosvítí nebo ne.Měl jsem ho špatný u nové Lantry(kontrolka svítila i při plné nádrži).Použil jsem ze staré Lantry váleček, který se musí přepájet a bylo vše OK. Nebo máš špatnou žárovku na palubce.U J2 je čerpadlo, plovák i váleček u sebe a u staré je čerpadlo zvlášť a při jeho výměně se musí demontovat nádrž.U plováku jen zadní sedák. :wink:
______________________________________
Hyundai Lantra combi 1.6 16V 84kW 1997 LPG
jirkatravna
**
Příspěvky: 100
Registrován: 06 pro 2006, 18:47
Bydliště: Travná 55
Kontaktovat uživatele:

Re: hyundai lantra I 1995 kontrolka rezervy sále mžourá

Příspěvek od jirkatravna »

Dafe píše:ahoj mám problém s kontrolkou rezervy benzinu ať je tam plná nebo půlka nádrže tak mi kontrolka slabě svítí pořád, když ručička spadne do červéného pole tak už svítí normálně jak má nevíte prosím co stím ?? děkuji
Čau Dafe,

Nejsem sice autoelektrikář, ale už mockrát jsem se setkal s tím, že pokud je nějáký problém s ukostřením některého z drátů, stává se potom z kontrolek a žárovek DISKOTEKA. Nejčastěji se mi to stává když zapojuji zásuvku přívěsného vuzíku. Kostra je potvora. Pokud se ti při prázdné nádrži rozsvítí normálně Pak je plovák i kontrolka v pořádku. Skus se ale podívat pod to sedadlo a pohýbej s drátama.
Hyudai Lantra 1,6 , 16v , DOHC, 1992, tirkisová metalka, LPG
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

cau dasty taky mi sviti... jak si psal o tom valecku..tak ten je v nadrzi? se tam nemuzu dostat jak to vyko mam otevrit? se bojim ze tam neco zhatim...
Dastin

Příspěvek od Dastin »

vlastaFR píše:cau dasty taky mi sviti... jak si psal o tom valecku..tak ten je v nadrzi? se tam nemuzu dostat jak to vyko mam otevrit? se bojim ze tam neco zhatim...

čau, ano váleček je v nádrži na plováku,po demontáži zadního sedáku(na čem sedí zadní posádka), uvidíš černou kruhovou gumu, tu otevři, potom uvidíš vrch toho polováku, teď už nevím jestli je tam přišroubován,když tak mě oprav, tak odpoj konektor co vede k plováku a vyšroubuj ho a je to. Potom by měl jít vydělat.Hodně štěstí.
______________________________________
Hyundai Lantra combi 1.6 16V 84kW 1997 LPG
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Zdeněk Dostál aliaz Dasti píše:
vlastaFR píše:cau dasty taky mi sviti... jak si psal o tom valecku..tak ten je v nadrzi? se tam nemuzu dostat jak to vyko mam otevrit? se bojim ze tam neco zhatim...

čau, ano váleček je v nádrži na plováku,po demontáži zadního sedáku(na čem sedí zadní posádka), uvidíš černou kruhovou gumu, tu otevři, potom uvidíš vrch toho polováku, teď už nevím jestli je tam přišroubován,když tak mě oprav, tak odpoj konektor co vede k plováku a vyšroubuj ho a je to. Potom by měl jít vydělat.Hodně štěstí.
______________________________________
Hyundai Lantra combi 1.6 16V 84kW 1997 LPG
Pri praci nejezte nepijte a nekurte ... :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

ti dik dasty. vrhnu se neto hned jak bude ces a trochu vystrizlivim po silvestru........ :P :P (a u toho plovaku prave zadny srouby nejsou jedine ze by tam byl na zavit holt si nejak poradim) jinak vsem hodne vseho atd do novyho roku a vsechny kola na silnici
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

mno moje scoupe ma zavadu, ktera se nakonec stala vylepsenim :) popisu to asi takto: kdyz mam dostatek benzinu, kontrolka nesviti, jakmile se zacinam blizit ke dnu nadrze, sviti slabe a az se rozviti na plny pecky tak uz vim ze musim chvatat na nejblizsi benzinku :lol: takze to ukazuje takhle hezky plynule :wink:
Dastin

Příspěvek od Dastin »

vlastaFR píše:ti dik dasty. vrhnu se neto hned jak bude ces a trochu vystrizlivim po silvestru........ :P :P (a u toho plovaku prave zadny srouby nejsou jedine ze by tam byl na zavit holt si nejak poradim) jinak vsem hodne vseho atd do novyho roku a vsechny kola na silnici
čeče máš asi pravdu, je tam takový umělohmotný velký uzávěr si vzpomínám a nejspíš bube na závit. Vím,že to šlo kujevsky povolit. Tak ať se to podaří.
Mimochodem, všem tady na fóru pěkný Silvestr a Nový rok 2007.
______________________________________
Hyundai Lantra combi 1.6 16V 84kW 1997 LPG
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

covece dasty tak sem to rozdelal, ale zadnej valecek sem tam nenasel akorat auti smrdi benzinem.... jinak pristup jak k penezum :lol: :lol: :lol: asi na to prdim a skusim tu kontrolku odpojit a budu se ridit jenom ukazatelem paliva (se nic nestane..) no a kdyz sem u toho odpojovani. nevis nahodou jakej ze to je dratek na tu kontrolku? sou tam ctyri...dik
Dafe
Příspěvky: 9
Registrován: 10 pro 2006, 15:16
Bydliště: Krkonoše

Příspěvek od Dafe »

vlastaFR píše:covece dasty tak sem to rozdelal, ale zadnej valecek sem tam nenasel akorat auti smrdi benzinem.... jinak pristup jak k penezum :lol: :lol: :lol: asi na to prdim a skusim tu kontrolku odpojit a budu se ridit jenom ukazatelem paliva (se nic nestane..) no a kdyz sem u toho odpojovani. nevis nahodou jakej ze to je dratek na tu kontrolku? sou tam ctyri...dik
Ahoj prosím tě jak sundám tu zadní sedačku ???? děkuji
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Elektronika“