Koroze!

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Filip92
Příspěvky: 4
Registrován: 29 črc 2015, 18:01

Koroze!

Příspěvek od Filip92 »

Chtěl by jsem se podělit se svou zkušeností a také zjistit jak jste na tom vy... Mám i40, 12/2014 a nedávno jsem se setkal s nemilým překvapením. Zjistil jsem, že na kapotě se mi objevila drobná tečka na laku. (žádný ďolík, pouze ztráta bílé barvy), okamžitě jsem vzal auto na reklamaci. Tam mi bylo řečeno, že se jedná o mechanické poškození od kamínku... Vztekle jsem odjel a přemýšlel nad opravou, ale za pár týdnu hele, z tečky je rezavý flek, a vedle se nám klube stejný problém.... V :hyu: stejné vyjádření (mechanické poškození). Začal jsem vše řešit přímo s reklamačním oddělením v Praze. Věc se táhla asi 2 měsíce a nad střechou se mi objevil další rezavý flek a tentokrát s puchýři okolo... V servise stejná píseň, takže vše jsem předal právníkům a v současné době čekáme na posouzení koroze soudním znalcem. Celé postavení automobilky je katastrofální, nějaká paní to posuzuje z kanceláře, aniž by se na auto přijel někdo podívat, absolutní ignorace a arogance.
Mám další tři auta a ani u jednoho jsem se nesetkal s takovým přístupem...
Každopádně, jestli někdo uvažuje o koupi, tak veliký pozor!!! Zajímalo by mě, zda je na tom někdo jako já :(
Reklama
 

Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8985
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Koroze!

Příspěvek od idam.i »

Mám vyrobené 2011 a zatial OK.
Niektorý už mali nejaké problémy a pokial si pamätám ,tak skoro vždy to bola biela farba. :-k Kolega v Trenčíne riešil niečo podobné.Skús prebehnúť staršie príspevky.
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Koroze!

Příspěvek od karelmrak »

Sice zatím tyto problémy nemám, ale eminentně mě zajímá výsledek! :shock:
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Koroze!

Příspěvek od Mexican »

a preco to pises cervenou? nie je to malo antone pavlovici? Skus to este dat bold a zapni si CAPS

riesi sa to takto - ak sa nevies dohodnut so servisom, tak chod do ineho. Pekne sa im tam podakuj a povedz im ze ta tam uz neuvidia
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Odpovědět

Zpět na „i40“