Kde parkovat u letiště?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
tomasvlasak
*
Příspěvky: 90
Registrován: 14 led 2014, 22:36

Re: Kde parkovat u letiště?

Příspěvek od tomasvlasak »

ohledně servisu neporadím, ale kolem letiště parkuju dost často, důrazně doporučím kvůli ušetřeným pár korunám neparkovat na malém parkovišti, ale preferovat velké parkoviště, respektive takové, kde si bereš klíče od auta s sebou

poslední dobou využívám již jen parkia (patří pod invia - na cestujlevne by měl být k nalezení slevový kod), lepší rezervovat déle předem, protože je to nejlevnější, později už se to jen zdražuje až na ceny dle ceníku

přidám jednu odstrašující zkušenost, na poslední chvíli jsem potřeboval parkování jen na 2 dny (1 noc v cizině) a parkia již měla plno, ostatní větší vyzkoušené byly drahé a tak jsem zkusil nějaký menší parkoviště. Dlouho jsem hledal až jsem zjistil, že to je jen kousek pozemku naproti rodinnému domku, kde auta byla hodně namačkaná a překážela si vzájemně, takže si majitel nechával klíčky, aby mohl popojet a vyjet jiným autem, které už odjíždí ... v klíčkách měl trochu problém a jelikož jsem tam tehdy byl fabii, tak podobných klíčů tam měl několik a zrovna potřeboval přeparkovat jinou fabii, ale nevěděl jaké klíče to jsou, takže omylem vzal moje klíče, odemkl tím jiné auto (dle škodovky se to prý občas stává a je to naprosto normální) a chtěl nastartovat - odešel imobilizér a cizí auto rázem nepojízdné (tuhle historku jsem se dozvěděl po příletu cestou z letiště na parkoviště), tam mi půjčil i klíče toho cízího auta a můj zámek tím také šel odemknout, ale startovat jsem už nezkoušel ... já tedy odjel v pořádku, ale majitel druhého auta se za pár dní vracel z dovolené k nepojízdnému autu

tzn. klidně menší parkoviště, ale zjistil bych si, zda si bereš klíčky od auta s sebou nebo si je chtějí nechat na parkovišti kvůli přejíždění autem, neberte to jako reklamu na parkia (vyzkoušel jsem třeba goparking a tam měli dvě různé ceny za vnitřní nebo venkovní parkování - platil jsem si jen venkovní, ale protože během 12 denní dovolené přišla bouřka a kroupy a oni měli volné místo uvnitř, tak bez doplatku všechny auta zaparkovali dovnitř, aby se předešlo škodám - tam si teda taky klíčky nechávali, ale právě jen takto na případ nouze, jinak parkovací místa mají všechny přístupná bez nutnosti přeparkovávat auta - to bylo v době, kdy tento parking asi otvírali, protože to bylo vše úplně nové a prázdné, ale když jsem hledal v poslední době, tak ceny měli již vyšší)
Reklama
 

Křehda
*
Příspěvky: 22
Registrován: 26 dub 2016, 17:13

Re: Kde parkovat u letiště?

Příspěvek od Křehda »

Tohle je super téma. Moc díky za tohle info! =D>
Odpovědět

Zpět na „Pokec“