Bohouskova I30 WG 1.6 CVVT Stell Grey - Mr. Grey

Založte si své téma a představte svojí i30 ostatním

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohouskova I30 WG 1.6 CVVT Stell Grey - Mr. Grey

Příspěvek od t0x!n »

vidis a ja auto sice kupoval v trutnove, ale 1. servis jsem delal u pokornyho a stejne ten pristup u nich byl otresnej, mlzeni, neprojevovani zavad atd., je to spis o nahode, kazdopadne kdyz se vsude neco najde, tak ten balvin byl v brne asi nejlepsi, ale vypocet servisnich rocnich praci byl taky dost hustej cenove, takze 2. garancka byla ve vista caru v hodonine, tim, ze je program permanentni mobility, tak mit jeste i30, tak jezdim jen tam

na druhou stranu, tohle si u kie muzu nechat jenom zdat, kdyz budu resit nakou reklamaci, jako, ze jednu budu, kdyz mam stazeny okno ridice, tak mi drnci, snad bude stacit jen dotahnout, tak pokud by se oprava protahla na dyl, tak nahradni auto zadarmo ee :D
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Neo-Mike
****
Příspěvky: 1261
Registrován: 12 kvě 2016, 15:07

Příspěvek od Neo-Mike »

Ono je to u kazde automobilky. Na blbce narazis vsude. Kdyz jsme resili reklamacku na Kiu v Brne (v Kralove Poli), tak ten prijmaci technik byl akorat namysleny blb. Co si myslel, ze je neco vic a vsechno vi nejlip.
Peugeot 308 SW 2024, 1.5 BlueHDi 96 kW
Hyundai i30 kombi 2016, 1.6 CRDi 81 kW
Bohousek
**
Příspěvky: 270
Registrován: 18 kvě 2015, 18:40
Bydliště: Brno

Re:

Příspěvek od Bohousek »

Neo-Mike píše:Ono je to u kazde automobilky. Na blbce narazis vsude. Kdyz jsme resili reklamacku na Kiu v Brne (v Kralove Poli), tak ten prijmaci technik byl akorat namysleny blb. Co si myslel, ze je neco vic a vsechno vi nejlip.
Myslíš důchodce playboye pana Kobzinka? :mrgreen:
i30 WG 1.6i CVVT Trikolor FLEET2, steel grey + plná parkovací výbava :)
Škoda fabia 1 1.2htp
VW passat variatn 1.8T 20V
Renault 21 1.8i
Škoda 130 Rapid
Uživatelský avatar
Neo-Mike
****
Příspěvky: 1261
Registrován: 12 kvě 2016, 15:07

Příspěvek od Neo-Mike »

Jak se jmenoval netusim :-D , ale playboy to by mohlo sedet :-D
Peugeot 308 SW 2024, 1.5 BlueHDi 96 kW
Hyundai i30 kombi 2016, 1.6 CRDi 81 kW
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohouskova I30 WG 1.6 CVVT Stell Grey - Mr. Grey

Příspěvek od t0x!n »

ale ono vseobecne Kia v Brne v KRpoli je na ranu, kdyz jsem kupoval Ceed, daval jsem tam poptavku,, uracili se mi napsat po 3ti urgenci a to jeste tak, ze mi zavola nejaky manik, volal za nekolik dnu, ze nic skladem nemaji a jestli neco chci, tak mam dojet, ze semnou po tel. nic resit nebude, tak jsem mu rekl, ze ja u nich auto kupovat nepotrebuju, ze je x dalsich prodejcu, oni potrebuji mit nejake prodeje a ukoncil jsem nasi debatu :D na servis bych tam jel taky v nouzi, to se s Pemmem v Bohunicich neda srovnat.

Mj. kamarad byl vcera na garancce s i30 u Balvina, piska mu predni kolo, technik mu tam tvrdil celou dobu, ze to je tim, ze auto bylo u nich rano umyty, tak mu rikal, ze mu to ale dela porad i kdyz umyty neni, no pry zadna zavada, ze to je normalni stav, tak mi volal, co mu radim, tak jsem rikal, ze kdyz to je naprosto normalni at mu technik tedy vystavi papir, kde bude uvedeno, ze to neni zavada, ale zcela normalni stav, no skoncilo to tak, ze mu nic nedal, ze pry nema co "vystavovat", kdyz neni zadna zavada, tak jsem mu rikal, po mych zkusenostech mi tohle rict, tak to auto bouchnu pred vstupni dvere salonu a proste se odtam nehnu, proste kdyz clovek trefi na poradnyho cu**ka nezbyva nez jednani bez servitku
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Bohousek
**
Příspěvky: 270
Registrován: 18 kvě 2015, 18:40
Bydliště: Brno

Re: Bohouskova I30 WG 1.6 CVVT Stell Grey - Mr. Grey

Příspěvek od Bohousek »

Takže dnes, jsem na doporučení zajel do Balvina a teda moc nadšený jsem nebyl. V podstatě jedinné co mi uznali byla loupající se fofrpáka, s tím, že mám vůz od jejich konkurence, tak až tam pojedu na servis mám si to vyřídit. Volant je prý načatý, ale je to tak málo, že musím počkat než se to neprojevíce více.

Nechápu jedno, proč hned lustrují v servisní knížce, kde jsem vůz koupil a kdo mi ho servisuje. Jen se na to podíval otočil své chování a pan technik byl velice odměřený. Že prý jsem koupil vůz u jejich konkurence, a až si tam pojedu na servis tak si to mám vyřídit, s nimi. Očividně nebyla ochota to řešit hned.

Na druhou stranu oceňuju, že dal auto na zvedák, a podíval se pod něj, asi kvůli té prokluzující spojce. Nicméně s tím vyjel ke kauflandu zkoušel veškeré možné rozjezdy v kopečku a závada se neprojevila.

To se spojkovým pedálem to bylo šílené, koukl na to a šel vedle k autu. Pak přišel, že je to normální. Tak jsem řekl, že to chci vidět tak mi odemkl auto a absolutní rozdíl v tom byl. Tak mu říkám, že je to uplně něco jiného a on, že néé, že je to přeci stejné. Tak vzal pedál a lomcoval s nim do stran tak až se auto třaslo. Pak mi řekl, že tam vůle je. To už sem supěl. Když jsem mu řekl, že to jde u mě jedním prstem, tak ukázal na pedál a prý tady taky je vůle, a to cvakání je normální. Až se mi povede nahrát video, tak to pošlu s dotazem na centrálu a hodím to sem. No zlatej Hodonín, tady mají asi moc prodejů tak zákazníky odhání.
i30 WG 1.6i CVVT Trikolor FLEET2, steel grey + plná parkovací výbava :)
Škoda fabia 1 1.2htp
VW passat variatn 1.8T 20V
Renault 21 1.8i
Škoda 130 Rapid
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohouskova I30 WG 1.6 CVVT Stell Grey - Mr. Grey

Příspěvek od t0x!n »

asi maji nejaky spatny obdobi viz vcera kamarad, jinak se spojkou jsem u nich mel problemy taky, az kdyz mi "pridelili" sef mechanika a sel jsem to snim projet uznal, ze neni ok a menila se, jinak ohledne lakovacich praci se tomu vyhybaji jak cert krizi, protoze podle me nemaji svou lakovnu a musi to nekam vozit, pokorny lakuje u sebe v renaultu v lisni, bohuzel ta "kvalita" tam stoji taky za peknou vyliz prdel, takze lakovani ti nezavidim, kazdopadne i u balvina na me zkouseli, ze jsem na garancce byl u pokornyho, tak at jedu reklamovat zavady k nim, to jsem jim tehdy oznamil, ze jsou servis jako kazdy jiny a chci a pozaduji reklamaci u nich a jestli s tim maji nejaky problem tak at laskave vytisknou papir a daji mi to pisemne (dalsi vec, odmitnou reklamaci, neni problem zavolat na coi pripadne si nahrat rozhovor s technikem, protoze uz tohle je na peknou pokutku, nikdo ti to neodmitne, protoze by technik sel pote jiste na hodinu a firma dostala pokutu, na reklamaci ti vzdy musi vec prijmout), no a najednou to slo, bohuzel jsem jiz nauceny, ze v servisu se chovat jedine arogantne, jinak z tebe delaji vola a jeste pomalu dostanes vynadano, ze co je vubec otravujes... P.S. vetsinu veci jsem dopredu vypsal vzdy emailem, domluvil termin, kdyz se pri prijmu zeptal opet na zavady, tak misto vysvetlovani sebou vytisknuty email, hodil jsem na stul a cti a prepisuj do protokolu o zavadach...
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Uživatelský avatar
Neo-Mike
****
Příspěvky: 1261
Registrován: 12 kvě 2016, 15:07

Re: Bohouskova I30 WG 1.6 CVVT Stell Grey - Mr. Grey

Příspěvek od Neo-Mike »

To jsou zcela diametrálně odlišné zkušenosti. U mě to bylo úplně v klidu a na jedničku. Asi se ta neochota točí kolem servisů, pokaždé někdo jiný :D . Nebo to možná bylo tím, že moje auto je staré měsíc? Uvidíme časem (nebo spíše doufám, že mě to už více nepotká).
Peugeot 308 SW 2024, 1.5 BlueHDi 96 kW
Hyundai i30 kombi 2016, 1.6 CRDi 81 kW
Bohousek
**
Příspěvky: 270
Registrován: 18 kvě 2015, 18:40
Bydliště: Brno

Re: Bohouskova I30 WG 1.6 CVVT Stell Grey - Mr. Grey

Příspěvek od Bohousek »

Miku, nevím čím by to mohlo být. Nicméně ta spojka mi normální nepříjde.

Nešlo mi upnout ani convertovat to video tak zasílám odkaz na dropbox. By mě zajímalo jestli to máte stejné
https://www.dropbox.com/s/rji7y9z3jscw6 ... 6.mp4?dl=0


Tox!n špatný, nebo dobrý období, mě jako zákazníka jejich přístup odradil natolik, že u nich bych si nové auto nekoupil.
i30 WG 1.6i CVVT Trikolor FLEET2, steel grey + plná parkovací výbava :)
Škoda fabia 1 1.2htp
VW passat variatn 1.8T 20V
Renault 21 1.8i
Škoda 130 Rapid
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohouskova I30 WG 1.6 CVVT Stell Grey - Mr. Grey

Příspěvek od t0x!n »

ja bych si po zkusenostech a cenach v Brne taky H nekoupil, bud Hodonin nebo patrat po nejlepsi cene v ramci cele CR, ve finale je totiz uplne jedno jestli auto mate napr. od Balvina viz kamarad, koupil tam, servisuje tam rocni kontroly a stejne ho fakuji... video mi nejede hod ho treba na youtube tam pujde
jinak k tomu bouchani a tobe litani do stran i na ceedu mam nejaky vule, ale neprijde mi, ze bych to mel lepsi nebo horsi, prijde mi to u vas takovy bezny stav, schvalne taky natocim video abych si to sam porovnal
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Bohousek
**
Příspěvky: 270
Registrován: 18 kvě 2015, 18:40
Bydliště: Brno

Re: Bohouskova I30 WG 1.6 CVVT Stell Grey - Mr. Grey

Příspěvek od Bohousek »

Já bych to rád upnul , youtube mi ten formát odmítá a konvertovat mi to taky nejde. Nikdy jsem ze svého BlackBerry video neuploadoval. Pokud má někdo zkušenosti s BlackBerry nechám si poradit.
i30 WG 1.6i CVVT Trikolor FLEET2, steel grey + plná parkovací výbava :)
Škoda fabia 1 1.2htp
VW passat variatn 1.8T 20V
Renault 21 1.8i
Škoda 130 Rapid
Uživatelský avatar
Neo-Mike
****
Příspěvky: 1261
Registrován: 12 kvě 2016, 15:07

Příspěvek od Neo-Mike »

Kdyz jsem resil auto, tak Pokorny a Vista v Hodonine rozdil 500,-. Takze v tomhle smeru je to zcela jedno.
Peugeot 308 SW 2024, 1.5 BlueHDi 96 kW
Hyundai i30 kombi 2016, 1.6 CRDi 81 kW
Bohousek
**
Příspěvky: 270
Registrován: 18 kvě 2015, 18:40
Bydliště: Brno

Re: Bohouskova I30 WG 1.6 CVVT Stell Grey - Mr. Grey

Příspěvek od Bohousek »

A kolik si "vytriskal" slevu?
i30 WG 1.6i CVVT Trikolor FLEET2, steel grey + plná parkovací výbava :)
Škoda fabia 1 1.2htp
VW passat variatn 1.8T 20V
Renault 21 1.8i
Škoda 130 Rapid
Uživatelský avatar
Neo-Mike
****
Příspěvky: 1261
Registrován: 12 kvě 2016, 15:07

Příspěvek od Neo-Mike »

20 tisic a jeste nejake drobnejsi slevy na prislusenstvi.
Peugeot 308 SW 2024, 1.5 BlueHDi 96 kW
Hyundai i30 kombi 2016, 1.6 CRDi 81 kW
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohouskova I30 WG 1.6 CVVT Stell Grey - Mr. Grey

Příspěvek od t0x!n »

Nj. ale tim chovanim jaky je Pokorny bych si u nich auto uz nekoupil a to jakekoli znacky, uz jen z principu

jinak tady https://youtu.be/31tGzBiPhSE je video me spojky, i30 to mela naprosto stejne, podle me resite blbosti, bude to normalni zvuk :wink:
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Auta členů“