zvuk pri startu

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: zvuk pri startu

Příspěvek od robertbulko »

lassev píše:Teda Roberte seš borec =D> =D>
A je po pípání.Teď zní otázka co to způsobilo protože se světlama si opravdu nikdo nehrál auto bylo zavřené v garáži.
Ještě by mě zajímalo co se stane se světlama když se to takto přepne.
dělal jsem to proti zdi ale žádnou změnu jsem neviděl - možná jsem jen blbě koukal.
V garáži to neuvidíš, pretože je to závislé min. na momentálnej rýchlosti auta. Režim svetiel sa automaticky prispôsobuje prevádzke, ale to "neřeš" :D
Naposledy upravil(a) robertbulko dne 07 lis 2016, 20:12, celkem upraveno 1 x.
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Reklama
 

milan74
Příspěvky: 9
Registrován: 21 zář 2014, 21:49

Re: zvuk pri startu

Příspěvek od milan74 »

Robo , klobúk dole pred Tebou.
Uživatelský avatar
lassev
*
Příspěvky: 39
Registrován: 09 pro 2014, 21:22
Bydliště: Slaný

Re: zvuk pri startu

Příspěvek od lassev »

Pro ty co mi píší ohledně toho osvětlení
takto to vypadá
Přílohy
20161108_172431.jpg
20161108_172431.jpg (18.85 KiB) Zobrazeno 4148 x
20161108_172409.jpg
20161108_172409.jpg (19.97 KiB) Zobrazeno 4148 x
20161108_172219.jpg
20161108_172219.jpg (43.98 KiB) Zobrazeno 4148 x
Hyundai i40 CW ,Premium 1,7 CRDi, 100kw, manual
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: zvuk pri startu

Příspěvek od robertbulko »

lassev píše:Pro ty co mi píší ohledně toho osvětlení
takto to vypadá
Pekné, môj EAGLE má tiež také podobné. K osvetleniu klučiek mám poznámku. Podľa mňa je lepšie, ak svetlo svieti zo spodnej časti. Led diódu nie je vidieť a svetlo z nej pekne osvieti stenu za klučkou. :P https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... 60#p485632

P.S. V mojom prípade som musel to lákavé svetelné :hyu: logo prerobiť. Kúpil som omylom 2 páry, takže som mal 1 pár do rezervy, ale aj tak všetky mi zhoreli. Na šťastie ledky zostali v poriadku a tú lacnú šmejd elektroniku čo mení +12V na +3V som nahradil trošku upraveným led pásikom. :P Svieti to kúsok menej, ale zato spoľahlivo. :wink:
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: zvuk pri startu

Příspěvek od bony »

To Robertbulko a Lassev: prosím tě, můžeš sem vhodit par poznatku z montáže loga a jeho úprav. Které logo jsi kupoval na aliexpress je jich spousta, jak jsi připojoval a upravoval?
Uživatelský avatar
lassev
*
Příspěvky: 39
Registrován: 09 pro 2014, 21:22
Bydliště: Slaný

Re: zvuk pri startu

Příspěvek od lassev »

bony píše:To Robertbulko a Lassev: prosím tě, můžeš sem vhodit par poznatku z montáže loga a jeho úprav. Které logo jsi kupoval na aliexpress je jich spousta, jak jsi připojoval a upravoval?
To Robert: proč ti schořely
Já jsem kupoval tyto: http://www.zlatydul.cz/svetla/svitici-l ... -2-ks.html
připojené je mám na to červené světlo dveří - svítí při otevření - úpravy jsem žádné nedělal
A dej si pozor na umístění až budeš vrtat :-k - tělo loga ti nesmí překážet při zpětné montáži čalounění dveří
Hyundai i40 CW ,Premium 1,7 CRDi, 100kw, manual
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: zvuk pri startu

Příspěvek od bony »

lassev píše:
bony píše:To Robertbulko a Lassev: prosím tě, můžeš sem vhodit par poznatku z montáže loga a jeho úprav. Které logo jsi kupoval na aliexpress je jich spousta, jak jsi připojoval a upravoval?
To Robert: proč ti schořely
Já jsem kupoval tyto: http://www.zlatydul.cz/svetla/svitici-l ... -2-ks.html
připojené je mám na to červené světlo dveří - svítí při otevření - úpravy jsem žádné nedělal
A dej si pozor na umístění až budeš vrtat :-k - tělo loga ti nesmí překážet při zpětné montáži čalounění dveří
Tak to mám problém, nemám světlo ve dveřích, mám tam odrazky... Jinak jak myslíš že bude překážet při zpětné montáži? Nemáš náhodou foto z montáže?
Uživatelský avatar
lassev
*
Příspěvky: 39
Registrován: 09 pro 2014, 21:22
Bydliště: Slaný

Re: zvuk pri startu

Příspěvek od lassev »

Tak to mám problém, nemám světlo ve dveřích, mám tam odrazky... Jinak jak myslíš že bude překážet při zpětné montáži? Nemáš náhodou foto z montáže?[/quote]

jedná se o to že sundaš čalounění a na dveřích jsou různé výstupky - (motor stahovačky různé tlumení a podobně) tak aby ti to pak nepřekáželo.To uvidíš až to sundáš.Fotky nemám.
S tím zapojením ti neporadím když nemáš světýlko, oslov Roberta ten něco vymyslí
Hyundai i40 CW ,Premium 1,7 CRDi, 100kw, manual
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: zvuk pri startu

Příspěvek od robertbulko »

Čaute chlapi, tu je linka na to ako to vyzerá v mojich dverách https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... 45#p426889

Tie logá čo mám v aute už dneska nie su v ponuke a teda neviem ukázať aké som kupoval. Svietili super, ale po niekoľkých týždňoch prestali fungovať a tak ako som napísal predtým, vymenil som prevodník za jednoduchší spôsob. Je celkom možné, že produkty ktoré sú v ponuke dnes sú už v poriadku. :P

P.S.: To je celkom sranda, keď sa dočítam, že oslov Roberta on ti poradí :lol: :lol: :lol: :lol: Ja vôbec netuším ako by sa to dalo zrealizovať pre i30. :-k Chcelo by to pozrieť sa do GDS a na kabeláž osvetlenia interieru a potom to nejako prekáblovať z palubovky do dverí. Mne by sa do toho nechcelo. :P
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: zvuk pri startu

Příspěvek od bony »

Robe děkuji, ono by se to dalo napojit na dveřní spínač... co ty na to? Dveřní spínač je přes - pol, tzn. červený drát vytáhnout někde ze dveří jako stále +12 V a - ze dveřního vypínače ze svazku co vede v prahu.
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: zvuk pri startu

Příspěvek od robertbulko »

bony píše:Robe děkuji, ono by se to dalo napojit na dveřní spínač... co ty na to? Dveřní spínač je přes - pol, tzn. červený drát vytáhnout někde ze dveří jako stále +12 V a - ze dveřního vypínače ze svazku co vede v prahu.
Jasné, tak by to šlo. Len ako ten "-" zo spínača prekáblovať do dverí? Bude to pracné :P

P.S.: Stálych +12V je určite na oknovom motorčeku.
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: zvuk pri startu

Příspěvek od bony »

robertbulko píše:
bony píše:Robe děkuji, ono by se to dalo napojit na dveřní spínač... co ty na to? Dveřní spínač je přes - pol, tzn. červený drát vytáhnout někde ze dveří jako stále +12 V a - ze dveřního vypínače ze svazku co vede v prahu.
Jasné, tak by to šlo. Len ako ten "-" zo spínača prekáblovať do dverí? Bude to pracné :P

P.S.: Stálych +12V je určite na oknovom motorčeku.
Předpokládám, že bych natáhl kabel ze spínače prahem, přes průchodku do dveří... Budu to muset promyslet, nechce se mi kupovat https://www.aliexpress.com/item/2pcs-LE ... 6b72fcf9d9
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: zvuk pri startu

Příspěvek od robertbulko »

bony píše:Předpokládám, že bych natáhl kabel ze spínače prahem, přes průchodku do dveří...
Neviem ako to je na i30, ale na i40 žiadna priechodka nie je, len konektor. :P
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Je to tam i u i30 kurna praca. :-( Napada me nejaky magnet. spinac ale nevim zda se to v realu da pouzit. Nedodelaval si zde nekdo na i30 cervene svetlo do dveri? U nejake vybavy to je, musi tam byt tedy i priprava...

Odeslano z Androidu.
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re:

Příspěvek od robertbulko »

bony píše:Je to tam i u i30 kurna praca. :-( Napada me nejaky magnet. spinac ale nevim zda se to v realu da pouzit. Nedodelaval si zde nekdo na i30 cervene svetlo do dveri? U nejake vybavy to je, musi tam byt tedy i priprava...

Odeslano z Androidu.
To je celkom dobrý nápad =D> Ak by boli dvere zatvorené spínač by bol rozopnutý a keď by sa otvorili a teda vzdialili od magnetu, spínač by sa zopol. Nebolo by treba nič ťahať do dverí.
Naposledy upravil(a) robertbulko dne 29 lis 2016, 12:33, celkem upraveno 1 x.
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Odpovědět

Zpět na „i40“