Tažné

Hyundai Tucson (ne Tuscon) 2. generace 2015 - 2020 (TLE)

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
HOTHEAD
**
Příspěvky: 133
Registrován: 05 bře 2016, 06:42
Bydliště: Svitavy

Re: Tažné

Příspěvek od HOTHEAD »

69pavel píše:nechapu co si dokazujete s odnimatelnym taznym,jiste da se to pochopit ale az po 4 letech zjistis ze to je na PIČU ,sry za vulgarni slovo ,a budes muset investovat do nove kule(cele tazne) tak potom se prohnes. ale je to tvoje volba,vis ja se ridim zakonem ze provoz vzadu mne nezajima a kokot ktery do mne najebe je jeho problem a je jedno jestli to jsu policajti nebo kdo koliv jiny. nejradeji bych vzadu na kufru mel metrovy trn a ti kokoti zezadu by se tolik nelepili na muj kufr,zvlast kdyz mam vsechny 4 kotouce,nekteri se pak divi ze mam ostre brzdy,ale o se da delat kokoty musis vycvičit.....

Trochu tápu a nechápu co se může podělat na odnímatelném tažném v čem je tato volba tak nebezpečná a proč hrozí,
že bych ho mohl po čtyřech letech měnit za pevné ????
Díky za vysvětlení.
Kupoval jsem tažné abych mohl tahat vlek a nehyzdilo mi to vzhled auta, jelikož ho použiju tak šeskrát do roka
a ne kvůli ochraně před auty za mnou.
HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI STYLE 100KW AWD WHITE SAND 3/2016
FIAT STILO 3 D 1.8 98 KW
FORD SIERRA 2.3 D 49kw r.v.1989 NEJHORŠÍ AUTO NA SVĚTĚ !!
prodáno do AAA ( omlouvám se novému majiteli )
Reklama
 

Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Tažné

Příspěvek od 69pavel »

po nejake dobe se tam dostane bordel,zrezne to tak to jde spatne nasadit nebo pri castem pouzivani a spatne rozlozenim vahy nakladu na vozik tak to dostane vuli a potom to chodi a i kdyz to nasadis dobre tak je to uvolnene,nekdy je problem spojistkou bajonetu,tak nakonec jezdi i s kouli a potom riskuji buzeraci ze strany PCR,znam dost lidi kteri to uz museli menit za druhe tazne,jako pises to dobre nehyzdi to zadek auta ale ja nemam auto na okrasu ale na to aby mi slouzilo...... ale to je vec nazoru
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
lenposk
Příspěvky: 1
Registrován: 27 říj 2016, 14:11

Re: Tažné

Příspěvek od lenposk »

báďa píše:doporučí mně někdo nějaký dobrý a levný servis v Praze na montáž tažného??poptával jsem v pár servisech a rozdílu jsou dost velké při stejném typu tažného..
Zkuste se mrknout na autoservisadvisor, určitě vyberete. Hezký den :)
Uživatelský avatar
raddy78
**
Příspěvky: 134
Registrován: 15 dub 2016, 15:24
Bydliště: Zlín

Re: Tažné

Příspěvek od raddy78 »

Asi u někoho špatná zkušenost a nebo nekvalitní montáž a výrobek. Měl jsem vertikálně odnímatelné tažné již na předchozím voze, pět let používání tak 20x do roka, občas vozík a něco převézt a někdy byl teda i přetížený :-# a jinak kola na nosiči a nic se sním nestalo, teda až na pokřivenou zásuvku elektro, která se pak těžko odklápěla, jelikož mi bába zlehka zaparkovala do kufru.
Hyundai Tucson 2.0 CRDi A/T PREMIUM 136kW "Tučňák"
Škoda Octavia combi 2.0 TDI 103kW DSG
Kia Ceed SW 1.6 CVVT 92kW
Saab 9000 2.0 136kW
Škoda Fabia, Škoda Felicia, Škoda Favorit a jiné již historické vozy
Odpovědět

Zpět na „Tucson II“