svietia kontrolky

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Fredy3010
Příspěvky: 7
Registrován: 16 kvě 2015, 08:53

Re: svietia kontrolky

Příspěvek od Fredy3010 »

Mal som rovnaky problem a bol to snimač brzdoveho pedalu.
Reklama
 

vlastimil
*
Příspěvky: 76
Registrován: 30 zář 2012, 19:57
Bydliště: Plzeňský kraj

Re: svietia kontrolky

Příspěvek od vlastimil »

stevo1 píše:Zdravim ja mam tiez taky problem s tym svietenim kontroliek. Mozte mi poradit co stym? Pan Vlastimil uz vam to nesvieti? Ako ste to vyriesili?
V servisu mi řekli že mám vyhnily piny v konektoru co jde do řídící jednotky ABS a jedině vymana kabelů a cena 70 tis. Tak jsem rozebral ten konektor a byli čisté nic jsem tam nenašel tak jsem je prostrikal a jehlou všechny piny prihnul aby lépe dolehali. A už jeden rok vše v pořádku, tak doufám že bude už klid. Snad vám to pomůže
Hyundai Santa fe 2.2crdi 2007
ivoš
*
Příspěvky: 70
Registrován: 05 říj 2014, 13:46
Bydliště: Liberec

Re: svietia kontrolky

Příspěvek od ivoš »

jak píše fredy - u mne to byl spínač u brzdového pedálu za 350,- ( např. mro ) a 15 min plazení se pod volantem. svítoilo mi nepravidelně ESP a ještě něco, nevím už.
poznáte to relativně jednoduše - nesvítí vám brzdová světla....
zdar
Hyundai new SantaFE III- EX Technology+SKY
Hyundai Tuscon II _ 2.0 CRDI N Line
Ľubo
Příspěvky: 2
Registrován: 14 říj 2010, 02:23

Re: svietia kontrolky

Příspěvek od Ľubo »

stevo1 píše:Zdravim ja mam tiez taky problem s tym svietenim kontroliek. Mozte mi poradit co stym? Pan Vlastimil uz vam to nesvieti? Ako ste to vyriesili?
Dobrý deň Števo1, mám ten istý problém. Pri dlhšej jazde na Tucsone mi začnú svietiť kontrolky ABS + ESP + diferenciálu.....a navyše mi svieti aj kontrolka Airbagu. Vyriešili ste nejak svoj problém s kontrolkami? Poraďte mi prosím. Ďakujem
Drobeckk
Příspěvky: 4
Registrován: 21 pro 2017, 21:08

Re: svietia kontrolky

Příspěvek od Drobeckk »

Dal, někdo z těch co jim to takhle blbne, do auta nějakou LED žárovku?
Míra
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“