hyundai i30 - 3. generacia

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
petzl62
*******
Příspěvky: 5164
Registrován: 03 pro 2011, 17:09
Bydliště: Opava

Re: hyundai i30 - 3. generacia

Příspěvek od petzl62 »

Axeli,čte se to jak červená knihovna...parádně popsáno,díky...ulehčil jsi mi práci :wink:
Pepe-užij si to-opravdu to stojí za to...Fakt mě s..eže ho zítra vracím. :cry:

A jsem moc rád,že jsem se ujistil,že 7°DCT je pro mne ta nejlepší volba.Co bude dál je vcelku jasné,ale taky to záleží na více okolnostech.Nicméně já mám jasno-a k tomuto účelu je vlastně ten test určený.
CUPRA Formentor 1,5TSI, 110kW- 2023 matná petroleum
7,1l/100km
Aktuálně 90350 km
Olej: Ravenol 0W-20
palivo: Převážně EO N95,pokud možno bez biosložky, nebo prémiové paliva.
Reklama
 

Uživatelský avatar
icu
***
Příspěvky: 578
Registrován: 25 črc 2016, 15:23
Bydliště: ČR, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: hyundai i30 - 3. generacia

Příspěvek od icu »

Já to říkám dlouho, že kdo si opravdu automat vyzkouší, tak už třetí pedál v autě nechce ;)

Takže - vítej do klubu :mrgreen:
1998-2004: ZFA18200; 2004-2016: ZFA35000; 2016- : TMAD381C

Obrázek
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: hyundai i30 - 3. generacia

Příspěvek od vorlajz »

jaká byla spotřeba v testu?
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
Axel.Foley
*******
Příspěvky: 20907
Registrován: 07 zář 2011, 00:02
Bydliště: Olomouc

Re: hyundai i30 - 3. generacia

Příspěvek od Axel.Foley »

Celková nevím. Okamžitá od 4,2 výš, párkrát jsem zahlídl 25. Díval jsem se na cestu před sebe, ne na spotřebu.
CUPRA Formentor 1,5 TSi DSG
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 9525
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: hyundai i30 - 3. generacia

Příspěvek od idam.i »

icu píše:Já to říkám dlouho, že kdo si opravdu automat vyzkouší, tak už třetí pedál v autě nechce ;)

Takže - vítej do klubu :mrgreen:

Asi som trochu divný,ale u mňa automat [-(
Keď som mal 40ku v servise,tak mi požičali s automatom .Mal som ju tri dni a stále ma to nechytilo.Možno to raz príde,ale zatial me baví radiť si sám podľa uváženia a nálady. :wink:
Cupra Formentor 1,5 TSI DSG(2022-)Nevada White
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T (2018- 2025) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8....
Uživatelský avatar
sytamj
**
Příspěvky: 146
Registrován: 22 kvě 2013, 09:49
Bydliště: Liptovský Mikuláš

Re: hyundai i30 - 3. generacia

Příspěvek od sytamj »

Ja som este s automatom nikdy v zivote nejazdil, ale aj tak sa tesim. Potom napisem a verte mi, ze pravdu.
Hyundai i30, 1,4 T-GDI STYLE + 7DCT+Safety pack+Style Pack - 5/2017 - ???
Hyundai 130, 1,4i CVVT 2/2012 - 2017 predané
Škoda Fabia sedan 1,4 atmo 2002 - 2012 predané
Škoda 120L 1982 - 2002 predané
Uživatelský avatar
shawt
******
Příspěvky: 3754
Registrován: 08 bře 2015, 23:23

Re: hyundai i30 - 3. generacia

Příspěvek od shawt »

Doporucuji ti...levou nohu privazat k sedacce :)
...automat je pro stary dedky a baby a fifleny co se musi rano malovat v aute :mrgreen:
VW Passat Variant B8 2020 110kW TDI EVO
Hyundai i30 kombi 1.6 GDI Czech Edition Festival (08/2016 - 4/2023) :(
Ford Mondeo 2004 2.0 TDCI Ghia 5dv (UK)
Fiat Stilo 1.6 16V 5dv / 1.9 JTD 3dv (UK) / MW 1.6 16V (ČR)
Fiat Punto 1.2 8V 3dv (UK)
Uživatelský avatar
sytamj
**
Příspěvky: 146
Registrován: 22 kvě 2013, 09:49
Bydliště: Liptovský Mikuláš

Re: hyundai i30 - 3. generacia

Příspěvek od sytamj »

shawt píše:Doporucuji ti...levou nohu privazat k sedacce :)
uz mam kupeny PATEX :P
Hyundai i30, 1,4 T-GDI STYLE + 7DCT+Safety pack+Style Pack - 5/2017 - ???
Hyundai 130, 1,4i CVVT 2/2012 - 2017 predané
Škoda Fabia sedan 1,4 atmo 2002 - 2012 predané
Škoda 120L 1982 - 2002 predané
Uživatelský avatar
petzl62
*******
Příspěvky: 5164
Registrován: 03 pro 2011, 17:09
Bydliště: Opava

Re: hyundai i30 - 3. generacia

Příspěvek od petzl62 »

vorlajz píše:jaká byla spotřeba v testu?
Za dva dny testu průměr 7,6l...na syrový motor s 1tis. km a na to,že jsem to extra moc nešetřil,docela slušné-pro začátek. :wink:
Ale na tabulkovou prakticky nemožné se normální jízdou dostat :roll:
CUPRA Formentor 1,5TSI, 110kW- 2023 matná petroleum
7,1l/100km
Aktuálně 90350 km
Olej: Ravenol 0W-20
palivo: Převážně EO N95,pokud možno bez biosložky, nebo prémiové paliva.
Uživatelský avatar
JirkaN
***
Příspěvky: 791
Registrován: 25 led 2016, 21:31

Re: hyundai i30 - 3. generacia

Příspěvek od JirkaN »

shawt píše:Doporucuji ti...levou nohu privazat k sedacce :)
...automat je pro stary dedky a baby a fifleny co se musi rano malovat v aute :mrgreen:
Jo jo. Neznám lepší zážitek, když zapomeneš, že máš automat, brzdíš jen motorem před odbočením, chceš si podřadit a levou nohou šlapneš na brzdový pedál v domění, že je to spojka ... ](*,) ](*,) ](*,) ... ten smajlík to vyjadřuje naprosto přesně, co ihned následuje.
Hyundai i30 kombi Tricolor Komfort 1,6 MPI 88kW 2016
Bývalá auta:
Renault Megane II 1,9 dCI Grandtour 88kW 2004
Renault Clio I 1.2 40kW 1995
Ford Sierra Combi 2,3 Indenor Diessel 1985
Mitsubishi Galant sedan 2,3 TD 1982
Škoda 100 L 1974
Martinsp
****
Příspěvky: 1420
Registrován: 25 zář 2010, 09:59
Bydliště: Č. Budějovice

Re: hyundai i30 - 3. generacia

Příspěvek od Martinsp »

S tou spotřebou možná jak kdo. S automatem jsem taky ještě nejel a je mi jasné že tu nohu bych si přivázat musel. Akorát bych si při vystupování rozbil hubu. Recenze opravdu hezká až mám chuť si po prvním seznámením a rovnou zklamáním s novou i30 ji lépe prostudovat a vyzkoušet. Jenže druhá generace byla láska na první pohled.
Hyundai I30 kombi, 1.6gdi, weekend. Tucson 2022, 1,6 T-gdi, 110kw, 4x4, smart
Honda Jazz, 1,4, 2008- prodaný
Hyundai Getz, 1.3, 2003- prodaný
Uživatelský avatar
snike
**
Příspěvky: 382
Registrován: 17 říj 2015, 23:17

Příspěvek od snike »

Ted jsem dva roky jezdil s automatem a od zitrka budu zase kvrdlat :D ... takze jsem vyjimka, ktera potvrzuje pravidlo :D
Naposledy upravil(a) snike dne 06 dub 2017, 16:36, celkem upraveno 2 x.
KIA XCeed 1,6 T-GDI GPF 7DCT 150 kW Spring Edition žlutá Quantum 36.333 km
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: hyundai i30 - 3. generacia

Příspěvek od vorlajz »

Axel.Foley píše:Celková nevím. Okamžitá od 4,2 výš, párkrát jsem zahlídl 25. Díval jsem se na cestu před sebe, ne na spotřebu.
díky za odpověď... ;)
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 9525
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: hyundai i30 - 3. generacia

Příspěvek od idam.i »

Keď u Nemcov vyhrá proti domácim borcom,niečo na tom aute asi bude. :wink:
http://www.hyundai.sk/files/download/st ... eitung.pdf
=D>
Cupra Formentor 1,5 TSI DSG(2022-)Nevada White
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T (2018- 2025) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8....
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1498
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: hyundai i30 - 3. generacia

Příspěvek od JoKo »

ja len doplnim odkaz na cesky preklad testu...

https://www.hyundai.cz/data/review/i30- ... review.pdf
toyota highlander {xu70} 2.5 hybrid executive

seat tarraco {kn2} 1.4 ehybrid xcellence - predane
hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Pokec“