Zběrné výfukové potrubí

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

A tady jsou nejaky fotky od Dastina .....
Jak mu to krasne zavarili a prefrezovali ... :wink: :wink:

Obrázek
Obrázek
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

jelensoft: no to je možná teorie ale praxe je jiná. Za to dám ruku do ohně. Na sprintech mi natrhnu prdel Rapid :roll: a to díky tomu že mi to nechtělo jet. Víš čím to bylo :?: Výfukovýma svodama. Měl jsem tam prasklinu a ta mi ten výkon rapidně snižovala. V hyundaii mi namontovaly nové a auto jelo hned jako dřív. I přímo servis mi řekl že jakákoliv díra v kterékoliv části výfukového systému má za následek ztrátu výkonu
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Protože nějakej protitlak tam vždycky musíš mít.. to je prostě daný a na každej motor se musí spočítat.. proto taky kompletní laděný svody stojej tolik.. ladí se, aby měli nižší protitlak, ale ne nulovej, nýbrž takovej, aby to vyplachování válců mělo co nejlepší účinnost.. Ani WRCa nemaj dozadu jen trubku i když by se to mohlo zdát.. ten výfukovej systém je dost složitě počítanej a každá byť jen neptrná odchylka znamená ztrátu výkonu
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Milann
*
Příspěvky: 26
Registrován: 16 úno 2006, 16:40
Bydliště: Hodonín-jižní morava

Příspěvek od Milann »

Zdravím ve spolek,tak už mi to přišlo a v pondělí mi to vymění,tak sem zvědaví jak to pojede,doufám že gut,po montáži a projetí dám vědět,zatím se mějte.. :lol:
Homer
Příspěvky: 8
Registrován: 05 dub 2006, 17:32
Bydliště: Jirkov

Příspěvek od Homer »

Dle informací Milanna jsem se dnes zajel zeptat na svody na svou Lantřičku a spadla mi brada. Svody se dodávají jedině komplet i s katalyzátorem a cena cca 20000,- bez daně. Tak mi poraďte kde to seženu levněji. Nechci svařovat ? Tak klucí raďte. Ahoj
PS: cena u KŠV Chomutov
Lantra Combi, 1,6 16V,GLS, r.v. 10/1999, zelená metalíza
Milann
*
Příspěvky: 26
Registrován: 16 úno 2006, 16:40
Bydliště: Hodonín-jižní morava

Příspěvek od Milann »

Homer píše:Dle informací Milanna jsem se dnes zajel zeptat na svody na svou Lantřičku a spadla mi brada. Svody se dodávají jedině komplet i s katalyzátorem a cena cca 20000,- bez daně. Tak mi poraďte kde to seženu levněji. Nechci svařovat ? Tak klucí raďte. Ahoj
PS: cena u KŠV Chomutov
mě po první řekli vservisu 6 až 15 tisíc,tak sem zajel do hyundae a řekli mi za nový 3350,ale háček je v tom ,že některé jsou nějak s katalizátorem zároveň a některé bez,záleží na typu auta..nevím přesně,snad někdo poradí,já si to du zítra vyzvednout,tak sem zvědaví,, :lol:
Milann
*
Příspěvky: 26
Registrován: 16 úno 2006, 16:40
Bydliště: Hodonín-jižní morava

Příspěvek od Milann »

tak už to mám spravené a v pohodě,vyšlo mě to dohromady na 3841,hluk je nižší a zrychlení se mi zdá malinko lepší,uvidím ještě jestli bude i ta spotřeba lepší,dám vědět,každopádně dík moc za rady a názory všem... :D
Dastin

Příspěvek od Dastin »

Gratuluji,ale teď záleží po jaké době nebo kilometrů zase prasknou (utrpení všech Lanter), Protože se ti budou vypalovat, ale z vrakáče jsou už vypálenéa nehrozí tákévé pnutí.Třeba je to blbost. Najeď dvacku tisíc a kukni na ně. Pak dej vědět. :wink:
______________________________________
Hyundai Lantra combi 1.6 16V 84kW 1997 LPG
Milann
*
Příspěvky: 26
Registrován: 16 úno 2006, 16:40
Bydliště: Hodonín-jižní morava

Příspěvek od Milann »

Zdravím všechny,tak nakonec mi spadla spotřeba o půl litru,měřil sem to podle tabulek co mi udělal známý v exelu, :lol: a taky to jede i líp,tak se zatím mějte...
Uživatelský avatar
soyda21
*
Příspěvky: 13
Registrován: 20 srp 2006, 16:40

zberne potrubie

Příspěvek od soyda21 »

V poslednej dobe mi na lantre odchádza strasne vela vecí a jedna z nich je aj zberné potrubie. Mam tam sportový vyfuk remus ale ten zvuk je až moc sportový :-). dam to vymeniť a potom dam vedieť čo ma to stálo a ako sa to prejavilo na výkone a spotrebe
hyundai lantra 1,8 96 215 km/h
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

4 Homér: zkus se mailem optat v Hyundai u Háši v Ústí nad Labem. Umí sehnat skoro vše a za rozumnou cenu.
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Technická sekce“