Cestování trajektem

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
DVDpro
*
Příspěvky: 51
Registrován: 21 dub 2013, 20:52
Bydliště: Praha

Cestování trajektem

Příspěvek od DVDpro »

Čeká nás cestování několika trajekty. V podmínkách co jsem dostal je napsáno, že na palubě lodi musí být auto zabrzděné včetně zařazené rychlosti a uzamčeno bez aktivace alarmu. Jde o to, že alarm může být aktivován vibrací paluby a nebo jejím náklonem. Hledal jsem v manuálu jak zamknout auto tak, aby nebyl aktivní alarm a jestli jsem dobře pochopil jde to tak, že se nepoužije dálkové ovládání na klíčích, ale pouze se zamkne "mechanicky" klíčem ve dveřích řidiče. Je to tak, nebo se na to musí jinak?
  • i30 III kombi 1.4T-GDI Style, Premium / Stellar Blue od 2019
  • i30 II hatchback 1.4i CVVT TRIKOLOR, komfort+, parking, Steel Gray II, 2013 - 2019
  • Seat Córdoba, 1.4, r.2000
Reklama
 

Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Cestování trajektem

Příspěvek od t0x!n »

pochybuju, ze ma i30 naklonovy cidla, popr. ultrazvuk na vibrace - pohyb, oboje byla priplatkova vybava extra dobastlena primo v servisu nikoli v automobilce, obyc. i30 ma pouze alarm na otevreni dveri/kapoty pri zamcenym aute, vyzkousej, stahni okynka a zamci auto, muzes z venku dovnitr strcit ruce mavat s nema, autem houpat, pak vem za vnitrni kliku a otevri dvere zevnitr uvidis ten hnusnej alarm, to je tak vse v ramci zabezpeceni
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Presne tak auto normalne uzamci dalkacem. Jde pouze o otresova cidla, aby to nehoukalo po dobu plavby.

odeslano z telefonu
Uživatelský avatar
DVDpro
*
Příspěvky: 51
Registrován: 21 dub 2013, 20:52
Bydliště: Praha

Re: Cestování trajektem

Příspěvek od DVDpro »

Díky za info, je to tak jak píšete. Alarm na trajektu vadit nebude. Reaguje jen na otevření dveří.
  • i30 III kombi 1.4T-GDI Style, Premium / Stellar Blue od 2019
  • i30 II hatchback 1.4i CVVT TRIKOLOR, komfort+, parking, Steel Gray II, 2013 - 2019
  • Seat Córdoba, 1.4, r.2000
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Elektronika“