Mladoboleslavská zimní pidi slezinka

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Mladoboleslavská zimní pidi slezinka

Příspěvek od Hanz »

Tak jsme se s Martaszem a jeho novou kočičkou, Weenou a M.a.d.ym vydali do Hoškovic zablbnout na zasněžený letiště. Akcička byla povedená a zablbli jsme si jak se patří.
Přesun na letiště v pidi koloně
Obrázek
Průjezd Hoškovicema
Obrázek
MartasZ neustále potvrzoval tu skutečnost, že jsme na letišti, páč se mu líbilo lítání do závějí. Neodpustím si malou poznámečku - MartasZi, lítání ale probíhá kontrolovaně, což se ti moc nevedlo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a opakovaně sis hrál na sněžnej pluh :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Sestava /-/áček na letišti
Obrázek
Weena si pro sichr hodil i majáček na střechu, kdyby bylo potřeba zajistit pozornost okolí :lol: :lol:
Obrázek
Krátká porada, co dál s načatým odpolednem
Obrázek
No a potom následoval přesun do McDonaldu v MB nechtěně zpestřený MartasZovým otěrem o novou Toyotu (Corola?), který si nevšimnul když mě chtěl předjet na dálnici a byl jí zrovna předjížděný. Výsledek (na tu rychlost v jaký to proběhlo je uspokojivý) opět na fotečce
Obrázek
No a seskupení před "mekáčem" na závěr
Obrázek
Pánové, díky za hezké odpoledne a tímto vyzívám Krula, Marta a ostatní majitele /-/áček, aby se k nám přidali. Vždyť je to jen sranda a čím víc nás bude, tím líp. :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Reklama
 

Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

BYlo to fakt povedený, foto bych měl, ale ani z jednoho mobilu nejsou kvalitní, jsou tam vidět jen světla :cry: :cry: :cry: NJN to je tak když má někdo jen Siemense a nic jinýho :cry: :cry:

!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: !!!!!!!!!!!!!Jo jinak good!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: !!!!!!!!!!!
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Bylo to super, ale nejdřív, abych předešel nějakým problémům v budoucnu.. ta slečna (záměrně neříkám její jméno, páč mě zajímá jestli si ho Hanz ještě pamatuje :lol: ) nenávidí kočky, takže jestli jí někdo z vás někdy řekne kočičko, tak umí bejt dost ostrá :-)
Dál... proč to musim bejt dycky já??????? Na letišti fakt lítám ze závěje do závěje.. jediný co mi šlo byl ten okruh, ale to nikdo z vás neviděl :D A pak najíždím na dálnici a říkám jí, že když ste se mi smáli na letišti, tak vám aspoň ukážu co ten dvoulitr dokáže na nezasněžený dálnici :D Takže sem zase chtěl zamachrovat a zas se to nepovedlo :-( Pán byl sice příjemnej a dalo se s nim rozumně mluvit, ale uvidíme co mi zavolá.. mám z toho docela strach...

Ale jinak to bylo fakt moc pěkný odpoledne a já i ona sme si ho dokonale užili.. proto taky vyzívám ostatní háčkaře z bolky a okolí, přidejte se ;)
Jen nejezděte blízko mě :D
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Opravdu pozor na něj! :lol: :lol: :lol: Já si to pamatuju(to jméno), ale nechám si ho pro sebe, chtěl si aby ho řekl Hanz tak to nechám na něm :lol: :lol: :lol: :lol:



ZÁVĚJÁŘI :wink:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

hodnej kluk.. jsem zvědavej na Hanzíka ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Co blbnete???? Dyk to je přece M..., M.... - no přece M.... VENDY, VENDULKA!!!!! :lol: :lol: :lol:
Nebo že by to byla jiná :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) Hanz dne 28 led 2007, 17:50, celkem upraveno 3 x.
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

MartasZ máš to auto takový různě broušený a různobarevný, přemýšlel si o tom že bys ho někdy lakoval? A nechceš si to ještě rozmyslet? :)
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

No dyž von MartasZ zavádí novej druh lakýrničiny - je to zadáčo, akurát musíš mít kolem sebe dost odvážnejch dárců barvy :lol: :lol: :lol: :lol: A má to drobnou nevýhodu - blbě se u toho chytá odstín... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sorry MartasZ, mě to nedalo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ještě to musím dát do správné sekce :?
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Ach jo.. mě to ale strašně mrzí.. byl zrovna v mrtvym úhlu zrcátka, prostě sme ho nikdo neviděli :-( Samozřejmě že mám v plánu ho lakovat, krásnou barvu mám na to připravenou, ale tuhle sezonu to asi ještě nebude :-( No tohle je jen odřený, to se spraví, trochu vymáčkne a bude gut.. zbytek se mi musí uvolnit dílna a jeden víkend na to vlítnem a všechny ty kitovaný broušený věci zmizej pod původní barvou.. ale problém je, že se ještě jednou musí dát do servisu a srovnat atd.. páč to všechno zkurvili ty parchanti předtim.. takže to co se dneska stalo, tak snad jediný dobrý je, že se stejně plánovalo to stříkat :D
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Halvně aby tímhle stylem bylo co stříkat :cry:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
weena
**
Příspěvky: 206
Registrován: 22 dub 2006, 18:14
Bydliště: Klein Stadt...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od weena »

mno bylo to super :lol: az na to ze se este melo vyfotit to lano co couhalo na MartasZove aute zastrceny do kufru pro pripad dalsiho tahani ze snehove bariery... :lol: kolikrat to bylo??.... :P :wink: ale vpoho.. se to naucis... nebo.. mas prece ucitelku :wink: Vendulku :lol: tak ta Ti da lekce. Skoda ze nemam letaky na zadku... :cry: lepe by to klouzalo... 8)
................................................ :-)
Renault Clio S1200
Hyundai sel do sveta
Škoda 120M (okruhová verze) :-)
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

:lol: :lol: :lol: Jednou jsme ho tahali autem a několikrát vytlačovali :lol:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Jen vás člověk nechá bez dozoru a hned jezdíte jako Obrázek :lol: .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

Demolition man :lol:
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

:lol: :lol: :lol: NN demolition mani nn!!!! Co bylo bylo, stalo se stalo, MartasZ je z toho divnej, nesvůj... Tak bych vás poprosil o ukončení těhlech vtípků...Díky i za něj! :roll:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Odpovědět

Zpět na „Srazy“