1.6 CRDi (100Kw) automat - trhanie motora

Startování, spojka, převodovka, provozní kapaliny.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Ivanhoe916
Příspěvky: 3
Registrován: 08 srp 2017, 18:15

1.6 CRDi (100Kw) automat - trhanie motora

Příspěvek od Ivanhoe916 »

Ahojte,

v poslednom čase si všímam, že pri jazde nižšími rýchlosťami (najmä pri zaradenom 3 rýchlostnom stupni) v meste (plynulá jazda mestom cca 40 km/h) "trhá" motorom. Pri vyšších rýchlostiach (okresky, diaľnice) som si tento problém nevšimol. Ani pri zrýchľovaní. Auto má cca 26.000 km. Stretli ste sa niekto s takým niečím? Čo by to mohlo byť? Ďakujem.

Išiel by som s tým aj k predajcovi, ale po skúsenostiach pri predaji a pri prvej reklamácii (pískajúce koleso) by som tam rád prišiel s tým, že viem identifikovať problém (aby som sa vyhol zbytočnej jazde a konštatovaniu, že autu nič nie je).
Reklama
 

Afrodisk
Příspěvky: 1
Registrován: 14 bře 2017, 22:13

Re: 1.6 CRDi (100Kw) automat - trhanie motora

Příspěvek od Afrodisk »

mam 1.6 CRDi 81kW 7st AT a rovnaky problem kt. sa uz zopar krat objavil....

Pri cca 60-70km/h mi auto zacalo cukat otacky lietali (odhadom +/- 200) a auto citelne cukalo ako keby som "dusil" motor na vysokom prevode. Ked som hodil prevodovku do manualu a podradil cukanie ustalo a uz sa nezopakovalo. Dalsich par dni bolo vsetko OK a potom zas to iste a rovnaky scenar...
nabehanych mam 6000km a toto :( ...
Auto som sa snazil prvych 1500km nevyacat ajazdit kludnejsie no teraz jazdim uplne normalne a ked to ide vytocim ho do 4tis. + snazim sa tankovat len Shell alebo OMW naftu...
Bud. wk skocim do servisu :( Mate este niekto podobnu skusenost ?

Ivanhoe916 ako si to vyriesil ty ?
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Motor a převodovka“