Jak sundat u Scoupátka šíbr?

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Jak sundat u Scoupátka šíbr?

Příspěvek od Yurii »

Zdravím hoši, dneska jsem prolejzal kufr a našel jsem tam takovej pytel asimetr dlouhej a půl metru širokej na kterym je napsáno Sunroof bag :shock: a pak tam sou ještě nějáký bezpečnostní instrukce.
To mi vrazilo klín do hlavy jak se ten šíbr vlastně vyndavá? Zkoušel jsem docela dost věcí ale fakt netuším.

Předpokládám, že když na ten šíbr existuje pytel, tak je možný ho jednoduše vyndat bez povolení x tisíc šroubů a podobně.

Fakt na to koukám jak tele na nový vrata :shock:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Reklama
 

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

jak uz jsem psal pres ICQ: vycvaknes ten zmetek na otvirani, sibr zvednes a skubnes :lol:
romikx
*
Příspěvky: 30
Registrován: 12 srp 2006, 11:37

Příspěvek od romikx »

Jeste bych dodal, je to jakoby si chtel otevrit sibr tj. odjistis a pak to zmacknes jakoby k sobe stisknes, scvaknes a vyzkoci to ze zavesu pak to staci z venku vyklapnout a sundat opacne stejny postup ale musi se to zpravne nasadit z venku do drazek. Jak trivialni :lol:
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Mno taky jsem koukal, je to fakt jednoduchy, pri letnich opravach ale budu muset poridit mnovej sibr :-( Ty packy co se vpredu zasouvaji do strechy a by to drzelo mam obe zrezly tak ze byl cela problem to okynko vyndat...
Navic mam asi ucpany odtokovy kanalky z oblasti sibru :roll: a proto se tam dostala voda a dela tam dobrou rezavou paseku :evil:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

Yurii píše:Mno taky jsem koukal, je to fakt jednoduchy, pri letnich opravach ale budu muset poridit mnovej sibr :-( Ty packy co se vpredu zasouvaji do strechy a by to drzelo mam obe zrezly tak ze byl cela problem to okynko vyndat...
Navic mam asi ucpany odtokovy kanalky z oblasti sibru :roll: a proto se tam dostala voda a dela tam dobrou rezavou paseku :evil:
na tohle fak vzpominam tedka v tech vedrech, stacilo cvak cvak a byla to takova mala targa :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Jo jo je to krásnej pocit když se na přední hraně okýnka vyklopí malej spojler. Se stoupající rychlostí začíná vítr čechrat vlasy blond spolujezdkyně, motor spokojeně hučí, stromy kolem silnice se míhají za sebo a pod koly mizí kilometry silnic :wink:
Ale víc jak 160 se bez toho okýnka jet nedá :wink: :lol:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Yurii píše:Jo jo je to krásnej pocit když se na přední hraně okýnka vyklopí malej spojler. Se stoupající rychlostí začíná vítr čechrat vlasy blond spolujezdkyně, motor spokojeně hučí, stromy kolem silnice se míhají za sebo a pod koly mizí kilometry silnic :wink:
Ale víc jak 160 se bez toho okýnka jet nedá :wink: :lol:
A ptáci ti značkují hlavu výkaly :lol: -To je romantika. :oops:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

koukam borek je fanousek cabrioletu :lol: :lol:

ne to mi vopravdu na coupe moc chybi - dokonala vecicka! :wink: :wink:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Kabria rád nemám,ale střešní okno je fajn.Na předcházejících autech jsem je vždy nechal udělat.Do Tiburona ho ale řezat nebudu. 8)
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Stačí krumpáč, pilka na železo a kus plexiskla :wink:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“