Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

Andy4: Tu fotku toho accenta co si sem pridal, tak tu mas odkial? Ta farba vyzera zaujimavo a este zaujimavejsie vyzeraju tie tmave skla vzadu, ale take nieco som v cenniku nevidel, da sa to objednat?
A kolko stoji ten Magicar, co mas namontovany v aute?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

peaty: tak tú fotku som našiel na autorevue.cz ... a tá farba je naozaj cool :)
Majiteľ toho accenta si dal fólie dorobiť, stojí to cca 2500,- SK na zadné bočné sklá a zadné okno.

Na našej exOctávii som dal fólie aj na predné bočné a to vyšlo na nejakých 3500,- SK vrátane certifikátu.
Predajcu H by som sa tak maximálne opýtal koľko by to stálo aj keď som si istý že by ťa odporučil nejakej firme ktorá sa na fólie špecializuje. Obrázek
mx5/swiftsport/santafe/accent
mig45
Příspěvky: 1
Registrován: 29 led 2007, 15:05
Bydliště: Praha

Jak je to s vyskou ridice ?

Příspěvek od mig45 »

Zdravim panove,

pokukuji po novem vozitku a zaujal mne novy Accent /nebo K. Rio 2/
Problem je ,ze merim 198 cm .
Mate nekdo zkusenosti zda se takto vysoky clovek vejde do tohoto modelu a jak je to pripadne s prostorem.

diky moc

:wink:
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Re: Jak je to s vyskou ridice ?

Příspěvek od Andy4 »

mig45 píše:Zdravim panove,

pokukuji po novem vozitku a zaujal mne novy Accent /nebo K. Rio 2/
Problem je ,ze merim 198 cm .
Mate nekdo zkusenosti zda se takto vysoky clovek vejde do tohoto modelu a jak je to pripadne s prostorem.

diky moc

:wink:
mám 190cm a niečo cez 100kg ... nad hlavou mam ešte hodný kus miesta, (na predný sedadlách) A samozrejme si sadnem aj za seba na zadné sedadlá bez toho aby som hýbal sedačkou. Accent ma vysokú strechu,aj keď tebe bude v zadu asi "trochen nízko" ...vyskúšaj si sadnúť niekde do predvádzačky.
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

tak co klucíííí jak vám to jezdí na sněhu?
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
misa
Příspěvky: 1
Registrován: 30 led 2007, 08:44

Příspěvek od misa »

Zdravím všechny.Jsem na 99% rozhodnut koupit Accenta 1.5 CRDi. Mají k nám na západ Čech dorazit v polovině února.Chtěl bych se majitelů zeptat hlavně na motor.Jak vypadají studené starty(nějaké mrazy už byly),jak brzo se motor zahřeje (jak topí),a jaký je rozvod - řemen /řetěz případně interval výměny.Zná -li někdo cenu servisních prohlídek (materiál +práce) po 15000km 30000 km 45000km ..........děkuji za každou odpověď i mimo moje otázky.
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

misa píše:Zdravím všechny.Jsem na 99% rozhodnut koupit Accenta 1.5 CRDi. Mají k nám na západ Čech dorazit v polovině února.Chtěl bych se majitelů zeptat hlavně na motor.Jak vypadají studené starty(nějaké mrazy už byly),jak brzo se motor zahřeje (jak topí),a jaký je rozvod - řemen /řetěz případně interval výměny.Zná -li někdo cenu servisních prohlídek (materiál +práce) po 15000km 30000 km 45000km ..........děkuji za každou odpověď i mimo moje otázky.
....studené štarty sú OK, zatiaľ boli mrazy tak do -7'C, olej v motore je tuším 5w40 ...čiže relatívne riedky, nekladie motoru pri studenom štarte veľký odpor a rýchlo sa nahreje. Motor si "na sucho poklepe" len pár sekúnd,potom si už klasicky pradie. Ukazovateľ teploty chlad. kvapaliny sa pohne asi po 4.-5. KM. Na voľnobeh sa vzduch v interiéri zohreje každou minútou o jeden stupeň C oproti vonkajšej teplote. A prvá garančná prehliadka je pred nami takže zatiaľ cenu neviem.

davidC3: na ručnú ide Accent bokom veľmi ochotne!!! :lol:
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

No tak dnes sme boli pozriet na noveho accenta v Ziline, chlapik hovoril, ze o tyzden im pride diesel na predvadzacie jazdy a o 2-3 tyzdne maju dorazit diesle aj na Slovensko... :D
Andy4: Pytal som sa aj na tie folie na tych sklach a predajca v Ziline mi povedal, ze to bude stat okolo 7500sk, takze dost draho by mi to tam urobili :evil: ...
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Peaty nájdi si na nete firmu ktorá sa špecializuje na lepenie autofolií. Predajca si samozrejme niečo musí k cene prihodiť. Mna vyšla montáž spomínaných folií na 3500,- (fólia a lepenie) ale to bolo bez dokladu. S dokladom by to asi bolo viac. S tým že fólie som mal aj na predných bočných oknách na ktorých je to zakázané. Počítaj tak 4500,- SK
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

Obrázek
docela hezky... Koženy interier a automaticka převodovka...
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
MitoX
*
Příspěvky: 26
Registrován: 05 led 2007, 14:38

Příspěvek od MitoX »

Čo to má vzadu za spojler? Je to v ponuke aj u nás?
vedie NOVY ACCENT
Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

akú naftu

Příspěvek od Petusko73 »

Chlapi čo máte CRDI, kde tankujete naftu? / OMV, Shell, Esso, Slovnaft .../
PS: ten zadný spojler stojí 12936,-Sk :roll:
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Elegance, G9
Bodo
*
Příspěvky: 10
Registrován: 06 úno 2007, 22:37
Bydliště: Ostravsko

Přišel jsem se přidat...

Příspěvek od Bodo »

Zdravím Vás tady všechny.
24. 1. jsem se stal majitelem Accenta 1,4i Elegance, Natural grey.
Chtěl jsem relativně prostorné, ale né drahé auto. Původně jsem uvažoval o Kii Ceed (tam mě mimo jiné zaujala záruka), ale nakonec to vyhrál Accent. Pro auto jsem byl až v Trutnově - nikde jinde v tu dobu na Moravě Elegance 1,4i nebyl.
Z čeho jsem byl překvapený opravdu fest, je hlučnost (spíš ticho) v otáčkách do 3 000/min. To víte jezdil jsem s Felicií 1,6Mpi s 172 000km, takže tam byl už kravál i na volnoběh. Co mi naopak chybí, je kontrolka zapnutí světel a otevírání kufru pouze z auta nebo klíčem - jsou to však maličkosti v porovnání s klady tohoto auta.
Takže momentálně zajíždím - mám najeto cca 2 000km.
Zatím se mějte a jezděte anténama vzhůru.
Bodo
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Bodo: vitaj medzi nami, gratulujem k novému Accíkovi a prajem veľa šťastných kilometrov bez nehody :lol:

Petusko: tanky tanky pred tým stále na Esse za bodíky pod KWP cestou z práce. Teraz už bodíky niesu takže kde začne svietiť "hladné oko" tak prvá renomovaná pumpa a do plna.

Cez víkend sa mi nechcelo učiť, tak som večer stále zobral Accíka na prechádzku po východnej časti našej krásnej krajiny...mojej domoviny. Na prázdnych cestách som sa trošku vyšalil, musím povedať že Accent je naozaj dobré auto. Vykonné, vyvážené a celkovo sme sa už spolu zohrali. Viem čo si k nemu môžem dovoliť...a opláca mi to radosťou z jazdy. Ten záťah od 2000 otáčok je výborný, predbiehanie je hračka a na kvalitnej ceste sedí ako pribitý. Zrýchlenie na 100km rýchlosť je za 11sekúnd, na 130km za 15 sekúnd no jednoducho krása .... lineárne ťahá do 160km/h a potom už to ide ťažšie, ale predsa je to 1,5 ka. Na ceste 1. triedy drží 130km/h kopec-nekopec. Za tie dva večery som ponavštevoval pár kamarátov, nabehal 400km a môžem povedať že Accent zbližuje priateľov a známych :lol: :lol: :lol: Každý sa pýtal čo je to za draka, a ako to že som tak rýchlo prišiel ... no 110 koníkov vie rýchlo utekať tak sa nečudujte priatelia. Pri tom mojom šalení spapkal Accík necelých 7lit/100km (meranie dotankovaním do plna) podľa palubáku sa spotreba drží na tých 6,3 l/100km teda ani o jedno decko nestúpla (svedči to o presnosti hihi).

Tak nech už skončí to skúškové obdobie ... nech môžem kĺudne spať, nech sa toľko nevozím po nociach .... lebo to ma stále vídí kopec ľudí na tom skvelom aute a čo chvíľa sa to prevalí .... že to auto je nový Accent. Budú ich tu behať všade mraky, všetci sa budú voziť po nociach a vychutnávať jazdu........ale mne to nevadí, budem sa tešiť z jazdy spolu s nimi.

ďakujem, ďakujem :) idem sa učiť
mx5/swiftsport/santafe/accent
vipe

Re: Přišel jsem se přidat...

Příspěvek od vipe »

Bodo píše:Zdravím Vás tady všechny.
24. 1. jsem se stal majitelem Accenta 1,4i Elegance, Natural grey.
Bodo
Gratuluji ke koupi, ať ti to jezdí a dělá jenom radost.
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“