Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Založte si své téma a představte svojí i30 ostatním

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od vorlajz »

Drasťo... dej si už do plánu květen 2018... ;) aby nebyl na srazu Mišo se SEATem sám... 8)
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Reklama
 

Uživatelský avatar
drastys
*****
Příspěvky: 1551
Registrován: 27 říj 2013, 16:31
Bydliště: OV

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od drastys »

ok, delam si zatim malou poznamku do diare :-)
Seat Leon ST FR 1.8TSI 132kW 7.7l/100km

Hyundai i30 kombi MY14 White Creamy 1.6 CRDi 81kW - Prodáno
Škoda Octavia2 1.6MPi 75kW - prodáno
Škoda Fabia 1.2HTP 40kW - prodáno
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od vorlajz »

neber to na lehkou váhu... :D :D :D
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
shawt
******
Příspěvky: 3754
Registrován: 08 bře 2015, 23:23

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od shawt »

Nezapomente pribrat baleni hajzl papiru :mrgreen:
VW Passat Variant B8 2020 110kW TDI EVO
Hyundai i30 kombi 1.6 GDI Czech Edition Festival (08/2016 - 4/2023) :(
Ford Mondeo 2004 2.0 TDCI Ghia 5dv (UK)
Fiat Stilo 1.6 16V 5dv / 1.9 JTD 3dv (UK) / MW 1.6 16V (ČR)
Fiat Punto 1.2 8V 3dv (UK)
Uživatelský avatar
Axel.Foley
*******
Příspěvky: 20910
Registrován: 07 zář 2011, 00:02
Bydliště: Olomouc

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od Axel.Foley »

vorlajz: Tak co, jaký byl přechod zpět do myšáka? Nechybí ti tucson?
CUPRA Formentor 1,5 TSi DSG
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od vorlajz »

já jsem přesedl do Sida... ;) Tucson byl super, o tom žádná, zvykl bych si rychle... ale život není jenom o autě... mám obrovskou radost z oken na chalupě... :-
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
Axel.Foley
*******
Příspěvky: 20910
Registrován: 07 zář 2011, 00:02
Bydliště: Olomouc

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od Axel.Foley »

Tak užívej okna a opatrně na cestách :lol:
CUPRA Formentor 1,5 TSi DSG
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od vorlajz »

já jsem opatrný... včera jsem jel domů za 6,6 l... s Tucsonem samozřejmě... a už po cestě i sněžilo... jediný, z čeho jsem byl trochu zklamaný byly světla...
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
Axel.Foley
*******
Příspěvky: 20910
Registrován: 07 zář 2011, 00:02
Bydliště: Olomouc

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od Axel.Foley »

Mně světla vyhovují. Jejich jediná "neřest" je, že mají relativně malou plochu a je nutné je často umývat.
CUPRA Formentor 1,5 TSi DSG
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od vorlajz »

já jsem jen čekal, že s těmi ledkami bude za deště lépe vidět, ale nepřišlo mi to tak... proto to píši... za sucha je naopak jejich výkon solidní a vůbec mi nevadily obyčejný žárovky v dálkách...
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
petzl62
*******
Příspěvky: 5164
Registrován: 03 pro 2011, 17:09
Bydliště: Opava

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od petzl62 »

Ledky jsou v dešti bída...ale to tady na fóru řešíme furt u žárovek-čím bělější,tím hůř vidět v dešti.V jakémkoliv jiném počasí je to paráda.Jo ještě mlha-nic moc. Ve sněžení pohoda.
CUPRA Formentor 1,5TSI, 110kW- 2023 matná petroleum
7,1l/100km
Aktuálně 90350 km
Olej: Ravenol 0W-20
palivo: Převážně EO N95,pokud možno bez biosložky, nebo prémiové paliva.
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od vorlajz »

jj... trošku jsem to přisuzoval barvě světla... není všechno zlato, co se třpytí... nejhorší jsou situace v těch lesních pasážích, kdy prší a jede proti tobě auto... to mám pocit, že nevidím vůbec nic...
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od vorlajz »

Axeli, já přemýšlím nad tímto... https://www.carvin.cz/hyundai-3/ofuky-o ... dni-combi/

akorát bych to rád viděl na autě...
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
Axel.Foley
*******
Příspěvky: 20910
Registrován: 07 zář 2011, 00:02
Bydliště: Olomouc

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od Axel.Foley »

Jj, HEKO, ty mám taky. Ale jen na předních dveřích. Viz https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... &start=765

Kluci, jestli máte někdo deflektory (ofuky) na i30 II kombi, postněte foto, ať vorlajz vidí, jak vypadají na autě.
CUPRA Formentor 1,5 TSi DSG
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno
Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)

Příspěvek od Chasnik »

No vidíš, tak já je mám vlastně objednaný u auto77, úplně jsem na to zapomněl :)
https://www.auto77.cz/ofuky-oken/hyunda ... f1870.html
Tak až si je vyzvednu, tak hodím fotku.
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Auta členů“