Plynové vzpěry zadních dveří

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Plynové vzpěry zadních dveří

Příspěvek od draceq »

Lidičky, mám dotaz - neměnili jste někdo plynové vzpěry zadních dveří? Ty moje pravděpodobně odchází do věčných lovišť (jak jinak si vysvětlit, že při trochu nižších teplotách dostanu pravidelně dveřma po hlavě, když něco vyndávám z kufru :?: :evil: ) a mám docela problém sehnat nové. Teda - originál za 1300,-/ks :twisted: by sehnat nebyl problém, ale ony existují i náhrady za čtvrtinu téhle ceny, ale jak na potvoru je nikdo v okolí nevede. :( Ještě čekám na mail z Auto Matějček, jestli něco takového nemají, ale pokud někdo náhodou víte, kde je koupit a nenechat se zruinovat, budu vděčný za každý tip. :wink:
(Případně jestli nemáte zkušenost s jejich nahrazením typem z jiného auta, které má dostupnější a levnější tyhle blbinky).
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
Reklama
 

Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od draceq »

No, tak i auto Matějček mají jen originály (1094,- levá a 1259,- pravá - jaký je v nich safra rozdíl, že je jedna o 150,- dražší :?: :?: ) Takže to vidím, že tam buď dopasuju stejně dlouhé vzpěry z jiného auta s podobně těžkýma dveřma, nebo musím otvírat kufr pouze za bezvětří, při teplotách převyšujících 12,62 °C ve stínu a vlhkosti vzduchu 64,6% :twisted: :lol: .
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
Romulus
*
Příspěvky: 17
Registrován: 30 říj 2005, 10:25
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Repas

Příspěvek od Romulus »

http://www.gorcak.cz/index.html
Gorčák Ivo - oprava vzpěr

Po domluvě, že nejsi z Ostravy tak Ti to udělá na počkání. Kdysi jsem si taky nechal opravovat a vím, že to bylo OK.
Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od draceq »

Díky, mrknu tam a uvidíme :)
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od draceq »

Tak jsem si dneska nechal ty vzpěry opravit a musím říct, že dveře takhle nechodily ani při koupi auta (že by to bylo tím, že už mělo pět let zasebou? :)) Takže opravu u pana Gorčáka mohu doporučit - jedna vzpěra na /-/ vyjde na 400,-, což je asi čtvrtina ceny nového dílu :wink:
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
Romulus
*
Příspěvky: 17
Registrován: 30 říj 2005, 10:25
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Romulus »

Jsem rád, že Ti to pomohlo. Konec tloukání dveří do hlavy.
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“