Farmář :-)

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Farmář :-)

Příspěvek od Farmář »

Ahojky lidicky,moc a moc dlouho sem premyslel,mozna az moc :D jestli se sem na forum mam vratit :? ale par dobrych a hlavne "slusnych" lidicek me primnelo k tomu abych se sem k Vam,myslim tim Hyundajakum vratil a proste s Vami zacal opet komunikovat :wink: ....Vim,ze ste me nic neudelaly,ale prosim, ja Vam take ne....mozna je to uz zapomenute, ale po tom prvnim srazu ja nemel tu silu.... nebot sem nechtel byt titulovan napr.jako d*bil,m*gor atd.
Obratme tedy list,...a prijmete Farmáře opet mezi vas,jestli je to jenom trosku mozne....hmmm nebudu lhat,ale styskalo se :cry:
PS:mam vas rad vsecky :lol:
jo sorry za to nove tema :wink:
hihi...stale na prdylce svyho Accentiku vozim https://www.hyundaiclub.net 8)
Reklama
 

rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Tož vítej

Příspěvek od rade622 »

HUJAJA HUJAJA hip hip. To jsem rád že jsi zpět.
RADE622
:lol:
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Kubin
**
Příspěvky: 139
Registrován: 20 dub 2005, 19:50
Bydliště: Kostelec n. Č. lesy

Příspěvek od Kubin »

:shock: Teda to je pro mě šok musim se přiznat že už sem ti chtěl napsat co se děje žes tu tak dlouho nebyl, ale řikal sem si že máš asi moc práce a že prostě nemáš čas, ale teda žes nás chtěl opustit, to by mě ani ve snu nenapadlo :cry: :cry: .
A byl bych strašně smutnej, ale i kdyby odešel někdo jinej tak budu taky smutnej :cry:
Sice to nedávám moc najevo ale mám vás fakt rád a to úplně všechny!!!
Ale každopádně vítám tě zpět farmáři a doufám že už si to nerozmyslíš :wink: :!:
A myslim že bysme mohli, jak píše farmář, obrátit ještě takovej větší list a začít k sobě bejt mnohem milejší vstřícnější atd.
Neměli bysme hledat to co nás rozděluje, ale spíš to co nás spojuje!!!!
A to je jedna skvělá věc jménem hyundai, tak sakra lidi zkusme to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jinak se omlouvám za takovej sloh :lol:
Hyundai Accent 1.5 Clean Silver
Karlos

Příspěvek od Karlos »

Vítej zpátky Farmáři. Podle mě si tu byl jedním z největších tahounů a byla by škoda, kdybys na hyundaiclub zanevřel. Jsme rádi, že ses vrátil :P
Uživatelský avatar
Meredith
*
Příspěvky: 56
Registrován: 29 črc 2005, 10:32
Bydliště: okres Beroun

Farmářovi.

Příspěvek od Meredith »

Ahoj Farmáři,
jsem moc ráda, že jsi zpět. I já váhala stejně jako ty.. Těším se na další sraz.. Meredith
Uživatelský avatar
Kubin
**
Příspěvky: 139
Registrován: 20 dub 2005, 19:50
Bydliště: Kostelec n. Č. lesy

Příspěvek od Kubin »

welcome back Meredith :) :wink:
Hyundai Accent 1.5 Clean Silver
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Re: Farmář :-)

Příspěvek od Josef »

Farmář píše:...stale na prdylce svyho Accentiku vozim https://www.hyundaiclub.net 8)
Farmáři poděl se. Kde jsi nechal dělat samolepku hyundaiclub ?? Myslím si, že by se našlo víc členů tohoto fóra, kteří by jí rádi na svém autíčku mělo. :roll:
Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Příspěvek od Leo »

WELCOME BACK!!
Je fajn, že jsi zase tady.
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Re: Farmář :-)

Příspěvek od Farmář »

Josef píše: Farmáři poděl se. Kde jsi nechal dělat samolepku hyundaiclub ?? Myslím si, že by se našlo víc členů tohoto fóra, kteří by jí rádi na svém autíčku mělo. :roll:
Bylo to uplne jednoduchy...zasel sem do firmy kde delaji polepy na auta a jine reklamy....no a tam sem rekl sve prani a druhy den bylo hotovo :D Obrázek
Hmm...ale priznam se ze s tim nalepenim byly trochu problemy...roztrhl sem dvojity W :roll: ...jo ale je to v cajku 8)
Návštěvník

Re: Farmářovi.

Příspěvek od Návštěvník »

Meredith píše:Ahoj Farmáři,
jsem moc ráda, že jsi zpět. I já váhala stejně jako ty.. Těším se na další sraz.. Meredith
Cítil jsem to stejně, ale přesto jsem stránky navštěvoval dál, protože jsem se stal moderátorem, tak mi to nedalo a snažil jsem se být vůči Miloshovi korektní ... Když jednou něco slíbím, tak to dodržím. Nicméně jsem rád, že to farmář takto otevřeně napsal (jak on to vlastně dělá, že to napíše tak .. nějak ... no trefně) , protože alespoň vím, že je nás víc s totožným názorem. Tímto díky a "vítej" zpět.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: "Hyundaiclub Evolution" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
david
*
Příspěvky: 93
Registrován: 25 čer 2005, 22:10
Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od david »

Ja uz sem na forum taky moc nechodim, nejak me to nadceni pro hyundaie preslo :cry: ..... uz jen diky tomu ze se to porad sype..... :cry: minule odesla spinaci skrinka (ted startuju na cudlik) .... porad neco, auto se pri 130kmh vlni a plave..... takze je mi lito, ale budu sem chodit jen minimalne a na sraz s mym hyundaiem uz asi neprijedu. pristi tejden jedu do pribrami za jednim znamym a dame auto dohromady, aby vydrzelo jeste do leta a pak pude do sveta. timto sem vam sdelil co sem mel na srdci tak dlouho, myslim ze sme tady celkem dobra parta lidi a docela sme si rozumeli a v klidu pokecali. Moc rad prijedu na nejaky sraz v pristim roce, ale asi urcite ne s accentem.
Mejte se tu moc fajn... nekdy sem zajdu Vas pozdravit.. :wink:
David - accent GS 1.3 1995 :wink:
Hyundai accent GS 1.3 - 1995, 3dvéřko
http://img207.imageshack.us/img207/7971 ... nowsw1.jpg

Honda prelude 2.0i 16V 133koniku 1993
http://www.honda-club.cz/mojehonda/view.php?id=77
Uživatelský avatar
Kubin
**
Příspěvky: 139
Registrován: 20 dub 2005, 19:50
Bydliště: Kostelec n. Č. lesy

Příspěvek od Kubin »

To je moc smutné, ale bohužel život jde, a auta holt stárnou, i když bych si přál aby tomu tak nebylo. :cry:
Nikdo tu nebudeme věčně, a ani ty autíka :cry: :cry:
Tak nás sem přijď někdy pozdravit davide, slibuješ?
Hyundai Accent 1.5 Clean Silver
Uživatelský avatar
david
*
Příspěvky: 93
Registrován: 25 čer 2005, 22:10
Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od david »

jj nekdy zajdu..... nebo prijedu se nekdy na vas prijedu podivat na sraz. nejde o to ze auta starnou, ale o kvalitu zpracovani..... ja chci auto mozna jeste o 2-3 roky starsi......
Honda me omamila...... :wink:
Mejte se tu fajn, nekdy sem zajdu.
Hyundai accent GS 1.3 - 1995, 3dvéřko
http://img207.imageshack.us/img207/7971 ... nowsw1.jpg

Honda prelude 2.0i 16V 133koniku 1993
http://www.honda-club.cz/mojehonda/view.php?id=77
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Davide promiň, ale to, že tu mluvíš o kvalitě Hyundai/zpracování je irelevantní :?: . Stav Tvého auta odpovídá Tvému zacházení a poskytnuté údržbě :twisted: . Byl jsem na srazu a Tvé auto a zacházení viděl :evil: .
Tímto Tě nechci schazovat ani nijak napadat, natolik mě z mých přízpěvků dovedeš odhadnout, ale na Hyundai si "šahat" nenechám. Jedno z mých aut je 12-ti letá babka a jak jsi viděl na srazu má se čile k světu ... :wink:
Uživatelský avatar
david
*
Příspěvky: 93
Registrován: 25 čer 2005, 22:10
Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od david »

lukino... je mi jasny.... ale jeste sem nevidel tak meky plechy... to je papirovy auto..... prijde mi to stejny jak skodovka, krome toho ze to ma motor vpredu... mluvim o accentu 1995. celkovy elektronice, podvozku, a proste vsem. K autu se nechovam nijak zle..... ze ho clovek trosku roztoci... to urcite nevadi. vazne jediny co je dobry je ten motor a to je navic mitsubishi, takze ...... netvrdim ze novy hyundaie sou spatny... naopak.... super cena a kvalita.... i vzhled je peknej. Vem si ve srovnani accenta a civica ...... ja se tady nechci dohadovat o blbostech, vzdyt to auto porad jeste mam. Ja jen tvrdim ze stare modely nebyly moc dobry, a ze kvalita, vzhled apod za moc nestaly....... jinak japonsky auta mam rad a nic jinyho bych si nekoupil, ale pouze japonce, ne korejce.
Ze se posmeje el. okno, to chapu, ze zrezne rameno... ok, to se stava, ze ulitnou stabilitary..... to jeste prekousnu.... ale ze se hne i zadni naprava a sjizdej se nerovnomerne z niceho nic gumy..... to uz je narez.
Od klepajiciho motoru po zkorodovanej vejfuk ... atd
Uz jen ty kecy co lidi rikaj ..... ,, papirovy auto, korejska pastika, rakosnici nemaj delat auta ale rejzi, ... apod..... ,,
jinak hodne zdaru a at vam to vsem jezdi bez poruch. :wink:
Hyundai accent GS 1.3 - 1995, 3dvéřko
http://img207.imageshack.us/img207/7971 ... nowsw1.jpg

Honda prelude 2.0i 16V 133koniku 1993
http://www.honda-club.cz/mojehonda/view.php?id=77
Odpovědět

Zpět na „Pokec“