Palubní počítač nové Santa Fé

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Olaf

Palubní počítač nové Santa Fé

Příspěvek od Olaf »

Mám pár dnů před koupí nové Santy. Na dotaz, co zvádá "můj" palubní počítač ale nedokážu odpovědět.
Každý se chlubí údaji o momentální a průměrné spotřebě a dalších a já vlasně ani nevím, co dokáže ten v Santě. V prospektech to není.

Šťasní majitelé - podělte se o rozumy. Díky!
Reklama
 

martin tuscon
*
Příspěvky: 43
Registrován: 27 srp 2006, 11:14
Bydliště: Praha západ

Příspěvek od martin tuscon »

Mno, neumí skoro nic, dojezd, ujeté km a průměrnou spotřebu, stejně jako v Tucsonu a ještě v tom lže jak když tiskne takže nula nula prd :wink:
Uživatelský avatar
Zdeněk ČB
**
Příspěvky: 223
Registrován: 04 lis 2006, 17:28
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Zdeněk ČB »

martin tuscon píše:Mno, neumí skoro nic, dojezd, ujeté km a průměrnou spotřebu, stejně jako v Tucsonu a ještě v tom lže jak když tiskne takže nula nula prd :wink:
tak tak a ne jinak :lol:
2002-2006 SF 2,00 CRDi dynamic Black
2006-? New SF 2,2 VGT elegance A/T Blue titanium MY 2007
karl.fon
*
Příspěvky: 37
Registrován: 30 črc 2006, 11:08

Příspěvek od karl.fon »

:lol:
Naposledy upravil(a) karl.fon dne 14 úno 2007, 20:59, celkem upraveno 1 x.
santa fe 2,2 crdi, manuál, elegance
martin tuscon
*
Příspěvky: 43
Registrován: 27 srp 2006, 11:14
Bydliště: Praha západ

Příspěvek od martin tuscon »

Tak to nedokážu posoudit, ale co vím na 100% je to, že o čem píšeš neumí zjistit 99,9% majitelů Santy. Takže pokud to tam není pod knoflíkem palubního počítače tak to jako by to tam nebylo vůbec!
Tucson 2.0 CRDi 83kW Elegance. Klumpr, hnojůvka, nekvalitní Korejský výrobek!
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

Z toho co psal karl.fon mi stejně jako jediný užitečný přijde aktuální spotřeba, ostatní věci můžou být dobrý u sportovního auta, ale u SUV...? Jinak osobně musím říct, že ten palubní počítač v santíkovi prakticky nevyužívám a mám ho furt zapnutej na km dojezd. Spotřeba mě tak nějak nezajímá, člověk už stejně ví, kolik to zhruba při jakém stylu jízdy žere. Občas využiju počítadlo vzdálenosti. Z mého pohledu to v podstatě ani palubní počítač moc není.
Na předchozím autě mi palubák ukazoval taky třeba stav oleje, brzdovky, chladící kapaliny, opotřebení brzd.destiček, kde praskla jaká žárovka a podobný blbosti. To mi přijde užitečný. Člověk nastartuje, ono to všechno otestuje a hned vidím co je potřeba. Nebo za jízdy to na něj houkne, že ubývá olej a hle ... třeba prdla vana :D
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“