Reproduktor

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
ferda328
*
Příspěvky: 89
Registrován: 06 zář 2016, 11:50
Bydliště: Bludov okr.Šumperk

Reproduktor

Příspěvek od ferda328 »

:hyu: Santa fe, SN rv.2005.
Rezonuje mi a to dosti hlasitě reproduktor ve dveřích spolujezdce. Nezáleží na nastavení hlasitosti je to stejné. Musel jsem to na rádiu nastavit jen na mou stranu, nedalo se to poslouchat.
Dotaz: musím shodit tapucírunk abych se k k repráku dostal, ale nechci nic dělat silou. Poradí někdo jak na to. Začalo to dělat teď při těch velkých mrazech.
Diky za nápady.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Reproduktor

Příspěvek od Richard555 »

jestli ti tam někudy nenateklo a zmrzlo to....... počkal bych do konce mrazů a uvidíš.... tapecír asi budeš muset sundat určitě..... klidně může být i utržená nebo prasklá membrána, nebo prasklej závěs ....
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
ferda328
*
Příspěvky: 89
Registrován: 06 zář 2016, 11:50
Bydliště: Bludov okr.Šumperk

Re: Reproduktor

Příspěvek od ferda328 »

Jak jsem to koumal, tak ten tapec vypadá jako by byla spodní část samostatná. Jinak je tapec uchycen standartně jako u jiných aut na špuntech a nebo jak se tomu říká. Kolem dokola nejsou žádné šroubky jako jsem to měl např. na Octávce. Pokud je to na špuntech tak by jistě při těchto mrazech popraskaly kdybych je rval silou. Dám na tvou radu a počkám až se oteplí. Děkuji.Omlouvám se za blbé otázky.
Mike.M
**
Příspěvky: 347
Registrován: 05 úno 2010, 15:05
Bydliště: Bystrice 73995
Kontaktovat uživatele:

Re: Reproduktor

Příspěvek od Mike.M »

Repro jsem uz vymenoval za lepsi. tapec musis sundat. ted ale v mrazu to nedelej. na spodli strane ksou plastove kolicky ktere bys mohl v mrazu lehce zlamat. cely tapec 2 sruby z boku odkroutit. u klicky spolujezdce taky, a pak jeste v madle. a u bantu je jeden srubek. Pozor. cepicky jsou na tom nacvakle. je treba sundat ale jen tu vnitrni cast. ta vnejsi je prisroubovana jako obimka. ja to zlamal. Pak zespodu vysoupnout od dveri a cely tapec posunout nahoru. Je dobre jeste shodit deklik na A sloupku s vyskacem. aby to neprekazelo. pak se k Repro dostanes vpohode. Chce to vedet kde co povolit a v kterych mistech odsprcnout.
Jak bylo receno. neco muze prekazet, pripadne membrana urvana. Ale na mraz bych to nevidel, a pokud jo, papir se rozmoci a bude po repraku....
Hyundai Santa-Fe, 2.4, 16V, DOHC, 4WD, srtibrny
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Interiér“