Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Moris
Příspěvky: 9
Registrován: 04 led 2007, 09:12
Bydliště: Praha

Příspěvek od Moris »

to se přidej, protože 100% nebudeš litovat. Pokud ti teda nevadí, že se to naklání trochu v zatáčkách... ale na to se dá zvyknout...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Příspěvek od Petusko73 »

Chung Mong-Koo asi pôjde do basy. Dúfam, že mi ešte stihnú vyrobiť môjho tátoša. :lol:
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Elegance, G9
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

jj ale C3 se naklaní úplně stejně... a mě je to úplně jedno :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
ladis
*
Příspěvky: 70
Registrován: 21 bře 2006, 15:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od ladis »

Moris píše:Zdravím vespolek, tak jsem si ho dnes přivezl dom. Zatím mám najeto jen 80 km, takže na vaše příspěvky ohledně spotřeby jsem dost zvědavej. Každý rok najedu okolo 40 tis km, tak doufám, že se s tou spotřebou dostanu k těm 5 litrům. Mám dotaz, je potřeba nějak zvlášť to auto zajíždět, nebo je to v celku jedno? Prodejce říkal, že to prvních 500 km nemám vytáčet. Ale potom už prý mohu jezdit jak je libo.



1,5 CRDi, tmavě modrá met.

Mě prodejce v Průhonicích upozorňoval na to, abych do 1 000 km točil motor max. do 3 000 ot. aktuální zimní spotřebu po Praze mám 5,8 l a v letním období pod 5 litrů. Nevycházej z údajů palubního počitače!!! Ten ukazuje pouze orientační spotřebu - dle slov servisního technika a má bohužel pravdu.
Accent 1,5 Crdi r.v.2004
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

+,-, kolik rozdíl 0,3 L ??? víc?
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Moris
Příspěvky: 9
Registrován: 04 led 2007, 09:12
Bydliště: Praha

Příspěvek od Moris »

To kolik to je by mě taky zajímalo. Mám najeto 700 km a počítač mi ukazuje průměrnou spotřebu 5,8 l na 100km. A to jsem jezdil ty čtyři dny co ho mám, 60% mimo město a 40% Praha. Tak jsem zvědavej na natankování plný nádrže a spočítam si to přesně a pak dám vědět...
Bodo
*
Příspěvky: 10
Registrován: 06 úno 2007, 22:37
Bydliště: Ostravsko

První závada...

Příspěvek od Bodo »

Nazdar všichni Hyundaiáci,
takže dnes se mi po najetých 2500km objevil první problémek, v zatáčkách mi začala povrzávat sedačka (na dírách, nebo v ostřeji projetých zatáčkách).
Takže v pondělí volám do servisu a jsem zvědavý na výsledek - přístup, rychlost atd.
Bodo
*
Příspěvky: 10
Registrován: 06 úno 2007, 22:37
Bydliště: Ostravsko

První závada...

Příspěvek od Bodo »

Nazdar všichni Hyundaiáci,
takže po 2 500km se objevil první problémek. Povrzává mi v dírách a při trošku ostřeji projetých zatáčkách sedačka (řidičova).
Takže v pondělí volám do servisu a jsem zvědav, hlavně na rychlost a celkový přístup servisu.
Bodo
Lunekk
Příspěvky: 6
Registrován: 30 pro 2006, 13:06

vrzání sedadla řidiče v zatáčkách

Příspěvek od Lunekk »

Ahoj Bobo,
mám přesně ten samá problémek, a také v 2500 km mi začalo v zatáčkách mírně vrzat sedadlo řidiče...

Luděk accent 1,4
Lunek accent 2006 1,4 Elegance
ladis
*
Příspěvky: 70
Registrován: 21 bře 2006, 15:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od ladis »

David C3 píše:+,-, kolik rozdíl 0,3 L ??? víc?


Omlouvám se, že odpovídám až teď, ale dřív jsem se nemohl dostat na net. Rozdíl činí konkrétně u mě + 0,8 L proti skutečné spotřebě.
Accent 1,5 Crdi r.v.2004
Uživatelský avatar
Lukas
*
Příspěvky: 51
Registrován: 28 srp 2006, 17:33

Příspěvek od Lukas »

Pozdravujem po dlhej dobe vsetkych starych, novych a cakajucich Accentakov. Hadam uz bude viac casu na internet a nejake tie postrehy

Andy- ten obrazok sa ti podaril :wink: a pomaly uz sa nase cesty plnia viac a viac Accentami popri tej hustote skodoviek.

Apropo, sadol som nedavno do fabie po dlhsom case a skoro som dostal klaustrofobiu alebo klaustrofabiu? Skratka ten utlucky interier a tie mini sedacky mi nejak nevyhovovali..a to mam taku priemernu postavu. Accent je priestorovo akoby auto o triedu vyssie. Interier je niekolkonasobne vzdusnejsi a vacsi. A sedenie pohodlne. Tolkokrat vycitany mekki podvozok mi pripadal ako luxus oproti fabii. Aj ked sa trosku viac naklana, co sa stylom jazdi da krasne vyuzit, lebo podvozok drzi stabilne, je accent mekki a nerovnosti sa tak neprenasaju dovnutra ako pri fabii. Nase cesty su proste nekvalitne, s nerovnostami, ktore su zvacsa po celej sirke vozovky a tam by auta potrebovali jedine kridla. Co s Accentom necitim, to fabiu takmer rozsype. Podvozok je sportovejsie ladeny na fabii a dost tvrdy, pohodlnost je pre fabiu velmi vzdialeny pojem. A to si nechcem predstavit dlhsiu cestu vo fabii..by ma zrejme zabolela aj urcita partia tela :evil:

Co sa tyka vrzgania sedacky – zatial nemam tkyto problem nastastie..klopkam na drevo. Jedine jedno z tych dvoch koliesok na nastavovanie sklonu sedaka ide o dost tazsie, ale nastastie ide..aj ked ich vobec nepouzivam. A semtam ta spiatocka este zahneva..ale uz je to tusim lepsie ako na zaciatku alebo som si uz zvykol.

Spotreba je ustalena na 6,3l Ide vsak o spotrebu podla palubneho, takze realne by mohla byt cca.6l a je to spotreba takmer cisto v meste, pri sviznych rozbehoch, takze ja ju vnimam priaznivo. Nabehanych 4600km, takze sa mozno este znizi. Predsalen to CRDickam trva trosku dlhsie, kym si sadnu. Keby bola nizsia, tak by som bol prirodzene radsej, ale pri tom vykone je to myslimze velmi priaznive.


http://www.ceskatelevize.cz/program/amr/clanek392/

- nie moc vydarena recenzia na Accent 1.5CRDi s videom, ale lepsie ako nic.

http://www.pneuobchod.cz/

-velmi prakticka stranka, ak chce niekto kupit disky..treba kliknut na konfigurator a potom vyplnit Accent 2006 a vsetko ostatne a vygeneruj mozne disky + kazdy z nich priamo na bielom Accente :lol:
new Accent 1.5 CRDi noble white
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

http://youtube.com/watch?v=uC9B2SjiO7w
to musíte vidět !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Nevim jestli sem to změřil dobře, ale bylo to něco přes sedm vteřin, to ty CRDI jezděj tak dobře? :shock: :shock:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

MarťasZ: no tie CRDIčka jazdia naozaj veľmi živo, aj keď tých 7sekúnd je na rýchlosť 80km/h, 100km/h za cca 10,5sekundy, 130km rýchlosť je tam za 15 sekúnd a maximálka 200 do pol minútky :) "bars" dobré su tie nové Accenty :lol: :lol:
mx5/swiftsport/santafe/accent
Moris
Příspěvky: 9
Registrován: 04 led 2007, 09:12
Bydliště: Praha

Příspěvek od Moris »

David C3 napsal:
+,-, kolik rozdíl 0,3 L ??? víc?


Tak jsem si to spočítal a po 1000 najetejch km mě ukazuje počítač průměrnou spotřebu 5,8 a skutečná byla 5,6. Takže rozdíl + 0,2 pro palubní počítač.
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“