Pioneer DEH-P55BT

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Maros Hupka
**
Příspěvky: 202
Registrován: 04 srp 2006, 00:06
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Pioneer DEH-P55BT

Příspěvek od Maros Hupka »

Potreboval by som pomoc. Kupil som si cez internet (pixmania.com) radio Pioneer DEH-P55BT a usetril oproti kamennemu obchodu cca 4500.-Sk . Ma to ale hacik - nemam k nemu slovensky (cesky) navod. Celkovo navody od Pioneeru su pisane pre neviem koho, lebo k staremu radiu som mal slovensky navod a aj tak som vela veci nastavil intuitivne. Toto vsak vyzera na tvrdsi oriesok. Basys , ako importer Pioneera do nasich zemi mi spominany navod ponukol za 1500Sk!!! Neviete o nejakom lacnejsom rieseni? Dakujem za radu.
H1 CRDi r.v.2005 chip 400 Nm 170PS
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

Lacnější řešení je nekupovat to nejlacnější. :roll:
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

No ono taky jde o to jestli se k nám to ofiko dováží,pokud ne tak máš smůlu,znám tyhle problémy :( Já nevím jak Ty,ale jak dostanu nějakou elektronickou věc do ruky tak nepotřebuji žádnej návod je stejně ani nečtu!! :lol: :lol: :lol: :wink:
Ps Vás dálkac na mirite na fás kávovar atd!! :shock: :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Jojo.. měl sem stejnej problém.. koupil sem si přes Pixmanii DEH-P7700MP a návod sem sháněl dlouho.. nakonec byl někde na netu v PDFku.. takže musíš hledat ;)
Jo jinak mi ho nabízeli v jednom autohifi shopu nejdřív za 400,- a když jim to přišlo, tak 700,- :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

Při koupi rádia jsem o Pixmanii taky uvažoval, ale absence manuálu, vysoké poštovné a pravděpodobnost potíží v případě reklamace mě přesvědčilo že si rači ty 2 stovky připlatim. Asi se dá najít na netu v PDF jak říkal MartasZ, jednou se mi to taky popvedlo, takže hledat. Nějak se nedivím prodejcům že dávají takovou cenu na manuál samotný, asi vědi odkud vítr fouká.
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

A proc se proboha nepodivas primo k Pioneeru?

http://www.service.pioneer-eur.com/pees ... =deh-p55bt

Jestli ti nevyhovuje ani jeden z nabizenych jazyku, tak ti nezbyva, nez si kupovat veci legalne dovezene :wink:
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
Uživatelský avatar
Maros Hupka
**
Příspěvky: 202
Registrován: 04 srp 2006, 00:06
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maros Hupka »

Oficialne to k nam dovaza Basys, ale za 14000Sk +,- a slovenske internetove obchody sa prisposobili "kamenakom" preto som sa rozhodol pre pixmaniu, ktora ma cenu mierne pod ceske a poriadne pod slovenske internetshopy. Navod mam v "German, French,English, Spanish" ale aj tak som si radio nastavil tak ako pisal Ivan - navod som pozrel len dodatocne a hra to super. Ale kedze som este nemal HF sadu - to je pre mna novinka tak tu sa uz trochu trapim napriek miernej znalosti anglictiny. To nebude len jazykovou barierou :D , lebo vo chvili, ked to vyzera, ze prenos telefonneho zoznamu z telefonu do radia uz prebehne, radio vypise ze spojenie BT rusi - a ja zacinam od znova. Aj odchadzajuci hovor som uz zvladol, len prichadzajuce a ten prekliaty zoznam... No nic, par dni sa s tym este pohram a potom napisem :) Apropos internetovy obchod mam aj ja - na kancelarske potreby a papier a keby som nemal navody v slovencine nie len na kalkulacky, skartovacky a laminatory, ale aj na poondiate korekcne laky ci ine 'korunove zalezitosti" SOI by mi naparila pokutu.
H1 CRDi r.v.2005 chip 400 Nm 170PS
Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

no vidis, tak tu pixmanii praskni :D
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Zákon přikazuje k jakékoliv elektronice přibalit český návod to samé platí i pro Slovensko (slovenský návod). Pokud tak firma neučiní dopouští se tretného činu a ČOIka může takové firmě udělit nemalou pokutu :wink:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Rasty píše:Zákon přikazuje k jakékoliv elektronice přibalit český návod to samé platí i pro Slovensko (slovenský návod). Pokud tak firma neučiní dopouští se tretného činu a ČOIka může takové firmě udělit nemalou pokutu :wink:
Rasty sic máš pravdu,ale realita je jiná :( Aťkoupíš cokoliv tak je problém a když tam je tak po přečtení z toho nevíš nic!! :shock: :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

To je pravda s tou ČOIkou, jenže konkrétně Pixmania konkrétně je vedená někde ve Francii. Těžkou budou překládat do všech světových jazyků, možná ve Francii není povinnost mít všechno v jazyce kupujícího. To že maj stránky v češtině a prezentujou se pod doménou CZ ale přitom nikde žádnej kontakt na pobočku v ČR mě trochu zaráží.
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Uživatelský avatar
Maros Hupka
**
Příspěvky: 202
Registrován: 04 srp 2006, 00:06
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maros Hupka »

Tak som to nakoniec rozchodil... Stalo ma to kopec nervov, ale s kamosom sme nad tym posedeli asi 2 hodinky a vacsina funkcii mi je jasna :D Este tak preniest telefonny zoznam z mobilu do radia a bolo by to uplne super. Ale to uz je asi problem Nokie. Hlavne ze to funguje a mozem telefonovat s oboma rukami na volante 8) . A ze som nedal zarobit Basys-u. :D :D :D
H1 CRDi r.v.2005 chip 400 Nm 170PS
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“