Trable s Scoupe!!! Rizeni

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Trable s Scoupe!!! Rizeni

Příspěvek od shotik »

tesil sem se celej tejden na vykend jak si hohezky uziju . mel jsem v planu v sobotu vyjet ranko s autemna dvorek a vymenit s otcem rizeni ktere me jaksi neposilovalo uz od koupe vozu. pocital jsem ze to bude na par hodinek max dopoledne apak se budu veselit se svou pritelkyni v teplu domova nebo nekde venku skotacit . Pravda ovsem byla jina. auto je rozebrane jeste ten na spalkach . nikomu nepreju vyndavat rizeni a torzni tyc bez vyndani motoru :))))). korejcy to maji nadherne vymysleny . kvuli podelanymu rizeni se musi rozebrat snad pulka auta. navic snad u kazdeho auta je volantova hridel na kloubehc s mensi rezervou ze se sni muze hejbat nahoru dolu a v scoupe ne takze sme namontovali novy rizeni a nemohli sme tam dostat tyc od volantu . upozornuju ze nasadit na ni rizeni pred jeho ukotvenim je dosti nemozna zalezitost. proto uz vymrzlej a otec zcela pohorsen technikou korejcu sme si sli sednout domu na caj a vyckavame do zitra az bude zase svetlo . musim rozebrat kryty volantu a uvolnit cely rizeni a nandat hridel rizeni na tisicihran u pedalu pak to dat cely dohromady a nakonec konecne priblzne sestelovat geometrii (pak s tim dojedu na sestelovani do servisu) a dolejt kapalinu a zkusit co to dela. jestli uz ani tohle nebude fungovat , pujde auto ze skaly. uz chapu rpco si za to v servise rikali 3000 za praci . tot muj postreh z vymeny rizeni . Poprve co me scoupe velice ale velice nastvalo :////
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
Reklama
 

ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

:shock: Dobrej úlet :o :lol: :lol: Nechtěl jsem na to reagovat,ale pročítal jsem si to 4krát a nedalo mi to!!! :D
Nechtěl jsem se smát,ale to se nedá!!! :shock: :lol: :lol:
Chlapi vyzačínáte od zadu!! :shock: Každej auťák má svý pracovní postupy,protože je to dělaný jinak a špatně to vymyšlený není,jen jste neznalí!!! :? Chyba je někde jinde!!! :?
Jinak to je jako by si chtěl vyndat písty spodem za každou cenu a přitom je to absolutiš blbost :!: ,ale stejně se to udělá a budeš sundavat převodovku pak uložení kliky a pak samotnou kliku a pak zjistíš,že je stejně neprotáhneš spodem!! :shock: Není lepší jen sundat hlavu a pak povolit ojnice a lehce vytáhnout písty horejškem????
Možná je to blbej příklad,ale máte použít hlavu né patu!! :?
Si se tak trochu zbytečně vytrestal sám :!: A nesváděj to na auto nemám to rád!! :evil: Jak se říká ševče drž se svýho řemesla,nemůže každej dělat všechno jak by to asi vypadalo!! :shock: :? Tak zatím přeju ať to dáš v pohodě do kupy :wink: a teď do mě!!! :lol: :lol: :lol:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
weena
**
Příspěvky: 206
Registrován: 22 dub 2006, 18:14
Bydliště: Klein Stadt...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od weena »

Mno tak to mi nejde do palice.. já si přehazoval řízení pač v předchozím autiku jsem posilovač neměl. Docela mě to sejřilo se s tim přetahovat a tak jsem si to překopal.. mno a bez problemu.. :roll: fungovalo to OK. :wink: Chce u toho trošku myslet.. jak říká Ivan.. každá věc má svůj postup.. :wink: Je to jako z babama.. :wink: :lol:
................................................ :-)
Renault Clio S1200
Hyundai sel do sveta
Škoda 120M (okruhová verze) :-)
shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shotik »

IVAN: prosimte rekni me spravnej postup ? ja fakt nevidim jak by to slo jinak ven a zpet dovnitr jinym postupem .

p.s. nerikam ze hyundai zname do puticku protoze otes ho nikdy nedelal tak nadaval na korejce jak spacek ::)))) ja ho jen uklidnoval aby me to nerozflakal ale pak uz sem nadaval taky. )) snad to dneska dopadne dobre ale stejn bych rad vedel ten spravnej postup.

uz sem se tu na to ptal asi pred trema nedelema jak se to meni a nikdo me neprispel do tematu takze sem dotoho sel sam po hlave mno
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
Uživatelský avatar
Kleskojot
**
Příspěvky: 149
Registrován: 21 pro 2006, 02:21
Bydliště: chvaletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kleskojot »

ivane prosim zareaguj i ja chci byt chytrejsi
HYUNDAI coupe 2.0 r.97 zlutasek lepsi nez 120ka))) seru kref
HYUNDAI Lantra 1.6 r.95 opet lepsi nez 120cka)))
shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shotik »

tak panove je to tam a funguje tot jak ma . jen zejtra skaknu na geometrii :)))


omlouvam se hyundai za jeho prokleti :)
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

shotik píše:tak panove je to tam a funguje tot jak ma . jen zejtra skaknu na geometrii :)))


omlouvam se hyundai za jeho prokleti :)
V pohodě hlavně,že pacient nezemřel a operace se zdařila :D
Trocha pošťuchu a jak to jde!!! :shock: :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“