Tuning Sonata Y2 2.0 16V

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: sonata

Příspěvek od Hujer »

Hujer: abychom se vratili k původnimu tématu .. kde mam nafocene ty 2 modely prahu + přední návlek ?? + ceny ??? 8) jakože penize ke dnešnímu dni nemám, ale na fotku se podívat můžu :lol:[/quote]
Ja to nestiham,sem dva a pul tejdne marodil a papal antibiotika a ted pro zmenu 14 zdelaval resty a pomahal clenum v klubu s opravama jejich Hcek.Jo a dneska v 5.30h odjizdim v daly smer Italie na lyze tak PA PAAAAAAAAAAAA! :lol:
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Reklama
 

Uživatelský avatar
skupo2
*
Příspěvky: 29
Registrován: 29 led 2007, 20:44
Bydliště: Benešov u Prahy

Příspěvek od skupo2 »

Tak myslim že tohli by se vám mohlo líbit :) Hlavně Standovi
http://www.sonataspeed.com/members/memb ... mberID=260
Obrázek Obrázek
Sonata Y2 2.0i 16V DOHC
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Hmmm... 318 koní.. tak tomu já říkám tuning ;) :twisted: :twisted:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
StandaK
*
Příspěvky: 30
Registrován: 29 srp 2005, 09:52
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od StandaK »

Koukam ze jsem tu zas chvilku nebyl a tady se rozjela debata jak pendolino :lol: :lol: a na sraz bych moooc rad ale nejak budu tu svoji mrchu rozhejbat nejezdim s ni uz od zari :oops: no a musim se vam pochlubit s dalsim prirustkem do rodiny a tim je dalsi sonata. No proste mi ty auta prirostly k srdci vic nez nejaka skudka bo jina auta. :roll: Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Samy styling kary, kde to berete?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Stando,jestli je kromě té známé černé Sonaty,tvoje i ta stříbrná,tak se s parkováním nemažeš 8) .Usuzuji podle toho,že ta prdlavka od Fordu,co stojí vedle,má stříbrnou barvou vydřené pruhy i přes střechu :shock: . :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
StandaK
*
Příspěvky: 30
Registrován: 29 srp 2005, 09:52
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od StandaK »

Ahoj Borku :D mas pravdu s parkovanim se nemazu, ale kdybych tu Pumu odrel, musel bych si ji opravit, ta taky patri do rodiny a je to velkej milacek moji snoubenky tak pozor 8) Jiste ji to budes muset nejak vysvetlit, precetla si to taky a "prdlavka" se ji nelibi. Rad bych te upozornil ze ta "prdlavka" dela stovku za 6.5 vteriny je to takova šelmička. Ma to chip, kratky prevodovy stupne a 1,7 16V vytlaci 105kW myslim ze se zadny kupe z hyundai klubu nemuze s tou "prdlavkou" srovnat :D :D ale ja jsem a budu vernej a prvzdy pri znacce Hyundai ale zaroven pri svoji snoubence takze asi vite vsichni jak ne???
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

jo puma je dobry delo. Skutecne dobre udelana kara na vlastni platforme. Ne jako tigra od opelu, coz je jen corsa s jinou kastli.
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
StandaK
*
Příspěvky: 30
Registrován: 29 srp 2005, 09:52
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od StandaK »

to ryba : dik za uznani a podporu :D 8)
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Čau Stando,kdybych věděl,že je vaše,tak bych si to nedovolil tak nazvat :oops: .Prdlavka-to jako,že je to pěkné auto(snad to zachráním :oops: u přítelkyně),ale uvnitř malinkaté. :wink:
Jen pro Rybu-ta vlastní platforma je blbost.Každý ví,že je to Fiesta :!: (stejně jako píšeš-Corsa x Tigra),pokud někdo bude tvrdit že ne,tak ať mrkne do jakéhokoliv katalogu nebo přímo dovnitř Pumy :lol: .A Stando,6,5vt :?: -pohupovat se mnou můžeš,ale točit nééééééééé :lol: .S 1,4 motorem-11,9s :roll: ,s nejsilnější 1,7l(92kW)-beru 9,2s-to už není špatné.ˇUž tak toho má ta 1,7l dost,ale dobře ať nežeru s tvým čipem 105kW 8) a s krouťákem 157N.m-pohoupej mě na 8 s a já uvěřím :wink: . :lol: Soused ji má také-1,7l,autíčko živé,ale v zatáčkách je to Fiesta jako vyšitá :oops: .Když se to začalo naklánět a nervózně vrnět,tak se přiznám,že jsem sevřel půlky. :oops: I on uznal,když jsem ho stejnou trasu svezl já,že zatáčky se s Tiburonem dají řezat rychleji a bez kroucení a ustřelování zadku.Ale jinak dobrý,ještě jednou zdravím k Standom. :wink: Doufám,že na sraz přijedeš se svým mafiánským(tím myslím černým,abych neurazil :oops: )vozem. 8)
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

StandaK píše:Ahoj Borku :D mas pravdu s parkovanim se nemazu, ale kdybych tu Pumu odrel, musel bych si ji opravit, ta taky patri do rodiny a je to velkej milacek moji snoubenky tak pozor 8) Jiste ji to budes muset nejak vysvetlit, precetla si to taky a "prdlavka" se ji nelibi. Rad bych te upozornil ze ta "prdlavka" dela stovku za 6.5 vteriny je to takova šelmička. Ma to chip, kratky prevodovy stupne a 1,7 16V vytlaci 105kW myslim ze se zadny kupe z hyundai klubu nemuze s tou "prdlavkou" srovnat :D :D ale ja jsem a budu vernej a prvzdy pri znacce Hyundai ale zaroven pri svoji snoubence takze asi vite vsichni jak ne???
Však počkej až nasadim správný kola a uvidíme :twisted:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

aha tak to jsem zil v omylu. Nicmene jsem s tim jednou jel coby spolujezdec v ty 1,7 a to byl docela hukot :shock: Pravdou je, ze tady v rovine moc zatacek nemame. Da se ovsem uznat, ze fiesta ma lepsi podvozek nez mestska corsa.
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
StandaK
*
Příspěvky: 30
Registrován: 29 srp 2005, 09:52
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od StandaK »

Borku mas pravdu s tou fiestou je to na stejnym podvozku ale ta nase ma sport pruziny i tlumice tak se jako klasicka fiesta nechova. :D Je to trosku v zatackach neohrabane auticko, ale ta accelerace tam proste je :shock: a to se neda ty Pume uprit. :twisted: Priznam se ze jsem trochu zkreslil cas zrychleni , nicmene ji malokdo ujede. Nezapomen ze jsem psal kratka prevodovka to je ten moment kdy se casy zrychleni mezi normalni Pumou a nasi lisi 8)
StandaK
*
Příspěvky: 30
Registrován: 29 srp 2005, 09:52
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od StandaK »

Jo a rad bych podotkl, ze jsme na Hyndai foru :D :D :D tak co je nam do nejakejch Fordu a oplune?? :lol: :lol:
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Je fakt že tahle Puma má brutální zátah v celym spektru otáček, to musim potvrdit, páč sem to párkrát pocejtil na vlastní kůži.. je to dobrá raketka a fakt z našich členů by ji pojeli jen Scoupečkáři s turbínou.. Moje Coupe je moc těžký.. ale zkusíme to, že jo Stando.. jen co bude kára srovnaná a nasadíme ten správnej rozměr pneu ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „SONATA“