demontaz origo autoradia

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
ssendy
*
Příspěvky: 30
Registrován: 01 bře 2007, 20:04

demontaz origo autoradia

Příspěvek od ssendy »

Cau lidicky.Asi to bude znit blbe,ale nevim jak vymontovat origo autoradio.Drzi tam jak pribity.Prosim o radu.Diky
Reklama
 

Roman
*
Příspěvky: 23
Registrován: 03 bře 2006, 21:00

Autoradio

Příspěvek od Roman »

Na vytažení autoradia je potřeba plochý dvojklíč, který se zasune na obě strany a odblokuje jištění v plechovém kaslíku, v případě nouze se dají použít tenké plíšky na obě strany. Většinou se musí před tím sundat plastová obruba. Jestli nemáte žádné zkušenosti a nejste techn. zdatný doporučuji raději někoho sehnat, než něco poškodíte.
Roman
ssendy
*
Příspěvky: 30
Registrován: 01 bře 2007, 20:04

Příspěvek od ssendy »

Ja tam praveze zadnou plastovou obrubu nemam a z boku neni zadny misto na plisky.A zezadu kdyz na radio zatlacim tak se ani nehne
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

No ja myslim, ze origo autoradio je namontovany jinak, nez pres ty plisky ...
Teda alespon ja v lantre jsem to mel jinak ...
Treba pomuze muj navod ....
http://vita-v.blog.cz/0608/navod-na-mon ... -autoradia
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
ssendy
*
Příspěvky: 30
Registrován: 01 bře 2007, 20:04

Příspěvek od ssendy »

Jo dik.Takhle nejak by to mohlo byt.Hned zitra se do toho pustim
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Nemas zac, ale jak pisu, nani to Accent .... Ale treba to bude podobny .... at se ti dari .. :wink:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Při demontáži autorádia Pioneer (součást výbavy při koupi auta) jsem si nevěděl rady, zajel jsem tedy k firmě zabývající se montáží audia a tam jsem se ke svému překvapení dozvěděl, že u Accenta ´05 je nestandartní rozměr "kaslíku", takže je použita pouze levá část rámečku, ve které to rádio drželo. Pro vyjmutí rádia byl ještě "háček" přibroušený pro lepší odjištění pojistky na této levé straně.... Takže máš možná podobný problémek a tvůj dotaz nezní vůbec blbě. Jen bych na tvém místě upřesnil, co máš za auto a který rok výroby :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
ssendy
*
Příspěvky: 30
Registrován: 01 bře 2007, 20:04

Příspěvek od ssendy »

Mam Accenta 1.5 rv.95.Uz se mi to podarilo.Ale je tam pristup jak k penezum :lol:
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

No vidíš, šikovnej kluk :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

To ssendy: A kdyz si ten typ auta das jeste do podpisu, tak to bude uplna parada ... :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Big Fear
*
Příspěvky: 39
Registrován: 24 bře 2007, 20:15
Bydliště: Náchod, Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Big Fear »

Chlapi, ja mam taky problem s tim radiem. Teda to uz se mi podarilo nejakym zpusobem vykuchnout,ale tedka mi tam nechce drzet ten cerny ramecek, co na nem drzi ovladani topeni atd. Jsou tam nahore takovy capliky a dole jsou dva sroubky v popelniku.. Nebo tam ma byt jeste nejaky sroubek ktery me tam chybi?? Je to Accent 96 1.3 12V :-)
Mam to auto od soboty, tak se zatim seznamujeme :-)
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Nejsem si jist, ale mám zato že origo rádio je jištěno zezadu šroubem. Je zapotřebí sundat celý středový plastový panel. Někde se to tu už řešilo :roll:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

origo radio je spredu prisrubovane k palubovke 4ma srubkami....ked si daval ten ramecek dole vsimni si ze tie caplicky maju pokial nesli vsetky dole take kovove hovadiny pokial ti spadli tak vylov a daj ich spet na tie caplicky potom ti to bude drzat v pohode tak jak ma....a ja som tam ten plechovy ramcek od noveho radia ani nedal...drzi tam silou vuole ale tak k pioneerom bol taky doraz co sa zozadu nasrubuje a ten drzi o plastovy kryt co je tam za tym a radio lezi na tej pryzovej podpere co na nej lezalo stare radio:) a este spredu tlaci ten ramecek do toho takze drzi ako tak...ani cez vecsi hrbol nevyskoci....uz si asi zvyklo...ale to radio povodne co bolo je o nieco vecsie ako tie nove radia a tak zhora mam asi tak jeden dva milimetre medzeru ale to nie je vidno takze to ani neriesim inak som sa dakus nadrel kym som ten stredovy panel vydloubnul....bal som sa ze ho zlomim ale podarilo sa len sa nebolo treba bat...len kym som ho zase odklopil to som musel dat dole to tiahlo a ten navod co tu bol bol dost neadekvatny ze nejake styri tiahla trebalo odpojit....hovno jedno tiahlo som odpojil a islo to v pohode... :D inak...ludia neviete ovladanie klimi a vetracieho okruhu ci vnutorny alebo vonkajsi idu k tomu jak keby trubice....to mozem odpojit alebo na mna nieco vystriekne z toho ? ja som sa to bal odpojit aby som daco nedobabral...toto jedno ked mi poradite tak bude fasa :)
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Big Fear
*
Příspěvky: 39
Registrován: 24 bře 2007, 20:15
Bydliště: Náchod, Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Big Fear »

Dik chlapaci za radu. Dneska jsem to dodelal a docela jsou u toho nepekne nadaval.. ty plechovy capky co drzej ten panel z ovladanim topeni nejdou nikde sehnat a vubec tam nedrzej.. Musel jsem je tam zatavit, ale nastesti to drzi :D Jeste jednou dikas...
Uživatelský avatar
Kubin
**
Příspěvky: 139
Registrován: 20 dub 2005, 19:50
Bydliště: Kostelec n. Č. lesy

Příspěvek od Kubin »

ahoj, začínám uvažovat o koupi nového rádia, neb původní, sony, ještě na kazety už mi příjde nedostačující a nedávno vypadlo pár čudlíků, takže pro oko nic moc lahodícího, tudíš by mě zajímalo jak je tu u accenta rv.02 , řekl bych že to mají stejné řady od 00 až 05?! díky

Obrázek
Hyundai Accent 1.5 Clean Silver
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“