Mne sa zdaju wr3 tichsie ako letne primacy3 a celkom som s nimi spokojnykyrmon píše:s wr3 docela snad i jo, to spíš ty letitý W už docela strácej, hlavně v hlubokým sněhu.. a vzhledem k tomu, že je mám na zadku, tak to umí auto hezky roztancovat. Na druhou stranu tahle kombinace je tišší než moje letnáky od hankook..
Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)
Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři
Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)
Hyundai i30, 1,4 T-GDI STYLE + 7DCT+Safety pack+Style Pack - 5/2017 - ???
Hyundai 130, 1,4i CVVT 2/2012 - 2017 predané
Škoda Fabia sedan 1,4 atmo 2002 - 2012 predané
Škoda 120L 1982 - 2002 predané
Hyundai 130, 1,4i CVVT 2/2012 - 2017 predané
Škoda Fabia sedan 1,4 atmo 2002 - 2012 predané
Škoda 120L 1982 - 2002 predané
- Reklama
- Mr. HYUNDAI
- *******
- Příspěvky: 11811
- Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
- Bydliště: Lázně Toušeň
Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)
Cokoliv je tišší než Primacy 3!
27. (FORD 2.) Kuga Active X PHEV
26. (FORD 1.) Explorer
26. (FORD 1.) Explorer
Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)
No ešte rok a pôjdu do ......Mr. HYUNDAI píše:Cokoliv je tišší než Primacy 3!
Hyundai i30, 1,4 T-GDI STYLE + 7DCT+Safety pack+Style Pack - 5/2017 - ???
Hyundai 130, 1,4i CVVT 2/2012 - 2017 predané
Škoda Fabia sedan 1,4 atmo 2002 - 2012 predané
Škoda 120L 1982 - 2002 predané
Hyundai 130, 1,4i CVVT 2/2012 - 2017 predané
Škoda Fabia sedan 1,4 atmo 2002 - 2012 predané
Škoda 120L 1982 - 2002 predané
Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)
Mě tu nic nezasíráte... takže v pohodě 
Tady už nic nového už nebude
Tady už nic nového už nebude
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ
Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
- Mr. HYUNDAI
- *******
- Příspěvky: 11811
- Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
- Bydliště: Lázně Toušeň
Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)
Jak nic nového nebude? Nemáš v plánu vylepšování chalupy
?
27. (FORD 2.) Kuga Active X PHEV
26. (FORD 1.) Explorer
26. (FORD 1.) Explorer
Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)
... uvidíme co letos bude nebo nebude... 
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ
Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)
...tak snad vime co bude urcite neeee?
Kdy ocekavas termin, aby nedoslo k vypadkum, jako loni
Kdy ocekavas termin, aby nedoslo k vypadkum, jako loni
VW Passat Variant B8 2020 110kW TDI EVO
Hyundai i30 kombi 1.6 GDI Czech Edition Festival (08/2016 - 4/2023) :(
Ford Mondeo 2004 2.0 TDCI Ghia 5dv (UK)
Fiat Stilo 1.6 16V 5dv / 1.9 JTD 3dv (UK) / MW 1.6 16V (ČR)
Fiat Punto 1.2 8V 3dv (UK)
Hyundai i30 kombi 1.6 GDI Czech Edition Festival (08/2016 - 4/2023) :(
Ford Mondeo 2004 2.0 TDCI Ghia 5dv (UK)
Fiat Stilo 1.6 16V 5dv / 1.9 JTD 3dv (UK) / MW 1.6 16V (ČR)
Fiat Punto 1.2 8V 3dv (UK)
Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)
Shawte, abych řekl pravdu, tak zatím nevím a vůbec jsem nad tím nepřemýšlel...
uvidíme...
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ
Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
- Mr. HYUNDAI
- *******
- Příspěvky: 11811
- Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
- Bydliště: Lázně Toušeň
Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)
Jsem rád, že jsi se ozval, už jsem o Tebe začínal mít obavy
.
27. (FORD 2.) Kuga Active X PHEV
26. (FORD 1.) Explorer
26. (FORD 1.) Explorer
Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)
Jsem v pohode 
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ
Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)
Jak jsi spokojen s Matadory,tedy pokud na nich jezdíš
Jestli Myšák nechrápe v garáži a huntuje se služební Kyják
Já si opět teď za posledních 14dnů opět lebedil,jak jsou dobré i s necelými 6mm
Já si opět teď za posledních 14dnů opět lebedil,jak jsou dobré i s necelými 6mm
CUPRA Formentor 1,5TSI, 110kW- 2023 matná petroleum
7,1l/100km
Aktuálně 90350 km
Olej: Ravenol 0W-20
palivo: Převážně EO N95,pokud možno bez biosložky, nebo prémiové paliva.
7,1l/100km
Aktuálně 90350 km
Olej: Ravenol 0W-20
palivo: Převážně EO N95,pokud možno bez biosložky, nebo prémiové paliva.
- Mr. HYUNDAI
- *******
- Příspěvky: 11811
- Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
- Bydliště: Lázně Toušeň
Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)
Jak si lebedí Pavel nevím, ale já jsem z nich na Karkulce nadšený stejně jako loni na Karamelce
.
27. (FORD 2.) Kuga Active X PHEV
26. (FORD 1.) Explorer
26. (FORD 1.) Explorer
Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)
Jsem rád,že nejsem sám
Za ty peníze-super výrobek
Doufám,že to zase nějaký ekoterorista něčím nezprasí

Doufám,že to zase nějaký ekoterorista něčím nezprasí
CUPRA Formentor 1,5TSI, 110kW- 2023 matná petroleum
7,1l/100km
Aktuálně 90350 km
Olej: Ravenol 0W-20
palivo: Převážně EO N95,pokud možno bez biosložky, nebo prémiové paliva.
7,1l/100km
Aktuálně 90350 km
Olej: Ravenol 0W-20
palivo: Převážně EO N95,pokud možno bez biosložky, nebo prémiové paliva.
Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)
Jak vam ty Matadory jezdi na morku rekneme v +2 stupnich? Klouzeou jako vetsina zimaku? Ty moje Savy hrabou jeste ve 30ti.
VW Passat Variant B8 2020 110kW TDI EVO
Hyundai i30 kombi 1.6 GDI Czech Edition Festival (08/2016 - 4/2023) :(
Ford Mondeo 2004 2.0 TDCI Ghia 5dv (UK)
Fiat Stilo 1.6 16V 5dv / 1.9 JTD 3dv (UK) / MW 1.6 16V (ČR)
Fiat Punto 1.2 8V 3dv (UK)
Hyundai i30 kombi 1.6 GDI Czech Edition Festival (08/2016 - 4/2023) :(
Ford Mondeo 2004 2.0 TDCI Ghia 5dv (UK)
Fiat Stilo 1.6 16V 5dv / 1.9 JTD 3dv (UK) / MW 1.6 16V (ČR)
Fiat Punto 1.2 8V 3dv (UK)
- Axel.Foley
- *******
- Příspěvky: 20897
- Registrován: 07 zář 2011, 00:02
- Bydliště: Olomouc
Re: Vorlajzův Myšák - i30 combi GDI cashBee ;)
Obávám se, že na morku budou klouzat všechny pneu
Promiň, musel jsem si rýpnout
Promiň, musel jsem si rýpnout
CUPRA Formentor 1,5 TSi DSG
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno