Lantra z 0 na 100,za kolik???

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

nejak ten soft prekopirovat do ostatnich lanter ;) jako myslim nastaveni RJ
16v
Jiřa
Reklama
 

Uživatelský avatar
kopir
Moderátor
Příspěvky: 207
Registrován: 22 črc 2006, 16:40
Bydliště: Senica-SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kopir »

MIREC / kde sa dá nájst dáky soft do mojho autíčka ? Mám kamoša čo má fi. na chiptuning, keby som mu dal soft na moj typ vozidla, stačilo by to len načipovat a hotovo :wink: Alebo je v tom i dáky iný problém ? Tvrdil mi, že každé načipovanie musí byť robené presne podľa toho čipu, čo tam mám, iba sa zmenia hodnoty.......hmm
Obrázek
Chrysler pt cruiser 2,0 16V
Hyundai Lantra combi 1,6 16V GLS G4CR/84kw-predané
Hyundai Lantra 1,5 GLSi -predané
Uživatelský avatar
Tommas33
**
Příspěvky: 475
Registrován: 03 pro 2006, 09:51
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommas33 »

Vita píše:Me to dela za nejakych 10 s.
To já se na vás v Mimoni budu asi jen dívat,protože moje Sonata má udáváno nějakých 13s.Předen prohraný souboj. :(
Accent 1.3 12v 97:Láska se kterou jsem se těžce loučil.Sonata 2.0 16v už taky minulost...nyní Škoda felicia combi 1.9 d provoz na eko naftu 1.30kc km...Citroen xantia 2.0HDi
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

proste pokud sou ty motory a modely shodny tak staci ten jeden soft prekopirovat do druhyho modelu a hotovo,nevim to jako na stopro a nechcu se hadat ale melo by to tak bejt 16v
Jiřa
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Udělal jsem si testík a 0-100 za 12s. Pro mě úplně dostačující s kombajnem.
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

kopir píše:MIREC / kde sa dá nájst dáky soft do mojho autíčka ? Mám kamoša čo má fi. na chiptuning, keby som mu dal soft na moj typ vozidla, stačilo by to len načipovat a hotovo :wink: Alebo je v tom i dáky iný problém ? Tvrdil mi, že každé načipovanie musí byť robené presne podľa toho čipu, čo tam mám, iba sa zmenia hodnoty.......hmm
Takto neviem ako to je presne....ale....ak ma kamarat firmu tak musi mat aj mapy predsa nie ? firmy ktore to robia si bud zohnali uz vytunenu mapu alebo to tunia rucne...ze upravuju mapu za chodu a skusaju to na dyne a dalej...niektorym autam (myslim ze tym starsim) sa mapa len prepisuje...niektorym sa dava novy chip a nasledne do neho sa pali mapa....neviem nie som v tom odbornik ale urcite bude nieco na webe....ale ked nasporim na programovatelne ECU a budem mat odvahu asi sa pustim aj do tohto :) jedna australska firma ponuka ECU za nejakych 25tisic Microtech
len si musim nastudovat ze co kde preco naco a zaco :)
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Technická sekce“