Reset autorádia

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
H Style
*
Příspěvky: 21
Registrován: 05 říj 2018, 13:23

Reset autorádia

Příspěvek od H Style »

Dobrý den, aktualizoval jsem v rádiu loga stanic a omylem jsem spustil aktualizaci systému rádia přes USB a od té doby mám rádio "seklé", stále se tam dokola opakuje hláška o aktualizaci systému a nic jiného nefunguje, nejde klasicky spustit rádio, navigace, prostě nic ...., pokus smáčknu reset tlačítko, tak se rádio jen vypne a pak zase naběhne hláška o aktualizaci ..., poradí někdo ? odpojit baterku na nějakou dobu ??
I30 18 WG 1,4T-GDI MT STYLE NAV GO
Platinum Silver
Reklama
 

Uživatelský avatar
Gyngy
**
Příspěvky: 368
Registrován: 06 led 2018, 00:31
Bydliště: Praha

Re: Reset autorádia

Příspěvek od Gyngy »

Ahoj,
mozno trivialna otazka, ale vytiahol si z USB flashku?

Ak ano, jeste muzes vytahnout a vlozit SD kartu - to by taky melo rebootovat jednotku.
Hyundai Tucson, 1.6 T-GDI, FWD, 2017
H Style
*
Příspěvky: 21
Registrován: 05 říj 2018, 13:23

Re: Reset autorádia

Příspěvek od H Style »

Ano, USB disk jsem vytáhl a dal zpět, rovněž sd kartu, nic nepomohlo. Na obojím nahrána aktualizace systému.
I30 18 WG 1,4T-GDI MT STYLE NAV GO
Platinum Silver
saaagaaa
Příspěvky: 3
Registrován: 05 úno 2020, 13:51

Re: Reset autorádia

Příspěvek od saaagaaa »

Jak jsi to vyresil? Mam stejny problem
H Style
*
Příspěvky: 21
Registrován: 05 říj 2018, 13:23

Re: Reset autorádia

Příspěvek od H Style »

autorádio mi v rámci reklamace zdarma vyměnili, ale bohužel ...... druhý den ráno se nerozsvítil display, ten začne reagovat až po zahřátí cca patnácti minutovou jízdou a použitím reset tlačítka ...., poslal jsem jim video, jak se rádio chová, ihned se mi omluvili a objednali nové bez toho, abych jim to předváděl v servisu ......., každým dnem mě mají pozvat na další výměnu nového rádia
I30 18 WG 1,4T-GDI MT STYLE NAV GO
Platinum Silver
saaagaaa
Příspěvky: 3
Registrován: 05 úno 2020, 13:51

Re: Reset autorádia

Příspěvek od saaagaaa »

Mně vyskoci informace, ze radio je v emergency modu s nabidkou instalace ci cancelu, kdyz cancel, tak se zrestartuje a je tam stejna nabidka a kdyz instal, tak to napise, ze nejsou soubory a zpet na nabidku instal ci cancel.....
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Elektronika“