Co koupit za repráky

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kubin
**
Příspěvky: 139
Registrován: 20 dub 2005, 19:50
Bydliště: Kostelec n. Č. lesy

Příspěvek od Kubin »

Profi zástavby, ale i repra dělá pro hyundaie Alpine, problém je v tom že je to fakt drahý, ale fakt kvalitní :wink:
Hyundai Accent 1.5 Clean Silver
Reklama
 

Conan
*
Příspěvky: 95
Registrován: 13 dub 2005, 15:33
Bydliště: kousek od Úval u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conan »

Koukni na do fóra na www.autohificlub.cz , tam ti toho nabídnou dost, ale napiš kolik na to máš peněz. Aby to hrálo "okolo auta", tak to už musíš dokoupit i zesilovače.
Levný a kvalitní reporduktory jsou Helix Blue 52 nebo 62 (13 nebo 16 tky průměr) -> www.sekin.cz . Stojí do 2.500 Kč.
Naposledy upravil(a) Conan dne 22 zář 2005, 09:16, celkem upraveno 1 x.
Měl jsem tři roky Hyundai Coupe 2.0i, 1. generace ...

Nyní mám:
Volvo XC 90 2.5T AWD, (154kW, MY 2005, LPG 14,5L / 100km)
Bylo:
Volvo V40 T4 (r.v. 1998)
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2044
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Příspěvek od milosh »

helix blue 52 budu o vikendu montovat do svyho korejce, staly 1750,- a reference dost dobry, tak uvidime :wink:
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2044
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Příspěvek od milosh »

Tak tady je neco malo fotek, pak sepisu nejaky clanecek na nexiaclub, kde jich bude vic, at taky jeste mam cim prekvapit :)

Jak rikam, delal jsem toto poprve a tak to mozna neni uplne koser. Matros je tappajomat, jen lepsi verze nez ten "obycejny".

Chtel jsem dat repro do leveho dolniho rohu, ale zaprve tam byla prilis mala dira a zadruhe bych nemohl otacet klickou - vyhoda aut, co maji okna na elektriku. Nakonec jsem tedy dal repro k rameni :lol:

HRAJE TO JAK SVINE, NAHLAS A KVALITNE !!!!!! :lol: :lol:

Obrázek

Obrázek
Conan
*
Příspěvky: 95
Registrován: 13 dub 2005, 15:33
Bydliště: kousek od Úval u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conan »

Jedna rada, měl si zalepit tím Tappajomatem i ty otvory, prostě tam udělat "desku".
Měl jsem tři roky Hyundai Coupe 2.0i, 1. generace ...

Nyní mám:
Volvo XC 90 2.5T AWD, (154kW, MY 2005, LPG 14,5L / 100km)
Bylo:
Volvo V40 T4 (r.v. 1998)
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2044
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Příspěvek od milosh »

Conan píše:Jedna rada, měl si zalepit tím Tappajomatem i ty otvory, prostě tam udělat "desku".
vim, uz se na tom pracuje :wink:
Mydloch

Příspěvek od Mydloch »

U nás na vsi jezdí velká dodávka,na střeše má přidělanej tlampač do kterýho řvou brááámbóóórýýýýý a je to slyšet fakt dost 8).kdyby tam řvali tuc tuc tuc je to hustý,obdiv zaručen :shock:
Uživatelský avatar
HJugo
*
Příspěvky: 89
Registrován: 20 zář 2005, 14:33
Bydliště: Šaľa, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Vela muziky za co najmenej penazi pre Accent!!!!

Příspěvek od HJugo »

Ak chcete do Accenta za co najmenej penazi a bez uprav dobru muziku, tak odporucam SinusLive dopredu 13iL (teraz dakeSli alebo tak dako) a dozadu 13i. Zvuk je velmi cisty a tych basov na tie krpate 13 je az az (myslim tym dostatocne basuju). S povodnymi reprakmi (zvuk ako z telefonu) sa neda ani porovnavat. Objednal som to z www.sinuslive.com a vyslo ma to 2130 Kc.
Hyundai Accent 1,3 12V '04, H&R, BitPower Technology, 195/50R15 Rainsport1 (plechace R15 6J), K&N in Box, NGK Iridium IX
Conan
*
Příspěvky: 95
Registrován: 13 dub 2005, 15:33
Bydliště: kousek od Úval u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conan »

Nerad kazím první dojem ze SinuLive 13iL, ale za cenu kolem 2.000Kč seženete lepší reproduktory, velmi dobré jsou Helix Blue 52.

Sám jsem kdysi dávno (cca 1999 ?) přešel z nějakých koaxiálů Kenwood ve Felícii na Sinus Live 13iL a byl jsem nesmírně potěšen z kvality.
Časem ale přišlo vystřízlivění a Sinus Live 13/16 iL se dají definovat jako repro s agresivními výškami (i když na výhybce nastavíte útlum -5,5dB, to jim trochu pomůže) a chybějícími střeby, basy jsou celkem dobré.
Měl jsem tři roky Hyundai Coupe 2.0i, 1. generace ...

Nyní mám:
Volvo XC 90 2.5T AWD, (154kW, MY 2005, LPG 14,5L / 100km)
Bylo:
Volvo V40 T4 (r.v. 1998)
xmrak
**
Příspěvky: 363
Registrován: 24 bře 2006, 12:38
Bydliště: Hořovicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmrak »

Pozor : dávejte si pozor ná výstupní hodnoty vašeho autoradia, měly by se schodovat s parametry repra nebo vstupu zesilovače a to hlavně Citlivost dB.
Pokud bude velkej rozdíl mezi těmito hodnoty tak vám budou reproduktory značně zkreslovat.
Hyundai Getz 1,3/63kw cvvt Elegance 5HB Tundra Green
Mercedes Benz class G 2.9tdi rv.89 + facelift 2005
Daewo Nexia 1.5i 8V rv.92
R.I.P - Honda Civic původně 1,5/66kw
R.I.P - Fiat 126p (polski)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Mydloch píše:U nás na vsi jezdí velká dodávka,na střeše má přidělanej tlampač do kterýho řvou brááámbóóórýýýýý a je to slyšet fakt dost 8).kdyby tam řvali tuc tuc tuc je to hustý,obdiv zaručen :shock:
nejsi vodnekud z ceskolipska? :) pac tady ty braboooryyy jezdej taky skoro porad a nekdy to fakt umi zahrat u srdce ten jejich rev :lol:
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

no ja mam celu zostavu pioneer dvojpasmove 13ky vpredu a ovaly 3pasmove vzadu a hra to dost dobre....len mi blika radio ked basuju tie ovaly :D ale to vidno len v noci a to len tak trosku rozmyslam jak napojit zosik lebo nemam ani paru ze jak ho zapojit... :) takze asi pojdem daco vygooglit :D
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“