Android Auto

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
3bit
**
Příspěvky: 304
Registrován: 04 úno 2018, 15:14
Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Android Auto

Příspěvek od 3bit »

O.K. tak to zkusím přeinstalovat. Jenom mě to zarazilo, protože teď sem 1,5 týdne v aute nebyl.
Škoda Fabia 3 combi
Kona 1.0 T-GDI; Best Of Kona; Acid Yellow; 01/2018 - prodáno
Reklama
 

Superstrelo
Příspěvky: 2
Registrován: 15 kvě 2020, 19:11

Re: Android Auto

Příspěvek od Superstrelo »

Zdar chlapi,
mám dotaz jak jste na tom s telefony xiaomi a AA. Konkrétně xiaomi redmi note 8 pro (auto Tuscon). Mám problém, že jsem vyzkoušel asi 3 kabely a ani s jedním se mi nedaří stabilně připojit. Huawei funguje bez problémů. Je to problém kabelů nebo telefonu?
Díky za postřehy.
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Android Auto

Příspěvek od Stringo »

99% kabel. Mám Redmi Note 7, manželka Redmi Note 8T a oba na AA fungují v i30.
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Superstrelo
Příspěvky: 2
Registrován: 15 kvě 2020, 19:11

Re: Android Auto

Příspěvek od Superstrelo »

Kabelem to asi nebude, dneska mi přišel nový kabel (kvalitní Belkin) a žádný posun. V telefonu je něco špatně. Stále problikava tabulka použití usb. Nemáte nějaký tip co nastavit v telefonu.
Díky
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Android Auto

Příspěvek od Stringo »

Připoj telefon k USB a jdi do: Nastavení - Připojení a sdílení - Připojení přes USB, tam by mělo být něco ve volbách. Potom je ještě nastavení přístupu USB ve vývojářském režimu. Jdi do Nastavení - O telefonu - ťukej na řádek Verze sestavení / u Xiaomi je to Verze MIUI až ti to napíše že jsi vývojář, potom z toho vyjeď a je to Nastavení - Další nastavení - Možnosti pro vývojáře - Výchozí konfigurace USB - v tom jsou volby a mělo by tam být zvoleno Přenos souborů. Možná ti to blokuje nějaká aplikace na pozadí :-k
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
zmt
Příspěvky: 3
Registrován: 04 kvě 2020, 17:38

Re: Android Auto

Příspěvek od zmt »

Ahoj, mě od prosince nešel spustit AA od verze 5 (verze 4 běhala OK) na Samsung A50 (android9), auto neustále psalo, že telefon neodpovídá (změna kabelu nepomohla).

Docela jsem spoléhal na aktualizaci telefonu na Android 10 a stále nic (AA normálně funguje, instalováno jako skrze "fake" US účet).

Nicméně vymazal jsem cache aplikace AA + všechny aktualizace, a znovu nechal aktualizovat AA dále jsem nainstaloval z apkmirroru Android Auto pro obrazovky telefonu (Android Auto for phone screens 1.1) a pak velmi rychle :lol: (po několika pokusech, než apka po připojení auta spadla) v nastavení / připojení auta přidal i30 a najednou se to chytlo a od té doby běží :D/

... třeba to někomu pomůže
szkandi
Příspěvky: 3
Registrován: 02 čer 2020, 20:37

Re: Android Auto

Příspěvek od szkandi »

prosím o pomoc

kámoš má Fastback 01/2020 a k tomu Lenovo S5 (Android 8.1), bluetooth volání jsme spojili okamžitě ale s AA máme problém

Kabel by měl být v pořádku, vyzkoušeno několik, AA instalováno z apk archívu, různé verze (poslední z 20.5.20200) a v telefonu beží krásně

Hyundai však hlásí po zastrčení kabelu: Nelze navázat spojení s android auto. Zaparkujte a zkontrolujte si telefon.

Nesetkal se s tímto již někdo z vás? Děkuji

error:
Obrázek

verze:
Obrázek
Uživatelský avatar
3bit
**
Příspěvky: 304
Registrován: 04 úno 2018, 15:14
Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Android Auto

Příspěvek od 3bit »

Myslim, že když tohle píše tak to v tu chvíli musíš potvrdit v telefonu.
Škoda Fabia 3 combi
Kona 1.0 T-GDI; Best Of Kona; Acid Yellow; 01/2018 - prodáno
szkandi
Příspěvky: 3
Registrován: 02 čer 2020, 20:37

Re: Android Auto

Příspěvek od szkandi »

V telefonu nic nevyskoci, nic tam na potvrzení není.
Aplikace běží v pořádku... nikde žádné oznámení o potvrzení nebo tak. Nevím, začínám být zoufalý.
shadow
Příspěvky: 1
Registrován: 28 kvě 2020, 09:42

Re: Android Auto

Příspěvek od shadow »

Mám úplně stejný problém. Propojení nefunguje a žádné potvrzení v telefonu nevyskočí. Ještě vyzkouším jiný kabel a pak už vážně nevím.
sud
**
Příspěvky: 215
Registrován: 01 kvě 2020, 12:07
Bydliště: SVK

Re: Android Auto

Příspěvek od sud »

ahojte, mne pomohlo odinstalovat aplikaciu, najst na nete predchadzajucu verziu pre dany android a typ procesora a funguje to
i30 Combi FAMILY; vyrobene 3/2020; 1.4T-GDI
szkandi
Příspěvky: 3
Registrován: 02 čer 2020, 20:37

Re: Android Auto

Příspěvek od szkandi »

muzes mi prosim poradit, jakou verzi by jsi vybral pro Lenovo S5 ?
ja zkousel snad uz vse z https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/

Lenovo S5 - procesor Snapdragon 636 + Android 8.1

dekuji
Haberas
*
Příspěvky: 72
Registrován: 11 úno 2013, 15:19

Re: Android Auto

Příspěvek od Haberas »

szkandi píše: 02 čer 2020, 21:22 verze:
Obrázek
Když koukám na tu verzi SW, FW. Máte prosím zkušenosti, jak často :hyu: něco takového aktualizuje a kde sehnat aktualizaci?:)
Hyundai Tucson 1.6 CRDI / 100kW DCT (05/2020 - )
Hyundai i30CW 1.6 CVVT/88kW (03/2013 - )
Citroen C4 1.6 HDI/68kW (02/2012 - 04/2020)
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Android Auto

Příspěvek od Stringo »

Odpověď na AA:
Musíš si do telefonu nainstalovat aplikaci DROID INFO, po instalaci na druhé záložce SYSTÉM v řádku s názvem INSTRUKCE zjistíš konkrétní typ procesoru. Já mám např. ve svém Redmi Note 7 - arm64-v8a a podle toho je třeba stáhnout správnou verzi AA.

Důležité je před odinstalací AA v mobilu smazat veškerá data a paměť aplikace, potom až odinstalovat. Potom restartovat telefon a nainstalovat správný AA. Kabelem to může být taky, ideálně vyzkoušet s originálním kabelem, který by měl být jistotou, že to kabelem není.

Po instalaci AA doporučuji poprvé zapnout v telefonu (nic nenastavovat, jen zapnout a vypnout). Potom jít do auta a spojit kabelem. Mělo by se načíst USB (bez ohledu na AA) a telefon by se měl začít nabíjet. Pokud toto nastane, tak odemknout připojený telefon a spustit AA na rádiu - měl by se automaticky zapnout v telefonu (pokud se sám v telefonu nespustí, tak ho v telefonu spusť sám) a chtít první povolení a nastavení, tam je třeba povolit vše, na co se zeptá - je tam správce na pozadí a potom přístupy k informacím.

Odpověď na aktualizaci:
Aktualizace jsou jednou za rok v prvním čtvrtletí, dělá je po dobu 10 let autorizák při garančních prohlídkách (mě se na to vysrali, tak si to dělám sám a i do servisu už budu jezdit jinam = břídilové v autorizáku) zdarma, potom za poplatek tuším 4000kč :-k [-X

Návod na to, jak aktualizovat velkou navigaci LG5.gen a kde stáhnout potřebné soubory je tady: https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... 42#p578642

PS: jestli máš jiné rádio, musíš si najít informace, jestli je to stejné, nebo ne... :!:
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Android Auto

Příspěvek od Stringo »

Tady je přehled jednotek, podle toho asi nerozdělují navi a obyčejné systémy, resp.asi můžeš použít to samé, co já u svojí navigace (tedy podle obrázku tipuji, že máš 8" systém bez navigace), v tom případě nestahuješ z odkazu mapy, ale jen soft :wink:

https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... 56#p550856
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Elektronika“