Noví členové....

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Chlapci vítejte mezi námi! A ať vám to lítá jako nám všem :twisted: :twisted: :twisted:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Reklama
 

Uživatelský avatar
jrtrain
*
Příspěvky: 22
Registrován: 14 úno 2007, 08:49
Bydliště: Cheb

novej Poník

Příspěvek od jrtrain »

Ahoj všem, jsem čerstvým majitelem Hyundai Pony GLS 1,5i (1993 5dveř.) Je mi 36 a jsem z Chebu. Trochu jsem váhal, zda se vůbec registrovat, mým koníčkem přeci jen auto není :wink: Taky poníkářů tu asi moc není, alespon tu nejsou tolik vidět :wink: , tak doufám, že tu nějakého potkám - mimochodem, pokud někdo z poníkářů má zájem, mám original návod k obsluze (německy).
Jirka
Hyundai Pony GLS 1,5i ´93
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Vitejte mezi námi hoši, ať Vám to lítá bez poruch.
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
Banjo
*
Příspěvky: 41
Registrován: 22 pro 2006, 10:55
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: novej Poník

Příspěvek od Banjo »

jrtrain píše:Ahoj všem, jsem čerstvým majitelem Hyundai Pony GLS 1,5i (1993 5dveř.) Je mi 36 a jsem z Chebu. Trochu jsem váhal, zda se vůbec registrovat, mým koníčkem přeci jen auto není :wink: Taky poníkářů tu asi moc není, alespon tu nejsou tolik vidět :wink: , tak doufám, že tu nějakého potkám - mimochodem, pokud někdo z poníkářů má zájem, mám original návod k obsluze (německy).
Jirka
Tak on Poník je v podstatě Accentík, takže jsme vlastně kolegové...
Taky vítám do klubu :-)
Accent CRDi 1,5 2002
Uživatelský avatar
alexis
Příspěvky: 5
Registrován: 21 úno 2007, 12:38

Zdravím zo Slovenska

Příspěvek od alexis »

som tu úplne nová, všetko sa to začalo ešte v roku 1991, kedy som víťazoslavne odišla z predajne s novočičkým S-coupe.... krásnym, červeným so striebornými lištami...prečo som tu opäť? Pretože som sa rozhodla autíčko predať v roku 1996, minulý rok som ho však našla opustené po malom ťukanci z predu napredaj... neviem ako sa to stalo ale mám ho späť, proste moja láska k nemu pretrvávala. Tak a mám postarané o zábavku... :lol:
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Re: Zdravím zo Slovenska

Příspěvek od Jirka »

alexis píše:som tu úplne nová, všetko sa to začalo ešte v roku 1991, kedy som víťazoslavne odišla z predajne s novočičkým S-coupe.... krásnym, červeným so striebornými lištami...prečo som tu opäť? Pretože som sa rozhodla autíčko predať v roku 1996, minulý rok som ho však našla opustené po malom ťukanci z predu napredaj... neviem ako sa to stalo ale mám ho späť, proste moja láska k nemu pretrvávala. Tak a mám postarané o zábavku... :lol:
Tomu se říká láska jako trám. Jinak vítej u týhle super bandy lidí. :roll:
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Buď vítána, zachránkyně /-/yundaiů :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Toteda koukám láska jako trám a ještě na pokračování :-) Kolik to autíčko stálo jako nový?
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
alexis
Příspěvky: 5
Registrován: 21 úno 2007, 12:38

Vsetkym......

Příspěvek od alexis »

velmi pekne dakujem za privitanie, este stale mi vsak neprislo ako sa mi to stalo.....
Yurii: auticko vtedy stalo 371.000,- korun slovenskych alebo ceskoslovenskych... :wink: nie je to GT ale tie peniazky bolo hodne. Dnes vsak chodim po zahrade a pozeram sa ako to chudatko este stale nema predne reflaktory, ma pokrcenu kapotu a trosku uz poskodeny lak, teraz neviem, ci ho nastriekat cely, mam problem aj s reflektormi na Slovensku proste neexistuju alebo su priamo na objednavku v Hyundai ale radsej ani nepoviem cenu.... Ked vsak na mna potom pozrie tymi ockami urcite zotrva v nasej garazi.... :lol: :lol: a ubehne par kilometrov :P
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Re: Vsetkym......

Příspěvek od Jirka »

alexis píše:velmi pekne dakujem za privitanie, este stale mi vsak neprislo ako sa mi to stalo.....
Yurii: auticko vtedy stalo 371.000,- korun slovenskych alebo ceskoslovenskych... :wink: nie je to GT ale tie peniazky bolo hodne. Dnes vsak chodim po zahrade a pozeram sa ako to chudatko este stale nema predne reflaktory, ma pokrcenu kapotu a trosku uz poskodeny lak, teraz neviem, ci ho nastriekat cely, mam problem aj s reflektormi na Slovensku proste neexistuju alebo su priamo na objednavku v Hyundai ale radsej ani nepoviem cenu.... Ked vsak na mna potom pozrie tymi ockami urcite zotrva v nasej garazi.... :lol: :lol: a ubehne par kilometrov :P
Zkus dát do sekce koupím inzerát, pár kluků tu náhradní díly na Scoupe má, tak třeba ti pomůžou :wink:
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Palkac
*
Příspěvky: 15
Registrován: 16 led 2007, 14:09

Příspěvek od Palkac »

Ahoj Vsem, i ja jsem zde novy. Jmenuji se Michal, je mi 32 a v lednu jsem si koupil ojetou Elantru, ktera byla dovezena z Nemecka a proto ma i jednu zvlastnost, jedna se o 1,6 GLS s automatickou prevodovkou.
Zatim jsem 105% nadsen :-)
Elantra 1,6 GLS, 2001
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Tak mezi námi vítej :wink:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Automat je super volba...:) vitaaaaj.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2072
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Příspěvek od milosh »

Palkac píše:Ahoj Vsem, i ja jsem zde novy. Jmenuji se Michal, je mi 32 a v lednu jsem si koupil ojetou Elantru, ktera byla dovezena z Nemecka a proto ma i jednu zvlastnost, jedna se o 1,6 GLS s automatickou prevodovkou.
Zatim jsem 105% nadsen :-)
kolik mas koniku a kolik to papa v prumeru? ja mam suice astru, ale to by mohly byt podobny motory - automat a nikdy jinak !!!
Uživatelský avatar
Patrick13
*
Příspěvky: 86
Registrován: 01 dub 2007, 10:46
Bydliště: Šlapanice u Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrick13 »

Abych se představil:Čaute všichni jmenuju se Patrik a jsem synátor tommase33 8)A esli vám to nebude vadit někdy sem kouknu a napíšu něco
Řídím zatím jenom kolo,Kellys bicycles Quartz green,
Patrick
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“